<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)
60 m - Mladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 264 Goga SamuelGoga Samuel 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.08
2 96 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.21
3 293 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.67
60 m - Mladšie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 25 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 08.51
2 27 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 08.68
3 250 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 08.75
60 m - Najmladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.82
2 307 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.02
3 13 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 09.07
60 m - Najmladšie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 150 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.93
2 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.98
3 59 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 09.00
600 m - Najmladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:00.68
2 16 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:01.90
3 332 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:02.39
1000 m - Najmladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 36 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3:33.11
2 163 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3:36.49
3 311 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:37.87
1000 m - Najmladšie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 271 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3:39.86
2 272 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3:42.51
3 320 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:44.68
1500 m - Mladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 174 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5:34.05
2 295 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5:39.19
3 39 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6:31.96
1500 m - Mladšie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 86 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5:35.87
2 118 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5:40.78
3 302 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5:48.06
4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 32 Ambrózi, Gál, Šupina, Pohorelec Ambrózi, Gál, Šupina, Pohorelec BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 34.63
2 291 Genšor, Jankulár, Maretta, Orlický Genšor, Jankulár, Maretta, Orlický Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 34.72
3 205 Žofaj, Zahumenský, Zboňák, Domiňák Žofaj, Zahumenský, Zboňák, Domiňák AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 35.25
4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 36 Homola, Gregor, Rosenberger, Gál Homola, Gregor, Rosenberger, Gál BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 38.25
2 332 Luka, Piala, Čižmárik, Štefík Luka, Piala, Čižmárik, Štefík AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 38.58
3 161 Jonek, Pokorný, Šugár, Michel Jonek, Pokorný, Šugár, Michel ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 39.11