<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.35 0.367 11.00
2 241 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:01.74 0.371 9.00
3 170 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:05.63 0.213 6.00
4 243 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:06.45 0.292 5.00
5 209 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:10.91 0.453 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:04.48 0.194 8.00
2 198 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:04.89 0.205 7.00
3 139 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:08.37 0.293 4.00
4 184 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:10.17 0.414 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.35 0.367 11.00
2 241 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:01.74 0.371 9.00
3 142 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:04.48 0.194 8.00
4 198 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:04.89 0.205 7.00
5 170 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:05.63 0.213 6.00
6 243 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:06.45 0.292 5.00
7 139 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:08.37 0.293 4.00
8 184 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:10.17 0.414 3.00
9 209 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:10.91 0.453 2.00