<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Volko JánVolko Ján 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.22 0.247 11.00
2 107 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.78 0.199 9.00
3 54 Klvaňa FilipKlvaňa Filip 77 77 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.07 0.254 7.00
4 95 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.11 0.300 6.00
5 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.84 0.278 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Tuček MartinTuček Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 21.99 0.245 8.00
2 61 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.41 0.268 5.00
3 71 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.86 0.222 3.00
7 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.047
Poznámky:
162/8
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.88 0.258 2.00
2 122 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.28 0.315 1.00
3 72 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.42 0.314
4 125 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.19 0.268
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Volko JánVolko Ján 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.22 0.247 11.00
2 107 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.78 0.199 9.00
3 128 Tuček MartinTuček Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 21.99 0.245 8.00
4 54 Klvaňa FilipKlvaňa Filip 77 77 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.07 0.254 7.00
5 95 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.11 0.300 6.00
6 61 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.41 0.268 5.00
7 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.84 0.278 4.00
8 71 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.86 0.222 3.00
9 30 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.88 0.258 2.00
10 122 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.28 0.315 1.00
11 72 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.42 0.314
12 125 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.19 0.268
7 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.047

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 13:50) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.31 0.268 11.00
2 220 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.63 0.200 9.00
3 160 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.17 0.247 8.00
4 145 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.22 0.233 7.00
5 203 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 25.83 0.247 4.00
6 142 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 26.02 0.254 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 13:50) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.48 0.222 6.00
2 241 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.56 0.214 5.00
3 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 26.50 0.241 2.00
4 243 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.57 0.200 1.00
5 199 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 31.16 0.236
210 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.31 0.268 11.00
2 220 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.63 0.200 9.00
3 160 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.17 0.247 8.00
4 145 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.22 0.233 7.00
5 246 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.48 0.222 6.00
6 241 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.56 0.214 5.00
7 203 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 25.83 0.247 4.00
8 142 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 26.02 0.254 3.00
9 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 26.50 0.241 2.00
10 243 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.57 0.200 1.00
11 199 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 31.16 0.236
210 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS