<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

Trojskok - Muži

(ne, 2.9.2018 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 8 15.18 +0.2 m/s 15,18  +0.2--15,18- 11.00
2 14 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 7 14.74 +1.0 m/s 14,42  +1.714,64  +0.914,74  +1.014,7414,71  +1.1 9.00
3 115 Koch MartinKoch Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
93 93 1 14.30 +1.6 m/s 14,06  +0.8x14,30  +1.614,30x 8.00
4 79 Hriň AdamHriň Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 5 13.83 +0.5 m/s 13,45  +1.013,81  +0.913,83  +0.513,83x 7.00
5 16 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 6 13.57 +1.0 m/s 12,96  +0.213,35  +1.713,57  +1.013,57x 6.00
6 116 Letovanec JánLetovanec Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 4 12.57 +0.4 m/s 12,57  +0.411,83  +0.512,27  +0.312,57x 5.00
7 67 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 2 11.72 +1.2 m/s 11,72  +1.2--11,72- 4.00
8 47 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 11.70 +0.2 m/s 11,70  +0.2xx11,70x 3.00
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 2.9.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 147 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 10 13.02 -0.6 m/s x13,02  -0.6-13,02- 11.00
2 148 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 8 12.60 +2.1 m/s 12.42 +1.0 m/s 12,42  +1.012,30  -2.1x12,4212,60  +2.1 9.00
3 227 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 9 12.47 +0.4 m/s 12,13  +0.111,98  -1.912,01  +0.512,1312,47  +0.4 8.00
4 155 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 6 11.48 +0.3 m/s 11,07  +1.7x11,36  +0.311,3611,48  +0.3 7.00
5 230 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 7 11.35 +0.0 m/s x11,35  +0.011,08  +0.911,35x 6.00
6 163 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 10.94 +0.1 m/s 10,83  +0.610,94  +0.110,91  -0.610,9410,71  +0.9 5.00
7 181 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 5 10.86 -1.5 m/s 10,76  +1.410,86  -1.5-10,86- 4.00
8 207 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
02 02 3 10.53 +0.1 m/s x10,53  +0.110,40  -0.210,5310,46  -1.6 3.00
216 Maláková DarleneMaláková Darlene
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 2 DNS ---0-
175 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 1 NM xxx0.0-
Celkom 10 pretekárov