<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)
Skok do výšky - Mladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 204 Zboňák MatúšZboňák Matúš 061223 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 145
2 196 Domiňák DušanDomiňák Dušan 060216 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 145
3 109 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 145
Skok do výšky - Mladšie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 179 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 150
2 253 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 147
3 239 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Skok do výšky - Najmladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 333 Segeč DavidSegeč David 080121 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 125
2 123 Daniž DominikDaniž Dominik 080315 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 125
3 246 Haľama RichardHaľama Richard 080711 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 120
Skok do výšky - Najmladšie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 165 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 090119 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 130
2 107 Žilková KarolínaŽilková Karolína 080627 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 125
3 172 Valovičová EmaValovičová Ema 080101 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 125
Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 212 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 465
2 18 Michlík RichardMichlík Richard 060110 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 462
3 66 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 450
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 181 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 522
2 239 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 447
3 101 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 433
Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 445
2 163 Pokorný AlexPokorný Alex 080927 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 418
3 307 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 415
Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 59 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 424
2 274 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 419
3 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 410
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 124 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.74
2 111 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 060110 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.43
3 65 Franko TomašFranko Tomaš 070912 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.36
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 101 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.56
2 255 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola 060401 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 07.92
3 88 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 07.68
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 91 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 070331 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 53.75
2 160 Habrún JakubHabrún Jakub 070427 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 48.53
3 134 Pavlík EduardPavlík Eduard 070619 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 47.71
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 102 Červenková LeonaČervenková Leona 060324 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 51.46
2 181 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 47.51
3 280 Kubalová NinaKubalová Nina 060601 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 45.10
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 99 Molnár MárioMolnár Mário 080727 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 45.96
2 333 Segeč DavidSegeč David 080121 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 45.36
3 36 Homola MarekHomola Marek 080920 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 37.12
Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 41 Ballová DašaBallová Daša 080324 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 39.45
2 147 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 34.66
3 170 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 31.65