<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 14:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovárik TomášKovárik Tomáš 05 05 ZŠ Borský MikulášZŠ Borský Mikuláš 3 08.08
2 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána KupeckéhoZŠ Jána Kupeckého 2 08.25
3 Lukáč MichalLukáč Michal 05 05 ZŠ BreznoZŠ Brezno 6 08.29
4 Grúber VincentGrúber Vincent 05 05 ZŠ Jána KupeckéhoZŠ Jána Kupeckého 4 08.37
5 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 ZŠ KrupinaZŠ Krupina 5 08.54
6 443 Medveď OndrejMedveď Ondrej 05 05 Spojená škola TilgnerovaSpojená škola Tilgnerova 1 08.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 436 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Športové gymnázium TrenčínŠportové gymnázium Trenčín 4 07.70
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 ZŠ Školská Považská BystricaZŠ Školská Považská Bystrica 2 07.75
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 ZŠ BezručováZŠ Bezručová 1 07.75
4 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ZŠ ŠmeralováZŠ Šmeralová 5 08.35
5 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 6 08.44
6 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 ZŠ LučenecZŠ Lučenec 3 08.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 444 Peregrin MartinPeregrin Martin 05 05 ZŠ KomjaticeZŠ Komjatice 6 08.18
2 Legath GabrielLegath Gabriel 05 05 ZŠ KysakZŠ Kysak 2 08.30
3 Galba RóbertGalba Róbert 05 05 ZŠ ZávodZŠ Závod 3 08.46
4 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 ZŠ ZáhoráckaZŠ Záhorácka 5 08.73
5 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 4 08.76
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 436 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Športové gymnázium TrenčínŠportové gymnázium Trenčín 4 07.70
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 ZŠ Školská Považská BystricaZŠ Školská Považská Bystrica 2 07.75
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 ZŠ BezručováZŠ Bezručová 1 07.75
4 Kovárik TomášKovárik Tomáš 05 05 ZŠ Borský MikulášZŠ Borský Mikuláš 3 08.08
5 444 Peregrin MartinPeregrin Martin 05 05 ZŠ KomjaticeZŠ Komjatice 6 08.18
6 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána KupeckéhoZŠ Jána Kupeckého 2 08.25
7 Lukáč MichalLukáč Michal 05 05 ZŠ BreznoZŠ Brezno 6 08.29
8 Legath GabrielLegath Gabriel 05 05 ZŠ KysakZŠ Kysak 2 08.30
9 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ZŠ ŠmeralováZŠ Šmeralová 5 08.35
10 Grúber VincentGrúber Vincent 05 05 ZŠ Jána KupeckéhoZŠ Jána Kupeckého 4 08.37
11 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 6 08.44
12 Galba RóbertGalba Róbert 05 05 ZŠ ZávodZŠ Závod 3 08.46
13 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 ZŠ KrupinaZŠ Krupina 5 08.54
13 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 ZŠ LučenecZŠ Lučenec 3 08.54
15 443 Medveď OndrejMedveď Ondrej 05 05 Spojená škola TilgnerovaSpojená škola Tilgnerova 1 08.66
16 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 ZŠ ZáhoráckaZŠ Záhorácka 5 08.73
17 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 4 08.76

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 15:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 421 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 ZŠ Zborov nad BystrouZŠ Zborov nad Bystrou 4 08.41
2 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ZŠ Kráľa Svätopluka NitraZŠ Kráľa Svätopluka Nitra 2 08.57
3 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.86
4 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.96
5 401 Lukašíková BeataLukašíková Beata 06 06 ZŠ Rázusová ČadcaZŠ Rázusová Čadca 6 09.00
6 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 15:00) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 409 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 ZŠ TOM KošiceZŠ TOM Košice 5 08.41
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.45
3 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 ZŠ BezručováZŠ Bezručová 3 08.52
4 Janigová PetraJanigová Petra 05 05 ZŠ Slovenských partizánov Považská B.ZŠ Slovenských partizánov P... 6 08.58
5 424 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 ZŠ Banská ŠtiavnicaZŠ Banská Štiavnica 2 08.79
6 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 ZŠ BreznoZŠ Brezno 1 09.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.9.2018 - 15:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 402 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.70
2 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 5 08.71
3 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 ZŠ BezručováZŠ Bezručová 4 08.71
4 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 1 08.80
5 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ZŠ ŠmeralováZŠ Šmeralová 2 09.02
425 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 ZŠ DubnicaZŠ Dubnica 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.9.2018 - 15:00) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 08.63
2 405 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 05 05 ZŠ BachováZŠ Bachová 6 08.82
3 Karasová JúliaKarasová Júlia 05 05 ZŠ SmižanyZŠ Smižany 3 09.71
403 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 ZŠ MalackyZŠ Malacky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 421 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 ZŠ Zborov nad BystrouZŠ Zborov nad Bystrou 4 08.41
1 409 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 ZŠ TOM KošiceZŠ TOM Košice 5 08.41
3 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.45
4 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 ZŠ BezručováZŠ Bezručová 3 08.52
5 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ZŠ Kráľa Svätopluka NitraZŠ Kráľa Svätopluka Nitra 2 08.57
6 Janigová PetraJanigová Petra 05 05 ZŠ Slovenských partizánov Považská B.ZŠ Slovenských partizánov P... 6 08.58
7 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 08.63
8 402 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.70
9 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 5 08.71
9 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 ZŠ BezručováZŠ Bezručová 4 08.71
11 424 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 ZŠ Banská ŠtiavnicaZŠ Banská Štiavnica 2 08.79
12 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 1 08.80
13 405 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 05 05 ZŠ BachováZŠ Bachová 6 08.82
14 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.86
15 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.96
16 401 Lukašíková BeataLukašíková Beata 06 06 ZŠ Rázusová ČadcaZŠ Rázusová Čadca 6 09.00
17 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ZŠ ŠmeralováZŠ Šmeralová 2 09.02
18 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 ZŠ BreznoZŠ Brezno 1 09.10
19 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
20 Karasová JúliaKarasová Júlia 05 05 ZŠ SmižanyZŠ Smižany 3 09.71
425 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 ZŠ DubnicaZŠ Dubnica 6 DNS
403 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 ZŠ MalackyZŠ Malacky 2 DNS