<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080211 08 26 445 +0.6 m/s 406  +0.2407  +0.6439  +0.2439445  +0.6422  +0.1
2 163 Pokorný AlexPokorný Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080927 08 17 418 +0.2 m/s 389  +0.4403  -0.4384  +0.2403404  +0.2418  +0.2
3 307 Jankulár AlexJankulár Alex
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
100409 10 5 415 +0.3 m/s 402  -0.2407  +0.3415  +0.3415397  +0.2392  +0.2
4 265 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080607 08 27 409 +0.1 m/s 387  +0.0394  +0.3402  +0.6402x409  +0.1
5 333 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080121 08 18 395 +0.3 m/s 388  +0.4375  -0.3392  +0.3392395  +0.3390  +0.1
6 53 Mašura AdamMašura Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
090705 09 12 394 +0.5 m/s 394  +0.5x372  +0.5394xx
7 221 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080502 08 25 388 +0.2 m/s 388  +0.2364  +0.0x388349  +0.1371  +0.3
8 247 Keveš KristiánKeveš Kristián
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
090218 09 9 378 +0.2 m/s 375  +0.2352  +0.3359  +0.2375375  +0.3378  +0.2
9 1 Hamrák MichalHamrák Michal
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
090912 09 4 372 +0.5 m/s 372  +0.5355  +0.1372
10 214 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080501 08 24 367 +0.2 m/s 367  +0.2346  +0.0367
11 337 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
081006 08 13 348 +0.4 m/s 348  +0.4315  +0.2348
12 248 Žemberi MichalŽemberi Michal
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080930 08 20 348 -0.1 m/s x348  -0.1348
13 92 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
080709 08 19 338 +0.1 m/s 338  +0.1334  -0.4338
14 5 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
081223 08 3 324 +0.2 m/s 324  +0.2296  +0.1324
15 222 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100320 10 22 322 -0.3 m/s 299  +1.0322  -0.3322
16 217 Kaštiel RichardKaštiel Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
101022 10 8 317 -0.1 m/s 317  -0.1291  +0.6317
17 127 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080202 08 7 316 -0.2 m/s 316  -0.2309  +0.1316
18 336 Maslaňák MarkoMaslaňák Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
090520 09 11 313 +0.5 m/s 200  +0.0313  +0.5313
19 128 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080602 08 10 312 +0.2 m/s 297  +0.3312  +0.2312
20 309 Murgaš MarekMurgaš Marek
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
080411 08 14 307 +0.2 m/s x307  +0.2307
21 12 Bauček SamuelBauček Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
081129 08 1 305 +0.1 m/s 305  +0.1x305
22 173 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
090410 09 16 300 -0.2 m/s 290  +0.3300  -0.2300
23 75 Paštrnák MatyášPaštrnák Matyáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090911 09 15 272 +0.2 m/s 272  +0.2252  +0.1272
24 261 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
110217 11 2 270 +0.3 m/s 270  +0.3x270
25= 227 Zvarík AdamZvarík Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080702 08 21 000 -x0.0
25= 126 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080224 08 6 000 xx0.0
246 Haľama RichardHaľama Richard
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080711 08 23 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080326 08 33 424 +0.3 m/s 407  +0.3417  +0.4406  +0.6417386  +0.3424  +0.3
2 274 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080729 08 34 419 +0.6 m/s 419  +0.6408  +0.5402  +0.2419374  +0.4398  +0.2
3 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090310 09 22 410 +0.1 m/s 400  +0.6410  +0.1402  +0.6410383  +0.2315  +0.2
4 271 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
081014 08 32 406 +0.4 m/s 383  +0.5385  +0.3406  +0.4406371  +0.1362  +0.5
5 276 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080222 08 31 404 +0.4 m/s 404  +0.4396  +0.1403  +0.2404385  +0.2x
6 10 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
080123 08 17 394 +0.2 m/s 392  +0.3394  +0.2367  +0.6394389  +0.4387  +0.4
7 320 Šichtová MiriamŠichtová Miriam
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
080629 08 15 384 +0.4 m/s 376  +0.4384  +0.4379  +0.4384x374  +0.5
8 182 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
110510 11 25 382 +0.1 m/s 382  +0.1375  +0.4369  +0.1382321  +0.4369  +0.3
9 229 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090905 09 30 381 +0.2 m/s 369  +0.6381  +0.2381
10 232 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100321 10 29 373 +0.9 m/s 369  +0.5373  +0.9373
11 228 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080530 08 28 373 +0.6 m/s 373  +0.6362  +0.5373
12 147 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080205 08 26 369 +0.2 m/s 369  +0.2x369
13 58 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080908 08 24 357 +0.3 m/s 346  +0.3357  +0.3357
14 157 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090216 09 18 352 +0.2 m/s 352  +0.2313  +0.6352
15 72 Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
090725 09 27 351 +0.3 m/s 351  +0.3332  +0.3351
16 55 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
081013 08 4 351 +0.5 m/s 325  +0.5351  +0.5351
17 278 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
110324 11 23 350 +0.1 m/s 340  +0.4350  +0.1350
18 272 Bortelová KarolínaBortelová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
090526 09 1 345 +0.2 m/s 338  +0.2345  +0.2345
19 146 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
081001 08 7 340 +0.2 m/s 340  +0.2x340
20 11 Vyletelová LindaVyletelová Linda
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
080804 08 20 339 +0.2 m/s 324  +0.3339  +0.2339
21 119 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
081107 08 10 327 +0.2 m/s 327  +0.2326  +0.4327
22 257 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
100903 10 9 327 +0.3 m/s 300  +0.4327  +0.3327
23 9 Piková LaraPiková Lara
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
090131 09 12 325 +0.2 m/s 325  +0.2298  +0.2325
24 315 Dobáková ZaraDobáková Zara
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
100628 10 3 321 +0.4 m/s 321  +0.4295  +0.3321
25 233 Guevara MatildaGuevara Matilda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090120 09 5 318 +0.4 m/s 311  +0.2318  +0.4318
26 24 Čorejová MichaelaČorejová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
091124 09 2 317 +0.2 m/s 311  +0.3317  +0.2317
27 319 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
091103 09 14 315 +0.6 m/s 315  +0.6314  +0.4315
28 154 Pluskotová SandraPluskotová Sandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080404 08 21 315 +0.6 m/s 311  +0.3315  +0.6315
MS 331 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100429 10 6 310 +0.6 m/s 290  +0.3310  +0.6310
30 31 Špilova AlexŠpilova Alex
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
080907 08 16 298 +0.6 m/s 287  +0.4298  +0.6298
31 240 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080112 08 13 287 +0.5 m/s 287  +0.5284  +0.3287
32 89 Vrúbelová EvaVrúbelová Eva
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
110510 11 19 280 +0.1 m/s 280  +0.1236  +0.2280
33 326 Molková TerezaMolková Tereza
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
101001 10 35 244 +0.2 m/s 244  +0.2229  +0.3244
MS 330 Jelžová EmaJelžová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
110914 11 8 240 +0.2 m/s 240  +0.2x240
326 Molková ŠárkaMolková Šárka
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
091221 09 11 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov