<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.9.2019 - 11:10) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.18
2 264 Goga SamuelGoga Samuel 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.23
3 109 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.70
4 135 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.20
5 160 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.87
6 54 Mikita MatejMikita Matej 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.00
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.9.2019 - 11:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.75
2 205 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 09.08
3 18 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.27
4 324 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.33
5 14 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.53
6 20 Sabol TeoSabol Teo 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.93
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.9.2019 - 11:10) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.78
2 292 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.11
3 65 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.17
4 130 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.80
5 139 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.43
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.9.2019 - 11:10) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 293 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.69
2 122 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.90
3 22 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.18
4 266 Krupa ŠimonKrupa Šimon 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.54
5 131 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.99
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.18
2 264 Goga SamuelGoga Samuel 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.23
3 293 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.69
4 109 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.70
5 2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.75
6 111 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.78
7 122 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.90
8 205 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 09.08
9 292 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.11
10 65 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.17
11 22 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.18
12 135 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.20
13 18 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.27
14 324 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.33
15 14 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.53
16 266 Krupa ŠimonKrupa Šimon 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.54
17 130 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.80
18 160 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.87
19 20 Sabol TeoSabol Teo 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.93
20 131 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.99
21 54 Mikita MatejMikita Matej 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.00
22 139 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.43

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 28.9.2019 - 12:40) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Goga SamuelGoga Samuel 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.08
2 96 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.21
3 293 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.67
4 2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 08.69
5 111 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.75
6 109 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.77
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.79
2 270 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.93
3 325 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.05
4 211 Svetlošáková KláraSvetlošáková Klára 07 07 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 09.39
5 243 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.49
6 285 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.58
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 299 Jurečková AnnaJurečková Anna 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.81
2 86 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.85
3 340 Gazdíková NinaGazdíková Nina 06 06 OSA-Športová akadémia o.z Dubnica nad VáOSA-Športová akadémia o.z D... 1 09.17
4 242 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.47
5 69 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.53
6 3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 10.13
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.98
2 245 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.22
3 281 Kubišová KristínaKubišová Kristína 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.88
4 231 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.28
277 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.76
2 93 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.45
3 60 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.56
4 236 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.66
5 244 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.28
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.64
2 4 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 09.34
3 230 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.53
4 118 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.70
5 63 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.10
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.84
2 169 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.86
3 194 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.87
4 155 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.95
5 329 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.63
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.64
2 259 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.76
3 250 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.79
4 299 Jurečková AnnaJurečková Anna 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.81
5 27 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.84
6 86 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.85
7 270 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.93
8 180 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.98
9 325 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.05
10 340 Gazdíková NinaGazdíková Nina 06 06 OSA-Športová akadémia o.z Dubnica nad VáOSA-Športová akadémia o.z D... 1 09.17
11 245 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.22
12 4 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 09.34
13 211 Svetlošáková KláraSvetlošáková Klára 07 07 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 09.39
14 93 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.45
15 242 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.47
16 243 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.49
17 69 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.53
17 230 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.53
19 60 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.56
20 285 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.58
21 236 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.66
22 118 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.70
23 169 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.86
24 194 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.87
25 281 Kubišová KristínaKubišová Kristína 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.88
26 155 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.95
27 63 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.10
28 3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 10.13
29 231 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.28
29 244 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.28
31 329 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.63
277 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 28.9.2019 - 12:45) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.51
2 27 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.68
3 250 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 08.75
4 259 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.77
5 299 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.80
6 86 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.93
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 161 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.31
2 40 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.93
3 335 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 10.17
4 19 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.24
5 248 Žemberi MichalŽemberi Michal 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.26
6 215 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.36
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.05
2 38 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.79
3 247 Keveš KristiánKeveš Kristián 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.08
4 224 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.18
5 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 10.58
6 305 Brozman LeoBrozman Leo 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.63
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.19
2 221 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.68
3 35 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.25
4 173 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.79
5 306 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.07
6 217 Kaštiel RichardKaštiel Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.12
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 307 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.18
2 123 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.41
3 200 Laštiak AdriánLaštiak Adrián 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.76
4 5 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.54
5 17 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.78
214 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.85
2 164 Šugár LeonardŠugár Leonard 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.37
3 6 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.66
4 308 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.91
5 225 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.41
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.99
2 1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 10.01
3 8 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.11
4 309 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.24
226 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DQ
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 28.9.2019 - 10:30) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.73
2 133 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.21
3 267 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.29
4 312 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.78
5 227 Zvarík AdamZvarík Adam 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.78
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.05
2 307 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.18
3 13 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.19
4 161 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.31
5 123 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.41
6 221 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.68
7 53 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.73
8 200 Laštiak AdriánLaštiak Adrián 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.76
9 38 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.79
10 138 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.85
11 40 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.93
12 16 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.99
13 1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 10.01
14 247 Keveš KristiánKeveš Kristián 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.08
15 8 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.11
16 335 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 10.17
17 224 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.18
18 133 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.21
19 19 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.24
19 309 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.24
21 35 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.25
22 248 Žemberi MichalŽemberi Michal 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.26
23 267 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.29
24 215 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.36
25 164 Šugár LeonardŠugár Leonard 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.37
26 5 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.54
27 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 10.58
28 305 Brozman LeoBrozman Leo 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.63
29 6 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.66
30 17 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.78
31 173 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.79
32 308 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.91
33 306 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.07
34 217 Kaštiel RichardKaštiel Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.12
35 225 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.41
36 312 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.78
36 227 Zvarík AdamZvarík Adam 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.78
214 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
226 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DQ

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 28.9.2019 - 12:30) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.82
2 307 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.02
3 13 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.07
4 123 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.22
5 161 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.31
6 221 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.57
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.04
2 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.54
3 228 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.78
4 116 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.57
5 50 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.63
6 26 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.08
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.58
2 143 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.73
3 269 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.42
4 314 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.45
5 233 Guevara MatildaGuevara Matilda 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.77
6 284 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.46
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.01
2 165 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.02
3 170 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.35
4 315 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.71
MS 330 Jelžová EmaJelžová Ema 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.86
6 290 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.79
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.21
2 318 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.64
3 72 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.74
MS 331 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.35
5 289 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.35
326 Molková ŠárkaMolková Šárka 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.19
2 172 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.55
3 229 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.72
4 279 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.31
5 321 Uličianska SoňaUličianska Soňa 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.37
6 327 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 11.07
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.31
2 171 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.16
3 278 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.34
4 58 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.38
5 240 Richterová KristínaRichterová Kristína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.51
6 322 Uličianska MiaUličianska Mia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.24
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.97
2 257 Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.40
3 251 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.47
4 31 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.59
5 287 Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.63
6 323 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.99
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 28.9.2019 - 10:50) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.16
2 55 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.67
3 149 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.10
4 282 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.16
5 83 Krainová KristínaKrainová Kristína 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.95
6 326 Molková TerezaMolková Tereza 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 11.06
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.01
2 150 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.04
3 59 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.16
4 47 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.19
5 235 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.21
6 41 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.31
7 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.54
8 172 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.55
9 168 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.58
10 318 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.64
11 55 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.67
12 229 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.72
13 143 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.73
14 72 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.74
15 228 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.78
16 44 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.97
17 165 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.02
18 149 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.10
19 171 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.16
19 282 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.16
21 279 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.31
22 278 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.34
23 170 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.35
23 331 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.35
23 289 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.35
26 321 Uličianska SoňaUličianska Soňa 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.37
27 58 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.38
28 257 Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.40
29 269 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.42
30 314 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.45
31 251 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.47
32 240 Richterová KristínaRichterová Kristína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.51
33 116 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.57
34 31 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.59
35 50 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.63
35 287 Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.63
37 315 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.71
38 233 Guevara MatildaGuevara Matilda 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.77
39 330 Jelžová EmaJelžová Ema 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.86
40 83 Krainová KristínaKrainová Kristína 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.95
41 323 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.99
42 326 Molková TerezaMolková Tereza 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 11.06
43 327 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 11.07
44 26 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.08
45 322 Uličianska MiaUličianska Mia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.24
46 284 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.46
47 290 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.79
326 Molková ŠárkaMolková Šárka 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 28.9.2019 - 12:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.93
2 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.98
3 59 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.00
4 235 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.11
5 41 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.18
6 47 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.27
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 14:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 21.34
2 39 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.43
3 205 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 21.67
4 18 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.99
5 177 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.31
6 14 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 14:40) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.01
2 260 Balážik MarekBalážik Marek 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.77
3 130 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.55
4 139 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.86
5 120 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 14:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 293 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.38
3 65 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 21.62
4 324 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.69
5 294 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.14
6 291 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.01
7 20 Sabol TeoSabol Teo 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 14:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 19.94
2 33 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.26
3 266 Krupa ŠimonKrupa Šimon 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.58
4 216 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 29.70
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 28.9.2019 - 14:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.79
2 66 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.97
3 135 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.26
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 19.94
2 2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 21.34
3 293 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.38
4 39 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.43
5 65 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 21.62
6 205 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 21.67
7 22 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.79
8 66 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.97
9 18 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.99
10 220 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.01
11 33 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.26
12 177 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.31
13 324 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.69
14 294 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.14
15 135 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.26
16 266 Krupa ŠimonKrupa Šimon 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.58
17 260 Balážik MarekBalážik Marek 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.77
18 291 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.01
19 20 Sabol TeoSabol Teo 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.40
20 14 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.81
21 130 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.55
22 139 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.86
23 120 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.82
24 216 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 29.70

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.09
2 25 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.45
3 179 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.92
4 180 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.00
5 252 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 22.78
6 61 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 23.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 288 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.52
2 28 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.18
3 243 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 23.44
4 46 Mišurdová NelaMišurdová Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 23.76
5 169 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.05
6 236 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.16
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.93
2 148 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.07
3 141 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.17
4 30 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 26.46
145 Filušová SilviaFilušová Silvia 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 22.78
2 340 Gazdíková NinaGazdíková Nina 06 06 OSA-Športová akadémia o.z Dubnica nad VáOSA-Športová akadémia o.z D... 2 23.99
3 241 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 24.05
MS 328 Dobrotová DorotaDobrotová Dorota 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.85
5 3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 27.83
329 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 285 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.60
2 70 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 23.61
3 281 Kubišová KristínaKubišová Kristína 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.59
4 231 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 26.18
299 Jurečková AnnaJurečková Anna 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Pienčáková KamilaPienčáková Kamila 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 22.35
64 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS
303 Šichtová SilviaŠichtová Silvia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DQ
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.09
2 25 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.45
3 179 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.92
4 180 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.00
5 208 Pienčáková KamilaPienčáková Kamila 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 22.35
6 288 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.52
7 252 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 22.78
7 207 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 22.78
9 28 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.18
10 243 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 23.44
11 61 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 23.54
12 285 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.60
13 70 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 23.61
14 46 Mišurdová NelaMišurdová Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 23.76
15 167 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.93
16 340 Gazdíková NinaGazdíková Nina 06 06 OSA-Športová akadémia o.z Dubnica nad VáOSA-Športová akadémia o.z D... 2 23.99
17 169 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.05
17 241 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 24.05
19 236 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.16
20 281 Kubišová KristínaKubišová Kristína 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.59
21 328 Dobrotová DorotaDobrotová Dorota 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.85
22 148 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.07
23 141 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.17
24 231 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 26.18
25 30 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 26.46
26 3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 27.83
145 Filušová SilviaFilušová Silvia 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNF
329 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DQ
299 Jurečková AnnaJurečková Anna 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
64 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS
303 Šichtová SilviaŠichtová Silvia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DQ

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 14:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 22.19
2 161 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.11
3 21 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.34
4 197 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 23.65
246 Haľama RichardHaľama Richard 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 DNS
265 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 14:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.53
2 110 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 25.19
3 133 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.27
4 332 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.71
5 128 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.10
6 335 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 27.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 14:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.31
2 200 Laštiak AdriánLaštiak Adrián 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 23.63
3 310 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.47
4 12 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.43
5 213 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.73
6 17 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 29.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 14:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.25
2 5 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 25.86
3 8 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 26.56
4 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 27.77
5 126 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.47
6 226 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 31.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 28.9.2019 - 14:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 24.56
2 162 Michel FilipMichel Filip 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.74
3 6 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 25.51
4 173 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.20
5 19 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.79
127 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 22.19
2 161 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.11
3 13 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.31
4 21 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.34
5 200 Laštiak AdriánLaštiak Adrián 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 23.63
6 197 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 23.65
7 138 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.25
8 34 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.53
9 1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 24.56
10 162 Michel FilipMichel Filip 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.74
11 110 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 25.19
12 133 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.27
13 310 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.47
14 6 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 25.51
15 332 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.71
16 5 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 25.86
17 128 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.10
18 173 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.20
19 12 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.43
20 8 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 26.56
21 19 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.79
22 335 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 27.61
23 213 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.73
24 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 27.77
25 17 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 29.66
26 126 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.47
27 226 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 31.31
246 Haľama RichardHaľama Richard 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 DNS
265 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
127 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 14:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.36
2 235 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.78
3 49 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.78
4 47 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.44
5 104 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.17
6 51 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 25.91
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 14:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.69
2 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.03
3 238 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.34
4 276 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.51
5 57 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 25.36
6 116 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 14:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 157 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.67
2 171 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.67
3 144 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.28
4 251 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 26.40
5 154 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.56
6 275 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.63
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 14:20) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 286 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 22.63
2 150 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.76
3 257 Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 26.47
4 327 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 27.21
5 284 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 31.71
326 Molková ŠárkaMolková Šárka 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 28.9.2019 - 14:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.73
2 44 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.48
3 149 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.90
4 31 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 26.84
5 317 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 27.59
6 24 Čorejová MichaelaČorejová Michaela 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 28.9.2019 - 14:20) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 318 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.79
2 72 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 25.07
3 234 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.31
4 319 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 26.41
5 326 Molková TerezaMolková Tereza 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 26.98
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.36
2 286 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 22.63
3 274 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.69
4 150 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.76
5 235 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.78
5 49 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.78
7 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.03
8 238 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.34
9 47 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.44
10 104 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.17
11 276 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.51
12 157 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.67
13 55 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.73
14 318 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.79
15 72 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 25.07
16 57 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 25.36
17 44 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.48
18 171 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.67
19 149 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.90
20 51 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 25.91
21 144 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.28
22 234 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.31
23 251 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 26.40
24 319 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 26.41
25 116 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.47
25 257 Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 26.47
27 154 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.56
28 275 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.63
29 31 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 26.84
30 326 Molková TerezaMolková Tereza 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 26.98
31 327 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 27.21
32 317 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 27.59
33 24 Čorejová MichaelaČorejová Michaela 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.38
34 284 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 31.71
326 Molková ŠárkaMolková Šárka 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 177 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:42.12
2 96 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 1:43.47
3 220 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:53.71
4 262 Bulko TomášBulko Tomáš 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:53.78
5 32 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 1:54.93
6 202 Zahumenský MatúšZahumenský Matúš 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 1:55.05
7 223 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 1:59.09
8 263 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:01.60
9 268 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:10.02
212 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 292 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:52.51
2 22 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 1:56.62
3 14 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:06.70
4 37 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:08.78
5 131 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:17.21
6 216 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:22.43
7 125 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:24.93
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 177 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:42.12
2 96 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 1:43.47
3 292 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:52.51
4 220 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:53.71
5 262 Bulko TomášBulko Tomáš 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:53.78
6 32 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 1:54.93
7 202 Zahumenský MatúšZahumenský Matúš 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 1:55.05
8 22 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 1:56.62
9 223 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 1:59.09
10 263 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:01.60
11 14 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:06.70
12 37 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:08.78
13 268 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:10.02
14 131 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:17.21
15 216 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:22.43
16 125 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:24.93
212 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 250 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 1:52.55
2 28 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:53.54
3 80 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:55.35
4 56 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:55.42
5 288 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:57.68
6 61 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 1:59.91
7 62 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:01.59
8 167 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:09.57
9 112 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:15.08
10 183 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:19.65
11 30 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:23.14
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 298 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:57.97
2 301 Novánská BarboraNovánská Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:00.12
MS 328 Dobrotová DorotaDobrotová Dorota 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:04.02
4 244 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:06.91
5 190 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:08.16
6 303 Šichtová SilviaŠichtová Silvia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:08.81
7 155 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:14.17
8 145 Filušová SilviaFilušová Silvia 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:18.20
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 250 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 1:52.55
2 28 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:53.54
3 80 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:55.35
4 56 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:55.42
5 288 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:57.68
6 298 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:57.97
7 61 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 1:59.91
8 301 Novánská BarboraNovánská Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:00.12
9 62 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:01.59
10 328 Dobrotová DorotaDobrotová Dorota 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:04.02
11 244 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:06.91
12 190 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:08.16
13 303 Šichtová SilviaŠichtová Silvia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:08.81
14 167 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:09.57
15 155 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:14.17
16 112 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:15.08
17 145 Filušová SilviaFilušová Silvia 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:18.20
18 183 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:19.65
19 30 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:23.14

600 m - Najmladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.68
2 16 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:01.90
3 332 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15 2:02.39
4 6 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:09.88
5 110 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 2:11.97
6 197 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:12.46
7 8 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 2:15.71
8 90 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 16 2:16.44
9 267 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:17.19
10 213 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:17.93
11 304 Blaho TomáľBlaho Tomáľ 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:17.94
12 40 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:21.51
13 225 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:22.45
14 75 Paštrnák MatyášPaštrnák Matyáš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 2:39.20
126 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 DNS
265 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Celkom 16 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 57 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:56.43
2 286 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:58.35
3 49 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:00.61
4 192 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:03.08
5 10 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:05.44
6 283 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:07.85
7 289 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:08.74
8 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:10.13
9 182 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:11.67
10 269 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.40
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 107 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:06.62
2 316 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:08.69
3 313 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:09.48
4 338 Revajová NinaRevajová Nina 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 2:13.84
5 11 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:14.18
6 166 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:16.16
7 238 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:16.54
8 234 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:16.93
9 282 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:19.34
10 317 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:22.43
11 116 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:25.07
12 119 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:34.54
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 57 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:56.43
2 286 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:58.35
3 49 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:00.61
4 192 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:03.08
5 10 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:05.44
6 107 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:06.62
7 283 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:07.85
8 316 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:08.69
9 289 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:08.74
10 313 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:09.48
11 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:10.13
12 182 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:11.67
13 269 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.40
14 338 Revajová NinaRevajová Nina 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 2:13.84
15 11 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:14.18
16 166 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:16.16
17 238 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:16.54
18 234 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:16.93
19 282 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:19.34
20 317 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:22.43
21 116 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:25.07
22 119 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:34.54

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 3:33.11
2 163 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 3:36.49
3 311 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 3:37.87
4 224 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 3:38.06
5 21 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 3:44.51
6 162 Michel FilipMichel Filip 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 3:51.46
7 215 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 3:54.76
8 76 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 3:59.54
9 261 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 4:05.11
10 67 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 4:09.17
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 271 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 3:39.86
2 272 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 3:42.51
3 320 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 3:44.68
4 68 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 3:48.44
5 334 Pálešová KristínaPálešová Kristína 09 09 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 10 3:49.96
6 9 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 3:50.06
7 209 Pikošová LuciaPikošová Lucia 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 11 3:50.48
8 273 Bortelová RomanaBortelová Romana 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 3:56.12
9 50 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 4:02.86
10 51 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 4:10.38
11 275 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 4:10.41
12 105 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 4:19.15
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 174 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 5:34.05
2 295 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 5:39.19
3 39 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 6:31.96
4 74 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 6:47.43
134 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 5:35.87
2 118 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 5:40.78
3 302 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 5:48.06
4 208 Pienčáková KamilaPienčáková Kamila 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 9 5:52.21
5 300 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 5:59.99
6 189 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 6:21.64
7 88 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 6:21.68
8 84 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 6:24.47
9 206 Jaššáková SilviaJaššáková Silvia 07 07 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 6:31.49
10 81 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 6:39.59
Celkom 10 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.85
2 33 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.12
3 212 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.25
4 220 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.53
5 2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 11.63
6 66 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.31
2 223 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.31
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.85
2 33 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.12
3 212 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.25
4 220 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.53
5 2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 11.63
6 66 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.69
7 132 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.31
8 223 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.31

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 10:15) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.10
2 259 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.71
3 186 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.75
4 237 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.03
5 230 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.39
6 101 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 10:15) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.31
2 159 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.91
3 62 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.03
4 56 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.11
5 241 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 13.37
6 256 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 13.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 10:15) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.72
2 60 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.77
3 4 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 12.79
4 61 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13.02
5 183 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.04
6 81 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 13.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 10:15) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 297 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.98
2 151 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.15
3 64 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 12.56
4 69 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 13.54
5 3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.94
6 82 Kováčiková KláraKováčiková Klára 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 16.11
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.10
2 259 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.71
3 186 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.75
4 237 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.03
5 230 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.39
6 297 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.98
7 151 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.15
8 142 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.31
9 101 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.55
10 64 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 12.56
11 70 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.72
12 60 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.77
13 4 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 12.79
14 159 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.91
15 61 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13.02
16 62 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.03
17 183 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.04
18 56 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.11
19 241 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 13.37
20 69 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 13.54
21 256 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 13.60
22 81 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 13.94
22 3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.94
24 82 Kováčiková KláraKováčiková Klára 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 16.11

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150 Body
1 204 Zboňák MatúšZboňák Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
06 06 1 145 ooooooxxx
2 196 Domiňák DušanDomiňák Dušan
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
06 06 6 145 oooooxoxxx
3 109 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 7 145 ooxoooxxoxx
4 132 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 8 135 ooooxxx
5 122 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 5 135 oooxoxxx
6 203 Zboňák DávidZboňák Dávid
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
06 06 2 135 oooxxoxxx
7 212 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 130 oooxxx
8 52 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 130 ooxoxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140144147150153 Body
1 179 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 18 150 --oooxxooooxxx
2 253 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 16 147 -ooxoxooxooxxx
3 239 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 17 140 -oooooxxx
4 270 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 14 135 -ooooxxx
5 245 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 13 135 ooooxxoxxx
6= 252 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 12 130 -oooxxx
6= 256 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 15 130 -oooxxx
8 242 Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 11 130 oooxoxxx
9 84 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 8 130 oooxxoxxx
10 211 Svetlošáková KláraSvetlošáková Klára
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
07 07 9 125 oooxxx
11= 78 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 1 125 ooxoxxx
11= 70 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 2 125 ooxoxxx
13 93 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 3 125 xoxoxoxxx
14= 94 Kliačiková DarinaKliačiková Darina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 5 120 xooxxx
14= 151 Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 10 120 xooxxx
16= 142 Altániová SimonaAltániová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 115 oxxx
16= 71 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 6 115 oxxx
16= 159 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 7 115 oxxx
Celkom 18 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135 Body
1 333 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 3 125 ooooxxx
2 123 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 11 125 ooxooxxx
3 246 Haľama RichardHaľama Richard
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
08 08 6 120 oooxxx
4 337 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 2 120 oxooxxx
5 98 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 8 115 ooxxx
6 247 Keveš KristiánKeveš Kristián
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 7 115 oxxoxxx
7 92 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 4 110 oxxx
8= 133 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 110 xoxxx
8= 201 Miškocič MatúšMiškocič Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 9 110 xoxxx
10 138 Šuvara PatrikŠuvara Patrik