<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 177 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:42.12
2 96 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 1:43.47
3 220 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:53.71
4 262 Bulko TomášBulko Tomáš 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:53.78
5 32 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 1:54.93
6 202 Zahumenský MatúšZahumenský Matúš 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 1:55.05
7 223 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 1:59.09
8 263 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:01.60
9 268 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:10.02
212 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 292 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:52.51
2 22 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 1:56.62
3 14 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:06.70
4 37 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:08.78
5 131 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:17.21
6 216 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:22.43
7 125 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:24.93
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 177 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:42.12
2 96 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 1:43.47
3 292 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:52.51
4 220 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:53.71
5 262 Bulko TomášBulko Tomáš 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:53.78
6 32 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 1:54.93
7 202 Zahumenský MatúšZahumenský Matúš 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 1:55.05
8 22 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 1:56.62
9 223 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 1:59.09
10 263 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:01.60
11 14 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:06.70
12 37 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:08.78
13 268 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:10.02
14 131 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:17.21
15 216 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:22.43
16 125 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:24.93
212 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 250 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 1:52.55
2 28 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:53.54
3 80 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:55.35
4 56 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:55.42
5 288 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:57.68
6 61 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 1:59.91
7 62 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:01.59
8 167 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:09.57
9 112 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:15.08
10 183 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:19.65
11 30 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:23.14
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 298 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:57.97
2 301 Novánská BarboraNovánská Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:00.12
MS 328 Dobrotová DorotaDobrotová Dorota 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:04.02
4 244 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:06.91
5 190 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:08.16
6 303 Šichtová SilviaŠichtová Silvia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:08.81
7 155 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:14.17
8 145 Filušová SilviaFilušová Silvia 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:18.20
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 250 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 1:52.55
2 28 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:53.54
3 80 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:55.35
4 56 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:55.42
5 288 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:57.68
6 298 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:57.97
7 61 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 1:59.91
8 301 Novánská BarboraNovánská Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:00.12
9 62 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:01.59
10 328 Dobrotová DorotaDobrotová Dorota 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:04.02
11 244 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:06.91
12 190 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:08.16
13 303 Šichtová SilviaŠichtová Silvia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:08.81
14 167 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:09.57
15 155 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:14.17
16 112 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:15.08
17 145 Filušová SilviaFilušová Silvia 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:18.20
18 183 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:19.65
19 30 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:23.14

600 m - Najmladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.68
2 16 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:01.90
3 332 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15 2:02.39
4 6 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:09.88
5 110 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 2:11.97
6 197 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:12.46
7 8 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 2:15.71
8 90 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 16 2:16.44
9 267 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:17.19
10 213 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:17.93
11 304 Blaho TomáľBlaho Tomáľ 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:17.94
12 40 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:21.51
13 225 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:22.45
14 75 Paštrnák MatyášPaštrnák Matyáš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 2:39.20
126 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 DNS
265 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Celkom 16 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 57 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:56.43
2 286 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:58.35
3 49 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:00.61
4 192 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:03.08
5 10 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:05.44
6 283 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:07.85
7 289 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:08.74
8 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:10.13
9 182 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:11.67
10 269 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.40
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 107 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:06.62
2 316 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:08.69
3 313 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:09.48
4 338 Revajová NinaRevajová Nina 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 2:13.84
5 11 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:14.18
6 166 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:16.16
7 238 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:16.54
8 234 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:16.93
9 282 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:19.34
10 317 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:22.43
11 116 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:25.07
12 119 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:34.54
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 57 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:56.43
2 286 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:58.35
3 49 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:00.61
4 192 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:03.08
5 10 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:05.44
6 107 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:06.62
7 283 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:07.85
8 316 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:08.69
9 289 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:08.74
10 313 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:09.48
11 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:10.13
12 182 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:11.67
13 269 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.40
14 338 Revajová NinaRevajová Nina 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 2:13.84
15 11 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:14.18
16 166 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:16.16
17 238 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:16.54
18 234 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:16.93
19 282 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:19.34
20 317 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:22.43
21 116 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:25.07
22 119 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:34.54