<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150 Body
1 204 Zboňák MatúšZboňák Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
061223 06 1 145 ooooooxxx
2 196 Domiňák DušanDomiňák Dušan
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
060216 06 6 145 oooooxoxxx
3 109 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060717 06 7 145 ooxoooxxoxx
4 132 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060417 06 8 135 ooooxxx
5 122 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060528 06 5 135 oooxoxxx
6 203 Zboňák DávidZboňák Dávid
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
061024 06 2 135 oooxxoxxx
7 212 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060302 06 3 130 oooxxx
8 52 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 06 4 130 ooxoxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140144147150153 Body
1 179 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060312 06 18 150 --oooxxooooxxx
2 253 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060403 06 16 147 -ooxoxooxooxxx
3 239 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 06 17 140 -oooooxxx
4 270 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060609 06 14 135 -ooooxxx
5 245 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060411 06 13 135 ooooxxoxxx
6= 252 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060625 06 12 130 -oooxxx
6= 256 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060715 06 15 130 -oooxxx
8 242 Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061203 06 11 130 oooxoxxx
9 84 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060926 06 8 130 oooxxoxxx
10 211 Svetlošáková KláraSvetlošáková Klára
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
070110 07 9 125 oooxxx
11= 78 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 07 1 125 ooxoxxx
11= 70 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060608 06 2 125 ooxoxxx
13 93 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060205 06 3 125 xoxoxoxxx
14= 94 Kliačiková DarinaKliačiková Darina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060218 06 5 120 xooxxx
14= 151 Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060610 06 10 120 xooxxx
16= 142 Altániová SimonaAltániová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060717 06 4 115 oxxx
16= 71 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070928 07 6 115 oxxx
16= 159 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
061022 06 7 115 oxxx
Celkom 18 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135 Body
1 333 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080121 08 3 125 ooooxxx
2 123 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080315 08 11 125 ooxooxxx
3 246 Haľama RichardHaľama Richard
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080711 08 6 120 oooxxx
4 337 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
081006 08 2 120 oxooxxx
5 98 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080721 08 8 115 ooxxx
6 247 Keveš KristiánKeveš Kristián
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
090218 09 7 115 oxxoxxx
7 92 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
080709 08 4 110 oxxx
8= 133 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080924 08 10 110 xoxxx
8= 201 Miškocič MatúšMiškocič Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
080724 08 9 110 xoxxx
10 138 Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090506 09 5 110 xxoxxx
336 Maslaňák MarkoMaslaňák Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
090520 09 1 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130133 Body
1 165 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
090119 09 7 130 ooxooxxoxxx
2 107 Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080627 08 6 125 ooxxoxoxxx
3 172 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080101 08 5 125 oooxxoxxx
4 166 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080702 08 1 120 xoooxxx
5= 192 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
080515 08 3 120 ooxoxxx
5= 228 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080530 08 8 120 ooxoxxx
7 143 Bučková KristínaBučková Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080329 08 4 115 ooxxx
8 144 Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080626 08 9 115 oxox
146 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
081001 08 2 NM xxx
Celkom 9 pretekárov