<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 411 Vašková AdrianaVašková Adriana 05 05 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 13 1:45.32
2 408 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 Športové gymnázium Banská BystricaŠportové gymnázium Banská B... 5 1:45.87
3 419 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 ZŠ Nové ZámkyZŠ Nové Zámky 11 1:47.17
4 405 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 05 05 ZŠ BachováZŠ Bachová 13 1:49.43
5 414 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 05 05 ZŠ Vranov nad TopľovZŠ Vranov nad Topľov 2 1:49.98
6 417 Slezáková RebekaSlezáková Rebeka 05 05 ZŠ MalackyZŠ Malacky 10 1:50.16
7 401 Lukašíková BeataLukašíková Beata 06 06 ZŠ Rázusová ČadcaZŠ Rázusová Čadca 9 1:50.22
8 409 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 ZŠ TOM KošiceZŠ TOM Košice 3 1:51.59
9 412 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 01 01 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 4 1:54.26
10 402 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 1:54.41
11 425 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 ZŠ DubnicaZŠ Dubnica 10 1:54.46
12 423 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 1:55.22
13 418 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 ZŠ MalackyZŠ Malacky 7 1:57.21
14 413 Pavlisová IvonaPavlisová Ivona 05 05 ZŠ a MŠ Lysá pod MakytovZŠ a MŠ Lysá pod Makytov 6 1:58.12
15 420 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Gymnázium PartizánskeGymnázium Partizánske 8 1:58.61
16 404 Hrubá AdrianaHrubá Adriana 05 05 ZŠ Nábrežná Kys. Nové MestoZŠ Nábrežná Kys. Nové Mesto 7 1:59.63
17 426 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 ZŠ SmoleniceZŠ Smolenice 12 1:59.68
18 407 Behálová VeronikaBehálová Veronika 05 05 ZŠ Jána KupeckéhoZŠ Jána Kupeckého 1 2:02.21
19 422 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:06.56
20 410 Sidorová DášaSidorová Dáša 05 05 ZŠ TrebišovZŠ Trebišov 9 2:07.79
416 Trubačiková LenkaTrubačiková Lenka 05 05 ZŠ BratislavaZŠ Bratislava 12 DNS
421 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 ZŠ Zborov nad BystrouZŠ Zborov nad Bystrou 3 DNS
406 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 ZŠ BratislavaZŠ Bratislava 4 DNS
415 Kovalčinová AndreaKovalčinová Andrea 07 07 ZŠ ŠmeralováZŠ Šmeralová 5 DNS
424 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 ZŠ Banská ŠtiavnicaZŠ Banská Štiavnica 6 DNS
403 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 ZŠ MalackyZŠ Malacky 11 DNS
Celkom 26 pretekárov