<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 212 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060302 06 2 465 +0.2 m/s 465  +0.2422  +0.2431  +0.5465x461
2 18 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
060110 06 17 462 +0.2 m/s 439  +0.2420  +0.1427  +0.2439456  +0.2462  +0.2
3 66 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 06 16 450 +0.3 m/s 450  +0.3448  +0.3x450xx
4 52 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 06 18 443 +0.1 m/s 429  +0.2443  +0.1408  +0.3443438  +0.6366  +0.2
5 260 Balážik MarekBalážik Marek
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060924 06 1 428 +0.3 m/s 428  +0.3396  +0.2399  +0.3428x377
6 109 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060717 06 15 423 +0.3 m/s 373  +0.5392  +0.5411  +0.2411413  +0.6423  +0.3
7 111 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060110 06 8 413 +0.3 m/s 413  +0.3394  +0.3-413-361  +0.2
8 291 Genšor SamuelGenšor Samuel
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070910 07 4 377 +0.1 m/s x377  +0.1x377xx
9 202 Zahumenský MatúšZahumenský Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
060706 06 11 370 +0.2 m/s 354  +0.5370  +0.2370
10 91 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070331 07 14 364 +0.6 m/s 364  +0.6359  +0.3364
11 196 Domiňák DušanDomiňák Dušan
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
060216 06 13 343 +0.1 m/s 292  +0.6343  +0.1343
12 204 Zboňák MatúšZboňák Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
061223 06 10 321 +0.2 m/s x321  +0.2321
13 32 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
061207 06 12 315 +0.2 m/s 315  +0.2300  +0.5315
14 120 Biel ŠimonBiel Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
071024 07 3 271 +0.1 m/s x271  +0.1271
90 Korčok JakubKorčok Jakub
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
090520 09 5 DNS 0.0
54 Mikita MatejMikita Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060903 06 6 DNS --0.0
216 Hudík RichardHudík Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071226 07 9 NM x-0.0
134 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070619 07 7 NM -x0.0
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 181 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 06 22 522 +0.4 m/s 516  +0.1489  +0.3494  +0.3516510  +0.4522  +0.4
2 239 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 06 21 447 +0.8 m/s 415  +0.6423  +0.6442  +0.5442430  +0.5447  +0.8
3 101 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 06 20 433 +0.5 m/s 354  +0.3433  +0.5x433404  +0.2327  +0.5
4 237 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 06 18 429 +0.2 m/s 429  +0.2403  +0.2398  +0.4429416  +0.7408  +0.6
5 230 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 06 15 423 +0.4 m/s 401  +0.1411  +0.4423  +0.4423410  +0.2x
6 277 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060130 06 17 416 +0.2 m/s 416  +0.2375  +0.2410  +0.3416397  +0.3390  +0.2
7 253 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060403 06 16 406 +0.4 m/s 404  +0.3x394  +0.4404406  +0.4401  +0.4
8 297 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070115 07 1 399 +0.2 m/s 399  +0.2375  +0.2384  +0.2399285  +0.4377  +0.4
9 78 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 07 19 393 +0.5 m/s x393  +0.5393
10 243 Šuleková LauraŠuleková Laura
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060625 06 14 386 +0.5 m/s 386  +0.5368  +0.5386
11 258 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060211 06 12 386 +0.6 m/s 357  +0.1386  +0.6386
12 69 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
071029 07 10 385 +0.2 m/s 378  +0.3385  +0.2385
13 4 Šintajová EllaŠintajová Ella
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
060521 06 8 372 +0.6 m/s 362  +0.2372  +0.6372
14 206 Jaššáková SilviaJaššáková Silvia
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
070711 07 2 366 +0.8 m/s 350  +0.3366  +0.8366
15 71 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070928 07 7 358 +0.4 m/s 356  +0.6358  +0.4358
16 159 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
061022 06 11 356 +0.2 m/s 356  +0.2339  +0.2356
17 302 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070201 07 5 341 +0.3 m/s x341  +0.3341
18 207 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
060428 06 4 335 +0.4 m/s -335  +0.4335
19 249 Berešíková EmaBerešíková Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060514 06 13 329 +0.5 m/s 323  +0.1329  +0.5329
20 155 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
061006 06 6 318 +0.2 m/s 318  +0.2313  +0.4318
21 82 Kováčiková KláraKováčiková Klára
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
071227 07 3 268 +0.2 m/s x268  +0.2268
22 231 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071114 07 9 000 --0.0
Celkom 22 pretekárov