<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

Skok do diaľky - Muži

(ne, 2.9.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 11 703 +0.7 m/s 6,95  +0.67,03  +0.7-7,03- 11.00
2 14 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 9 689 +0.1 m/s 659  +0.16,89  +0.66,83  +1.36596,83  +0.3 9.00
3 33 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 10 685 +2.6 m/s 6.68 +0.2 m/s 6,54  +0.56,68  +0.2x6,686,85  +2.6 8.00
4 115 Koch MartinKoch Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
93 93 2 666 +1.6 m/s 6,25  +0.56,48  +0.66,66  +1.66,66x 7.00
5 79 Hriň AdamHriň Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 6 661 +0.3 m/s 6,44  +0.36,52  +0.96,61  +0.36,616,53  +1.0 6.00
6 94 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 7 631 +0.7 m/s 5,95  +0.26,27  +0.36,31  +0.76,316,12  +0.8 5.00
7 16 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 8 598 +0.2 m/s 5,98  +0.64,46  +1.2591  +0.25915,85  +0.1 4.00
8 72 Bellus ŠtefanBellus Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 1 585 +0.5 m/s 5,11  +0.35,53  +0.55,85  +0.55,855,41  +0.4 3.00
9 116 Letovanec JánLetovanec Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 3 569 +0.5 m/s 5,49  +0.65,55  +0.95,69  +0.55,695,49  +0.2 2.00
10 47 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 5 567 +0.0 m/s 5,48  +1.15,50  +0.25,67  +0.05,675,59  +0.0 1.00
11 44 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 4 563 +1.5 m/s 5,57  +0.25,63  +1.55,27  +0.25,635,34  +0.9
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 2.9.2018 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 242 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
88 88 8 612 +0.3 m/s 6,05  +0.96,10  +0.56,12  +0.36,126,03  +0.3 11.00
2 148 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 9 606 +0.6 m/s 6,06  +0.6xx6,064,09  +0.7 9.00
3 147 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 7 577 +0.3 m/s 5,63  +0.2xx5,635,77  +0.3 8.00
4 181 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 4 540 +0.0 m/s 5,37  +1.05,40  +0.0-5,40- 7.00
5 210 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 6 538 +0.0 m/s 4,88  +1.35,32  +0.65,38  +0.05,385,23  +0.1 6.00
6 227 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 5 520 +0.6 m/s x4,99  +0.95,08  +1.25,085,20  +0.6 5.00
7 155 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 500 +0.9 m/s 4,84  +0.45,00  +0.94,96  +1.45,004,98  +0.9 4.00
8 163 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 495 +0.2 m/s 4,74  +0.14,95  +0.24,93  +1.54,95x 3.00
9 211 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 1 434 +0.1 m/s 4,34  +0.14,32  +0.94,20  +0.34,344,29  +0.2 2.00
Celkom 9 pretekárov