<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Ambrózi, Gál, Šupina, Pohorelec Ambrózi, Gál, Šupina, Pohorelec BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 34.63
2 291 Genšor, Jankulár, Maretta, Orlický Genšor, Jankulár, Maretta, Orlický Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 34.72
3 205 Žofaj, Zahumenský, Zboňák, Domiňák Žofaj, Zahumenský, Zboňák, Domiňák AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 35.25
4 122 Čamaj, Lehotský, Kasman, Ondrášik Čamaj, Lehotský, Kasman, Ondrášik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.74
5 263 Balážik, Gaži, Krupa Balážik, Gaži, Krupa AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 37.31
6 135 Holma, Rúrik, Lovíšek, Valíček Holma, Rúrik, Lovíšek, Valíček AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 38.87
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Bíziková, Žiaková, Hlavatá, Haľamová Bíziková, Žiaková, Hlavatá, Haľamová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 33.02
2 25 Duháčková, Hudecová, Maleková, Pirosiková Duháčková, Hudecová, Maleková, Pirosiková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 34.51
3 236 Kaščáková, Trnovská, Mikuštiaková, Krajčiová Kaščáková, Trnovská, Mikuštiaková, Krajčiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 34.64
4 186 Ďuranová, Beliančínová, Aydin, Kubovčíková Ďuranová, Beliančínová, Aydin, Kubovčíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.43
5 280 Novosedliaková, Kubalová, Samulová, Kubišová Novosedliaková, Kubalová, Samulová, Kubišová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 36.58
6 190 Ruckschlossová, Líškayová, Hrmová, Boboková Ruckschlossová, Líškayová, Hrmová, Boboková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 38.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 206 Jaššáková, Pienčáková, Svetlošáková, Mazuráková Jaššáková, Pienčáková, Svetlošáková, Mazuráková AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 35.36
2 86 Lukašíková, Jánošíková, Gerátová, Kubicová Lukašíková, Jánošíková, Gerátová, Kubicová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 35.56
3 302 Redechová, Frličková, Húšťavová, Jurečeková Redechová, Frličková, Húšťavová, Jurečeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 35.93
4 296 Dobáková, Košárková, Novánská, Šichtová Dobáková, Košárková, Novánská, Šichtová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 38.38
5 142 Adamíková, Altániová, Filušová, Kucharíková Adamíková, Altániová, Filušová, Kucharíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 40.64
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Bíziková, Žiaková, Hlavatá, Haľamová Bíziková, Žiaková, Hlavatá, Haľamová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 33.02
2 25 Duháčková, Hudecová, Maleková, Pirosiková Duháčková, Hudecová, Maleková, Pirosiková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 34.51
3 236 Kaščáková, Trnovská, Mikuštiaková, Krajčiová Kaščáková, Trnovská, Mikuštiaková, Krajčiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 34.64
4 206 Jaššáková, Pienčáková, Svetlošáková, Mazuráková Jaššáková, Pienčáková, Svetlošáková, Mazuráková AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 35.36
5 86 Lukašíková, Jánošíková, Gerátová, Kubicová Lukašíková, Jánošíková, Gerátová, Kubicová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 35.56
6 302 Redechová, Frličková, Húšťavová, Jurečeková Redechová, Frličková, Húšťavová, Jurečeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 35.93
7 186 Ďuranová, Beliančínová, Aydin, Kubovčíková Ďuranová, Beliančínová, Aydin, Kubovčíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.43
8 280 Novosedliaková, Kubalová, Samulová, Kubišová Novosedliaková, Kubalová, Samulová, Kubišová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 36.58
9 296 Dobáková, Košárková, Novánská, Šichtová Dobáková, Košárková, Novánská, Šichtová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 38.38
10 190 Ruckschlossová, Líškayová, Hrmová, Boboková Ruckschlossová, Líškayová, Hrmová, Boboková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 38.94
11 142 Adamíková, Altániová, Filušová, Kucharíková Adamíková, Altániová, Filušová, Kucharíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 40.64

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Homola, Gregor, Rosenberger, Gál Homola, Gregor, Rosenberger, Gál BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 38.25
2 332 Luka, Piala, Čižmárik, Štefík Luka, Piala, Čižmárik, Štefík AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 38.58
3 161 Jonek, Pokorný, Šugár, Michel Jonek, Pokorný, Šugár, Michel ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 39.11
4 305 Brozman, Murgaš, Jankulár, Šichta Brozman, Murgaš, Jankulár, Šichta Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 39.35
6 222 Pepich, Kaštiel, Fekete, Bálent Pepich, Kaštiel, Fekete, Bálent AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 41.01
21 Briš, Tomanica, Kuder, Raab Briš, Tomanica, Kuder, Raab Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DQ
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Sliacka, Ballová, Píšová, Beňušková Sliacka, Ballová, Píšová, Beňušková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 35.45
2 165 Drozdová, Švagrová, Valovičová, Madarová Drozdová, Švagrová, Valovičová, Madarová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 38.28
3 269 Antalová, Ondrejíková, Solíková, Gombárová Antalová, Ondrejíková, Solíková, Gombárová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 38.58
4 10 Piková, Švaňová, Vyletelová, Lovisková Piková, Švaňová, Vyletelová, Lovisková Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 40.07
5 287 Papierniková, Bortelová, Bortelová, Krupová Papierniková, Bortelová, Bortelová, Krupová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 41.39
107 Štubňová, Žilková, Sitarčíková, Šišáková Štubňová, Žilková, Sitarčíková, Šišáková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Kubíncová, Miniarová, Bučková, Matušíková Kubíncová, Miniarová, Bučková, Matušíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.96
2 271 Gagová, Beláková, Koyšová, Holúbková Gagová, Beláková, Koyšová, Holúbková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 37.17
3 192 Mlynárčiková, Jelžová, Bieliková Mlynárčiková, Jelžová, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 40.33
4 316 Kureková, Blahová, Šichtová, Šavlová Kureková, Blahová, Šichtová, Šavlová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 41.19
5 317 Dobáková, Spišáková, Volentierová, Šichtová Dobáková, Spišáková, Volentierová, Šichtová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 41.60
50 Tománková, Švantnerová, Jakušová, Hrončová Tománková, Švantnerová, Jakušová, Hrončová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Kubinyiová Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 36.05
2 154 Čelková, Pluskotová, Hozáková, Valašíková Čelková, Pluskotová, Hozáková, Valašíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 40.61
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Sliacka, Ballová, Píšová, Beňušková Sliacka, Ballová, Píšová, Beňušková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 35.45
2 229 Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Kubinyiová Čemanová, Gregušová, Ivaničová, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 36.05
3 147 Kubíncová, Miniarová, Bučková, Matušíková Kubíncová, Miniarová, Bučková, Matušíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.96
4 271 Gagová, Beláková, Koyšová, Holúbková Gagová, Beláková, Koyšová, Holúbková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 37.17
5 165 Drozdová, Švagrová, Valovičová, Madarová Drozdová, Švagrová, Valovičová, Madarová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 38.28
6 269 Antalová, Ondrejíková, Solíková, Gombárová Antalová, Ondrejíková, Solíková, Gombárová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 38.58
7 10 Piková, Švaňová, Vyletelová, Lovisková Piková, Švaňová, Vyletelová, Lovisková Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 40.07
8 192 Mlynárčiková, Jelžová, Bieliková Mlynárčiková, Jelžová, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 40.33
9 154 Čelková, Pluskotová, Hozáková, Valašíková Čelková, Pluskotová, Hozáková, Valašíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 40.61
10 316 Kureková, Blahová, Šichtová, Šavlová Kureková, Blahová, Šichtová, Šavlová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 41.19
11 287 Papierniková, Bortelová, Bortelová, Krupová Papierniková, Bortelová, Bortelová, Krupová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 41.39
12 317 Dobáková, Spišáková, Volentierová, Šichtová Dobáková, Spišáková, Volentierová, Šichtová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 41.60
107 Štubňová, Žilková, Sitarčíková, Šišáková Štubňová, Žilková, Sitarčíková, Šišáková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
50 Tománková, Švantnerová, Jakušová, Hrončová Tománková, Švantnerová, Jakušová, Hrončová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DQ