<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Pavlovič, Juránek, Talán, Danáč Pavlovič, Juránek, Talán, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:28.53 0.266 11.00
2 82 Lúža, Babulík, Pavelka, Danilov Lúža, Babulík, Pavelka, Danilov AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 3:28.93 0.235 9.00
3 64 Rigo, Mazúch, Mrva, Repčík Rigo, Mazúch, Mrva, Repčík ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:31.68 0.247 8.00
4 120 Timoranský, Pelikán, Drozda, Turčáni Timoranský, Pelikán, Drozda, Turčáni AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:31.94 0.214 7.00
5 101 Sedlák, Lazar, Nihila, Staš Sedlák, Lazar, Nihila, Staš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:52.29 0.258 4.00
6 40 Sloboda, Palka, Straška, Blaha Sloboda, Palka, Straška, Blaha ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 3:54.17 0.265 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Schneidgen, Beer, Valachovič, Šiko Schneidgen, Beer, Valachovič, Šiko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:43.82 0.211 6.00
2 80 Igaz, Tolkunov, Kováč, Cidorík Igaz, Tolkunov, Kováč, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 3:50.53 0.247 5.00
3 Varga, Kompas, Borovka, Šimune Varga, Kompas, Borovka, Šimune ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:53.05 0.236 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Pavlovič, Juránek, Talán, Danáč Pavlovič, Juránek, Talán, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:28.53 0.266 11.00
2 82 Lúža, Babulík, Pavelka, Danilov Lúža, Babulík, Pavelka, Danilov AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 3:28.93 0.235 9.00
3 64 Rigo, Mazúch, Mrva, Repčík Rigo, Mazúch, Mrva, Repčík ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:31.68 0.247 8.00
4 120 Timoranský, Pelikán, Drozda, Turčáni Timoranský, Pelikán, Drozda, Turčáni AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:31.94 0.214 7.00
5 12 Schneidgen, Beer, Valachovič, Šiko Schneidgen, Beer, Valachovič, Šiko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:43.82 0.211 6.00
6 80 Igaz, Tolkunov, Kováč, Cidorík Igaz, Tolkunov, Kováč, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 3:50.53 0.247 5.00
7 101 Sedlák, Lazar, Nihila, Staš Sedlák, Lazar, Nihila, Staš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:52.29 0.258 4.00
8 Varga, Kompas, Borovka, Šimune Varga, Kompas, Borovka, Šimune ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:53.05 0.236 3.00
9 40 Sloboda, Palka, Straška, Blaha Sloboda, Palka, Straška, Blaha ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 3:54.17 0.265 2.00

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Kuštárová, Malatincová, Tomková, Tomková Kuštárová, Malatincová, Tomková, Tomková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:08.02 0.221 11.00
2 155 Haršányová, Ištvánová, Nováková, Lehocká Haršányová, Ištvánová, Nováková, Lehocká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:08.94 0.230 9.00
3 234 Markovičová, Kubaščíková, Klímová, Šamudovská Markovičová, Kubaščíková, Klímová, Šamudovská AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:11.35 0.245 8.00
4 200 Takáčová, Naňová, Matejíčková, Nikolenko Takáčová, Naňová, Matejíčková, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:12.02 0.199 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 161 Lackovičová, Luptáková, Čechová, Húsková Lackovičová, Luptáková, Čechová, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:23.78 0.266 6.00
2 137 Kováčová, Beláková, Kamenská, Vlčáková Kováčová, Beláková, Kamenská, Vlčáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:27.03 0.214 5.00
3 223 Bučková, Nevařilová, Režná, Kuníková Bučková, Nevařilová, Režná, Kuníková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:36.60 0.241 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Kuštárová, Malatincová, Tomková, Tomková Kuštárová, Malatincová, Tomková, Tomková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:08.02 0.221 11.00
2 155 Haršányová, Ištvánová, Nováková, Lehocká Haršányová, Ištvánová, Nováková, Lehocká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:08.94 0.230 9.00
3 234 Markovičová, Kubaščíková, Klímová, Šamudovská Markovičová, Kubaščíková, Klímová, Šamudovská AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:11.35 0.245 8.00
4 200 Takáčová, Naňová, Matejíčková, Nikolenko Takáčová, Naňová, Matejíčková, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:12.02 0.199 7.00
5 161 Lackovičová, Luptáková, Čechová, Húsková Lackovičová, Luptáková, Čechová, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:23.78 0.266 6.00
6 137 Kováčová, Beláková, Kamenská, Vlčáková Kováčová, Beláková, Kamenská, Vlčáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:27.03 0.214 5.00
7 223 Bučková, Nevařilová, Režná, Kuníková Bučková, Nevařilová, Režná, Kuníková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:36.60 0.241 4.00