<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 12:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Volko JánVolko Ján 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.37 0.164 11.00
2 107 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.74 0.196 9.00
3 95 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.99 0.195 8.00
4 54 Klvaňa FilipKlvaňa Filip 77 77 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.00 0.164 7.00
5 62 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.74 0.198
4 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DQ -0.084
Poznámky:
162/8
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 12:30) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.04 0.194 6.00
2 94 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.09 0.198 5.00
3 71 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.12 0.223 4.00
4 121 Turčáni RomanTurčáni Roman 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.18 0.187 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 2.9.2018 - 12:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.32 0.175 2.00
2 76 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.49 0.179 1.00
3 125 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.88 0.206
4 126 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.148
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Volko JánVolko Ján 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.37 0.164 11.00
2 107 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.74 0.196 9.00
3 95 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.99 0.195 8.00
4 54 Klvaňa FilipKlvaňa Filip 77 77 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.00 0.164 7.00
5 29 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.04 0.194 6.00
6 94 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.09 0.198 5.00
7 71 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.12 0.223 4.00
8 121 Turčáni RomanTurčáni Roman 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.18 0.187 3.00
9 30 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.32 0.175 2.00
10 76 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.49 0.179 1.00
11 62 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.74 0.198
12 125 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.88 0.206
13 126 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.148
4 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DQ -0.084

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 12:40) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.87 0.204 11.00
2 220 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.99 0.206 9.00
3 148 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.06 0.170 8.00
4 172 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.07 0.249 7.00
5 153 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.38 0.200 5.00
6 203 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.68 0.188 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 12:40) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.27 0.174 6.00
2 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.58 0.186 4.00
3 243 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.84 0.241 2.00
4 194 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.12 0.183 1.00
5 219 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.30 0.142
6 234 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 13.52 0.228
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.87 0.204 11.00
2 220 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.99 0.206 9.00
3 148 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.06 0.170 8.00
4 172 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.07 0.249 7.00
5 246 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.27 0.174 6.00
6 153 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.38 0.200 5.00
7 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.58 0.186 4.00
8 203 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.68 0.188 3.00
9 243 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.84 0.241 2.00
10 194 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.12 0.183 1.00
11 219 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.30 0.142
12 234 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 13.52 0.228