<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Homola MarekHomola Marek 080920 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 3:33.11
2 163 Pokorný AlexPokorný Alex 080927 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 3:36.49
3 311 Šichta JakubŠichta Jakub 080314 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 3:37.87
4 224 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 3:38.06
5 21 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 3:44.51
6 162 Michel FilipMichel Filip 080109 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 3:51.46
7 215 Fekete MatejFekete Matej 080803 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 3:54.76
8 76 Talafa MartinTalafa Martin 090608 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 3:59.54
9 261 Belák AlbertBelák Albert 110217 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 4:05.11
10 67 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 090206 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 4:09.17
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 271 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 3:39.86
2 272 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 090526 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 3:42.51
3 320 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 080629 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 3:44.68
4 68 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 080415 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 3:48.44
5 334 Pálešová KristínaPálešová Kristína 090216 09 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 10 3:49.96
6 9 Piková LaraPiková Lara 090131 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 3:50.06
7 209 Pikošová LuciaPikošová Lucia 080218 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 11 3:50.48
8 273 Bortelová RomanaBortelová Romana 090526 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 3:56.12
9 50 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 090401 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 4:02.86
10 51 Tománková EsterTománková Ester 080904 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 4:10.38
11 275 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 100119 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 4:10.41
12 105 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 080617 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 4:19.15
Celkom 12 pretekárov