<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Noskovič, Kučera, Schneidgen, Volko Noskovič, Kučera, Schneidgen, Volko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:42.49 0.200 11.00
2 64 Rigo, Dömötör, Schnek, Opavský Rigo, Dömötör, Schnek, Opavský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:43.34 0.246 9.00
3 73 Benko, Bellus, Igaz, Beladič Benko, Bellus, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:44.16 0.200 8.00
4 Mizner, Drábek, Turčáni, Bujna Mizner, Drábek, Turčáni, Bujna AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:44.56 0.211 7.00
5 94 Jelínek, Sedlák, Baluch, Kišš Jelínek, Sedlák, Baluch, Kišš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:44.66 0.235 6.00
38 Palka, Marček, Sloboda, Holec Palka, Marček, Sloboda, Holec ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.247
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Pokorný, Ďurdina, Cidorík, Pavelka Pokorný, Ďurdina, Cidorík, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:45.17 0.256 5.00
2 10 Pavlovič, Beer, Zeman, Turcsányi Pavlovič, Beer, Zeman, Turcsányi AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:46.71 0.233 4.00
3 45 Bóna, Mrva, Brath, Šimune Bóna, Mrva, Brath, Šimune ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:47.92 0.222 3.00
4 102 Staš, Lazar, Nihila, Fabián Staš, Lazar, Nihila, Fabián AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:48.33 0.241 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Noskovič, Kučera, Schneidgen, Volko Noskovič, Kučera, Schneidgen, Volko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:42.49 0.200 11.00
2 64 Rigo, Dömötör, Schnek, Opavský Rigo, Dömötör, Schnek, Opavský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:43.34 0.246 9.00
3 73 Benko, Bellus, Igaz, Beladič Benko, Bellus, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:44.16 0.200 8.00
4 Mizner, Drábek, Turčáni, Bujna Mizner, Drábek, Turčáni, Bujna AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:44.56 0.211 7.00
5 94 Jelínek, Sedlák, Baluch, Kišš Jelínek, Sedlák, Baluch, Kišš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:44.66 0.235 6.00
6 85 Pokorný, Ďurdina, Cidorík, Pavelka Pokorný, Ďurdina, Cidorík, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:45.17 0.256 5.00
7 10 Pavlovič, Beer, Zeman, Turcsányi Pavlovič, Beer, Zeman, Turcsányi AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:46.71 0.233 4.00
8 45 Bóna, Mrva, Brath, Šimune Bóna, Mrva, Brath, Šimune ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:47.92 0.222 3.00
9 102 Staš, Lazar, Nihila, Fabián Staš, Lazar, Nihila, Fabián AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:48.33 0.241 2.00
38 Palka, Marček, Sloboda, Holec Palka, Marček, Sloboda, Holec ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.247

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Takácsová, Húsková, Kovačovicová, Forster Takácsová, Húsková, Kovačovicová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:49.06 0.199 11.00
2 198 Svrčková, Matejíčková, Majdáková, Cidoríková Svrčková, Matejíčková, Majdáková, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:50.94 0.236 9.00
3 136 Kamenská, Tomková, Kováčová, Lajčáková Kamenská, Tomková, Kováčová, Lajčáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.01 0.188 8.00
4 223 Bučková, Kubaščíková, Nevařilová, Markovičová Bučková, Kubaščíková, Nevařilová, Markovičová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:51.87 0.264 7.00
5 205 Jencaková, Garčárová, Gyomraiová, Ošková Jencaková, Garčárová, Gyomraiová, Ošková TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 0:53.06 0.236 5.00
6 215 Lepotová, Hrašková, Zhřívalová, Tomečeková Lepotová, Hrašková, Zhřívalová, Tomečeková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:54.67 0.277 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Holešová, Ištvánová, Luptáková, Nováková Holešová, Ištvánová, Luptáková, Nováková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:52.72 0.254 6.00
2 232 Kuníková, Fujeríková, Čaklošová, Režná Kuníková, Fujeríková, Čaklošová, Režná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:57.37 0.222 3.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Takácsová, Húsková, Kovačovicová, Forster Takácsová, Húsková, Kovačovicová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:49.06 0.199 11.00
2 198 Svrčková, Matejíčková, Majdáková, Cidoríková Svrčková, Matejíčková, Majdáková, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:50.94 0.236 9.00
3 136 Kamenská, Tomková, Kováčová, Lajčáková Kamenská, Tomková, Kováčová, Lajčáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.01 0.188 8.00
4 223 Bučková, Kubaščíková, Nevařilová, Markovičová Bučková, Kubaščíková, Nevařilová, Markovičová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:51.87 0.264 7.00
5 156 Holešová, Ištvánová, Luptáková, Nováková Holešová, Ištvánová, Luptáková, Nováková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:52.72 0.254 6.00
6 205 Jencaková, Garčárová, Gyomraiová, Ošková Jencaková, Garčárová, Gyomraiová, Ošková TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 0:53.06 0.236 5.00
7 215 Lepotová, Hrašková, Zhřívalová, Tomečeková Lepotová, Hrašková, Zhřívalová, Tomečeková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:54.67 0.277 4.00
8 232 Kuníková, Fujeríková, Čaklošová, Režná Kuníková, Fujeríková, Čaklošová, Režná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:57.37 0.222 3.00