<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 63 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:13.18 11.00
2 114 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:13.24 9.00
3 105 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:15.91 8.00
4 13 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:18.82 7.00
5 59 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:19.38 6.00
6 37 Obergries BorisObergries Boris 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 4:21.14 5.00
7 70 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:22.42 4.00
8 87 Tolkunov TomášTolkunov Tomáš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:37.12 3.00
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 193 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:39.87 11.00
2 149 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:42.63 9.00
3 233 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:44.12 8.00
4 239 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:49.20 7.00
5 187 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 4:52.24 6.00
6 196 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:56.25 5.00
7 167 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 5:20.21 4.00
8 205 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 9 5:36.69 3.00
9 179 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 5:37.81 2.00
10 151 Čechová AlexandraČechová Alexandra 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 5:55.72 1.00
Celkom 10 pretekárov