<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

800 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:51.44 11.00
2 114 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:52.90 9.00
3 63 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:55.55 8.00
4 26 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:55.70 7.00
5 70 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:57.40 6.00
6 120 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:58.27 5.00
7 12 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:58.85 4.00
8 84 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:02.44 3.00
9 53 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:03.94 2.00
10 97 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:07.93 1.00
Celkom 10 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 197 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:07.64 11.00
2 143 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:11.28 9.00
3 133 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:11.63 8.00
4 239 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:12.17 7.00
5 185 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:13.65 6.00
6 196 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:14.48 5.00
7 231 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:22.82 4.00
8 158 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:31.28 3.00
9 161 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:36.74 2.00
10 205 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 2:47.30 1.00
Celkom 10 pretekárov