<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

Skok do výšky - Muži (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 1 Beer LukášBeer Lukáš 89 89 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 212
2 24 Bubeník MatúšBubeník Matúš 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 212
3 20 Zeman TomášZeman Tomáš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 203

Skok do výšky - Ženy (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 130 Dunajská TatianaDunajská Tatiana 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 170
2 207 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 165
3= 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 160
3= 212 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 160

Skok o žrdi - Muži (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 57 Krajňák TomášKrajňák Tomáš 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 480
2 32 Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400
3 50 Fronc DominikFronc Dominik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 380

Skok o žrdi - Ženy (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 218 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 340
2 222 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 330
3 208 Ošková RomanaOšková Romana 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 320

Skok do diaľky - Muži (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 43 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 703
2 14 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 689
3 33 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 685

Skok do diaľky - Ženy (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 242 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 612
2 148 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 606
3 147 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 577

Trojskok - Muži (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 43 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.18
2 14 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.74
3 115 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14.30

Trojskok - Ženy (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 147 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.02
2 148 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.60
3 227 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.47

Vrh guľou 4 kg - Ženy (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 229 Kárniková JanaKárniková Jana 81 81 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14.48
2 144 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.37
3 214 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13.31

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 58 Löbb RobertLöbb Robert 88 88 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.84
2 6 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.31
3 48 Broš NikolasBroš Nikolas 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.41

Hod diskom 1 kg - Ženy (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 214 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 44.17
2 229 Kárniková JanaKárniková Jana 81 81 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 42.72
3 159 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 41.52

Hod diskom 2 kg - Muži (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 113 Gondor IgorGondor Igor 79 79 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 53.25
2 48 Broš NikolasBroš Nikolas 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 45.77
3 6 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 44.57

Hod kladivom 4 kg - Ženy (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 141 Lomnická NikolaLomnická Nikola 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 60.16
2 135 Hrašnová MartinaHrašnová Martina 83 83 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.37
3 225 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína 91 91 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 47.43

Hod kladivom 7,26 kg - Muži (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Lomnický MarcelLomnický Marcel 87 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 74.26
2 3 Danáč DanielDanáč Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 52.24
3 222 Mistrík MartinMistrík Martin 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 47.95

Hod oštepom 600 g - Ženy (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 242 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 41.45
2 177 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 39.84
3 182 Mokrá BarboraMokrá Barbora 96 96 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 38.56

Hod oštepom 800 g - Muži (nedeľa, 2.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 39 Slezák MaximilianSlezák Maximilian 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 65.95
2 44 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 63.62
3 36 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 63.28