<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.85
2 33 Gál HugoGál Hugo 060902 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.12
3 212 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.25
4 220 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.53
5 2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 11.63
6 66 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.31
2 223 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.31
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.85
2 33 Gál HugoGál Hugo 060902 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.12
3 212 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.25
4 220 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.53
5 2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 11.63
6 66 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.69
7 132 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.31
8 223 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.31

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 10:15) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.10
2 259 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.71
3 186 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.75
4 237 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.03
5 230 Čuga EvaČuga Eva 061229 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.39
6 101 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 10:15) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Altániová SimonaAltániová Simona 060717 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.31
2 159 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 061022 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.91
3 62 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.03
4 56 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.11
5 241 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 13.37
6 256 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 13.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 10:15) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.72
2 60 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.77
3 4 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 12.79
4 61 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13.02
5 183 Boboková ElaBoboková Ela 070411 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.04
6 81 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 13.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 10:15) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 297 Frličková LauraFrličková Laura 070115 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.98
2 151 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.15
3 64 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 12.56
4 69 Danková TamaraDanková Tamara 071029 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 13.54
5 3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.94
6 82 Kováčiková KláraKováčiková Klára 071227 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 16.11
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.10
2 259 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.71
3 186 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.75
4 237 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.03
5 230 Čuga EvaČuga Eva 061229 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.39
6 297 Frličková LauraFrličková Laura 070115 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.98
7 151 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.15
8 142 Altániová SimonaAltániová Simona 060717 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.31
9 101 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.55
10 64 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 12.56
11 70 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.72
12 60 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.77
13 4 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 12.79
14 159 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 061022 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.91
15 61 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13.02
16 62 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.03
17 183 Boboková ElaBoboková Ela 070411 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.04
18 56 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.11
19 241 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 13.37
20 69 Danková TamaraDanková Tamara 071029 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 13.54
21 256 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 13.60
22 81 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 13.94
22 3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.94
24 82 Kováčiková KláraKováčiková Klára 071227 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 16.11