<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:51.63 0.297 11.00
2 128 Tuček MartinTuček Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:53.09 0.221 9.00
3 5 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:53.26 0.248 8.00
4 49 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:53.89 0.294 7.00
5 75 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:54.29 0.246 6.00
6 111 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:55.73 0.172 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:54.90 0.277 5.00
2 60 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:58.95 0.454 3.00
3 127 Schmöger MartinSchmöger Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:59.49 0.220 2.00
4 83 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:01.39 0.265 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:51.63 0.297 11.00
2 128 Tuček MartinTuček Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:53.09 0.221 9.00
3 5 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:53.26 0.248 8.00
4 49 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:53.89 0.294 7.00
5 75 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:54.29 0.246 6.00
6 92 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:54.90 0.277 5.00
7 111 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:55.73 0.172 4.00
8 60 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:58.95 0.454 3.00
9 127 Schmöger MartinSchmöger Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:59.49 0.220 2.00
10 83 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:01.39 0.265 1.00