<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

Skok do výšky - Muži

(ne, 2.9.2018 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160170175180185190195200203206209212215218221224 Body
1 1 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 7 212 -----o-o-ooxoxxx 11.00
2 24 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 8 212 -------xo-xooxxoxxx 9.00
3 20 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 6 203 ----ooxoxoxxoxxx 8.00
4 88 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 3 185 -ooooxxx 7.00
5 86 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 5 185 ---oxxoxxx 6.00
6 33 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 4 180 --oxoxxx 5.00
7 67 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 2 170 oo 4.00
8 44 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 1 170 oxxoxxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 2.9.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140150155160165170175 Body
1 130 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 9 170 ---oooxxx 11.00
2 207 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
02 02 7 165 -ooxoxxox 9.00
3= 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 3 160 -oooxxx 7.50
3= 212 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 8 160 ooooxxx 7.50
5 211 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 6 160 -oxxooxxx 6.00
6 173 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 10 160 --oxxoxxx 5.00
7 132 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
97 97 1 160 oxoxoxxoxxx 4.00
8 188 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 5 155 --xxoxxx 3.00
9 194 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 4 150 ooxxx 2.00
10 228 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 2 140 xxo 1.00
Celkom 10 pretekárov