<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.9.2019 - 11:10) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.18
2 264 Goga SamuelGoga Samuel 060113 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.23
3 109 Katona MichalKatona Michal 060717 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.70
4 135 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.20
5 160 Habrún JakubHabrún Jakub 070427 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.87
6 54 Mikita MatejMikita Matej 060903 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.00
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.9.2019 - 11:10) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.75
2 205 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 061114 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 09.08
3 18 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.27
4 324 Jankola MatúšJankola Matúš 070307 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.33
5 14 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.53
6 20 Sabol TeoSabol Teo 061226 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.93
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.9.2019 - 11:10) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 060110 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.78
2 292 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.11
3 65 Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.17
4 130 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 071205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.80
5 139 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.43
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.9.2019 - 11:10) official Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 293 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.69
2 122 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.90
3 22 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 060718 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.18
4 266 Krupa ŠimonKrupa Šimon 071203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.54
5 131 Martinec JakubMartinec Jakub 060718 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.99
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.18
2 264 Goga SamuelGoga Samuel 060113 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.23
3 293 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.69
4 109 Katona MichalKatona Michal 060717 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.70
5 2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.75
6 111 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 060110 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.78
7 122 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.90
8 205 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 061114 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 09.08
9 292 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.11
10 65 Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.17
11 22 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 060718 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.18
12 135 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.20
13 18 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.27
14 324 Jankola MatúšJankola Matúš 070307 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.33
15 14 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.53
16 266 Krupa ŠimonKrupa Šimon 071203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.54
17 130 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 071205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.80
18 160 Habrún JakubHabrún Jakub 070427 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.87
19 20 Sabol TeoSabol Teo 061226 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.93
20 131 Martinec JakubMartinec Jakub 060718 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.99
21 54 Mikita MatejMikita Matej 060903 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.00
22 139 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.43

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 28.9.2019 - 12:40) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Goga SamuelGoga Samuel 060113 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.08
2 96 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.21
3 293 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.67
4 2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 08.69
5 111 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 060110 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.75
6 109 Katona MichalKatona Michal 060717 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.77
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.79
2 270 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.93
3 325 Holeková NelaHoleková Nela 060419 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.05
4 211 Svetlošáková KláraSvetlošáková Klára 070110 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 09.39
5 243 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.49
6 285 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.58
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 299 Jurečková AnnaJurečková Anna 070505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.81
2 86 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.85
3 340 Gazdíková NinaGazdíková Nina 060425 OSA-Športová akadémia o.z Dubnica nad VáOSA-Športová akadémia o.z D... 1 09.17
4 242 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.47
5 69 Danková TamaraDanková Tamara 071029 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.53
6 3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 10.13
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.98
2 245 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.22
3 281 Kubišová KristínaKubišová Kristína 060411 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.88
4 231 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.28
277 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 060130 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.76
2 93 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 060205 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.45
3 60 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.56
4 236 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.66
5 244 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 071206 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.28
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.64
2 4 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 09.34
3 230 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.53
4 118 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.70
5 63 Kubíková SabínaKubíková Sabína 061111 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.10
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.84
2 169 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.86
3 194 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.87
4 155 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 061006 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.95
5 329 Hrmová NinaHrmová Nina 070829 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.63
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.64
2 259 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.76
3 250 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.79
4 299 Jurečková AnnaJurečková Anna 070505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.81
5 27 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.84
6 86 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.85
7 270 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.93
8 180 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.98
9 325 Holeková NelaHoleková Nela 060419 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.05
10 340 Gazdíková NinaGazdíková Nina 060425 OSA-Športová akadémia o.z Dubnica nad VáOSA-Športová akadémia o.z D... 1 09.17
11 245 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.22
12 4 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 09.34
13 211 Svetlošáková KláraSvetlošáková Klára 070110 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 09.39
14 93 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 060205 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.45
15 242 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.47
16 243 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.49
17 69 Danková TamaraDanková Tamara 071029 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.53
17 230 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.53
19 60 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.56
20 285 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.58
21 236 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.66
22 118 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.70
23 169 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.86
24 194 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.87
25 281 Kubišová KristínaKubišová Kristína 060411 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.88
26 155 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 061006 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.95
27 63 Kubíková SabínaKubíková Sabína 061111 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.10
28 3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 10.13
29 231 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.28
29 244 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 071206 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.28
31 329 Hrmová NinaHrmová Nina 070829 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.63
277 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 060130 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 28.9.2019 - 12:45) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.51
2 27 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.68
3 250 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 08.75
4 259 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.77
5 299 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.80
6 86 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.93
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 161 Jonek PavolJonek Pavol 080114 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.31
2 40 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.93
3 335 Piták JakubPiták Jakub 090731 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 10.17
4 19 Raab LukášRaab Lukáš 080630 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.24
5 248 Žemberi MichalŽemberi Michal 080930 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.26
6 215 Fekete MatejFekete Matej 080803 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.36
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.05
2 38 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.79
3 247 Keveš KristiánKeveš Kristián 090218 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.08
4 224 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.18
5 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 10.58
6 305 Brozman LeoBrozman Leo 081113 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.63
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Briš TomášBriš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.19
2 221 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.68
3 35 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.25
4 173 Pluhár MatúšPluhár Matúš 090410 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.79
5 306 Čierny SlavomírČierny Slavomír 120101 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.07
6 217 Kaštiel RichardKaštiel Richard 101022 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.12
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 307 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.18
2 123 Daniž DominikDaniž Dominik 080315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.41
3 200 Laštiak AdriánLaštiak Adrián 080204 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.76
4 5 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.54
5 17 Machut FilipMachut Filip 091015 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.78
214 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 080501 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 090506 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.85
2 164 Šugár LeonardŠugár Leonard 081217 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.37
3 6 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.66
4 308 Kubis TomášKubis Tomáš 090819 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.91
5 225 Tuška MarkoTuška Marko 110511 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.41
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Kuder DamiánKuder Damián 090205 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.99
2 1 Hamrák MichalHamrák Michal 090912 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 10.01
3 8 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.11
4 309 Murgaš MarekMurgaš Marek 080411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.24
226 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DQ
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Mašura AdamMašura Adam 090705 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.73
2 133 Paulec SamuelPaulec Samuel 080924 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.21
3 267 Michalička QuidoMichalička Quido 110203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.29
4 312 Šupica MarkoŠupica Marko 120909 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.78
5 227 Zvarík AdamZvarík Adam 080702 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.78
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.05
2 307 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.18
3 13 Briš TomášBriš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.19
4 161 Jonek PavolJonek Pavol 080114 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.31
5 123 Daniž DominikDaniž Dominik 080315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.41
6 221 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.68
7 53 Mašura AdamMašura Adam 090705 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.73
8 200 Laštiak AdriánLaštiak Adrián 080204 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.76
9 38 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.79
10 138 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 090506 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.85
11 40 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.93
12 16 Kuder DamiánKuder Damián 090205 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.99
13 1 Hamrák MichalHamrák Michal 090912 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 10.01
14 247 Keveš KristiánKeveš Kristián 090218 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.08
15 8 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.11
16 335 Piták JakubPiták Jakub 090731 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 10.17
17 224 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.18
18 133 Paulec SamuelPaulec Samuel 080924 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.21
19 19 Raab LukášRaab Lukáš 080630 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.24
19 309 Murgaš MarekMurgaš Marek 080411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.24
21 35 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.25
22 248 Žemberi MichalŽemberi Michal 080930 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.26
23 267 Michalička QuidoMichalička Quido 110203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.29
24 215 Fekete MatejFekete Matej 080803 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.36
25 164 Šugár LeonardŠugár Leonard 081217 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.37
26 5 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.54
27 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 10.58
28 305 Brozman LeoBrozman Leo 081113 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.63
29 6 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.66
30 17 Machut FilipMachut Filip 091015 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.78
31 173 Pluhár MatúšPluhár Matúš 090410 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.79
32 308 Kubis TomášKubis Tomáš 090819 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.91
33 306 Čierny SlavomírČierny Slavomír 120101 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.07
34 217 Kaštiel RichardKaštiel Richard 101022 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.12
35 225 Tuška MarkoTuška Marko 110511 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.41
36 312 Šupica MarkoŠupica Marko 120909 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.78
36 227 Zvarík AdamZvarík Adam 080702 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.78
214 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 080501 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
226 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DQ

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 28.9.2019 - 12:30) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.82
2 307 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.02
3 13 Briš TomášBriš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.07
4 123 Daniž DominikDaniž Dominik 080315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.22
5 161 Jonek PavolJonek Pavol 080114 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.31
6 221 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.57
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.04
2 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.54
3 228 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 080530 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.78
4 116 Póčová ElaPóčová Ela 090302 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.57
5 50 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 090401 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.63
6 26 Duháčková PetraDuháčková Petra 110708 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.08
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth 080903 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.58
2 143 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.73
3 269 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.42
4 314 Čížeková EmaČížeková Ema 091220 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.45
5 233 Guevara MatildaGuevara Matilda 090120 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.77
6 284 Mikušová NelaMikušová Nela 110318 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.46
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.01
2 165 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 090119 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.02
3 170 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.35
4 315 Dobáková ZaraDobáková Zara 100628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.71
MS 330 Jelžová EmaJelžová Ema 110914 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.86
6 290 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 130828 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.79
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.21
2 318 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 081010 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.64
3 72 Primusová LilianaPrimusová Liliana 090725 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.74
MS 331 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 100429 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.35
5 289 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.35
326 Molková ŠárkaMolková Šárka 091221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.19
2 172 Valovičová EmaValovičová Ema 080101 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.55
3 229 Čemanová LujzaČemanová Lujza 090905 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.72
4 279 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 110123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.31
5 321 Uličianska SoňaUličianska Soňa 091125 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.37
6 327 Lovisková DominikaLovisková Dominika 081021 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 11.07
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Ballová DašaBallová Daša 080324 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.31
2 171 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.16
3 278 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.34
4 58 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 080908 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.38
5 240 Richterová KristínaRichterová Kristína 080112 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.51
6 322 Uličianska MiaUličianska Mia 110401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.24
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.97
2 257 Kevešová SofiaKevešová Sofia 100903 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.40
3 251 Brxová VeronikaBrxová Veronika 090103 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.47
4 31 Špilova AlexŠpilova Alex 080907 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.59
5 287 Papierniková TImeaPapierniková TImea 090803 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.63
6 323 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 080909 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.99
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.16
2 55 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 081013 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.67
3 149 Matušíková TimeaMatušíková Timea 090817 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.10
4 282 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.16
5 83 Krainová KristínaKrainová Kristína 101015 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.95
6 326 Molková TerezaMolková Tereza 101001 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 11.06
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.01
2 150 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.04
3 59 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.16
4 47 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.19
5 235 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.21
6 41 Ballová DašaBallová Daša 080324 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.31
7 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.54
8 172 Valovičová EmaValovičová Ema 080101 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.55
9 168 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth 080903 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.58
10 318 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 081010 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.64
11 55 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 081013 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.67
12 229 Čemanová LujzaČemanová Lujza 090905 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.72
13 143 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.73
14 72 Primusová LilianaPrimusová Liliana 090725 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.74
15 228 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 080530 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.78
16 44 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.97
17 165 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 090119 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.02
18 149 Matušíková TimeaMatušíková Timea 090817 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.10
19 171 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.16
19 282 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.16
21 279 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 110123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.31
22 278 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.34
23 170 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.35
23 331 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 100429 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.35
23 289 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.35
26 321 Uličianska SoňaUličianska Soňa 091125 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.37
27 58 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 080908 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.38
28 257 Kevešová SofiaKevešová Sofia 100903 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.40
29 269 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.42
30 314 Čížeková EmaČížeková Ema 091220 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.45
31 251 Brxová VeronikaBrxová Veronika 090103 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.47
32 240 Richterová KristínaRichterová Kristína 080112 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.51
33 116 Póčová ElaPóčová Ela 090302 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.57
34 31 Špilova AlexŠpilova Alex 080907 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.59
35 50 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 090401 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.63
35 287 Papierniková TImeaPapierniková TImea 090803 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.63
37 315 Dobáková ZaraDobáková Zara 100628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.71
38 233 Guevara MatildaGuevara Matilda 090120 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.77
39 330 Jelžová EmaJelžová Ema 110914 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.86
40 83 Krainová KristínaKrainová Kristína 101015 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.95
41 323 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 080909 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.99
42 326 Molková TerezaMolková Tereza 101001 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 11.06
43 327 Lovisková DominikaLovisková Dominika 081021 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 11.07
44 26 Duháčková PetraDuháčková Petra 110708 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.08
45 322 Uličianska MiaUličianska Mia 110401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.24
46 284 Mikušová NelaMikušová Nela 110318 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.46
47 290 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 130828 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.79
326 Molková ŠárkaMolková Šárka 091221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 28.9.2019 - 12:35) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.93
2 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.98
3 59 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.00
4 235 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.11
5 41 Ballová DašaBallová Daša 080324 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.18
6 47 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.27
Celkom 6 pretekárov