<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 124 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 7 09.74 09.2909.3008.9509.3008.8709.74x
2 111 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 6 08.43 07.5508.17-08.17-07.9508.43
3 65 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 5 08.36 07.2807.5607.3607.5608.3607.3207.52
4 175 Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 4 08.28 x08.2408.0208.2408.2807.5308.25
5 129 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 07.15 07.1506.2106.8807.1506.3406.4407.05
6 54 Mikita MatejMikita Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 2 05.57 05.5705.2305.5005.5704.7605.0505.50
7 74 Krištof MichalKrištof Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 1 05.44 05.3705.2204.4505.3705.0205.1505.44
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 101 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 12 08.56 07.4908.5607.4808.5608.1507.8207.61
2 255 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 11 07.92 07.7506.9107.9207.9207.8407.5207.54
3 88 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 10 07.68 06.7806.3906.9306.9306.9507.6806.77
4 94 Kliačiková DarinaKliačiková Darina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 13 07.59 07.0306.0306.7707.0306.79x07.59
5 258 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 9 06.86 06.7306.2906.1906.7306.8606.3506.64
6 63 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 8 06.60 06.3205.8806.1006.3205.9305.8906.60
7 153 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 06.24 05.7005.9306.2406.2405.89x05.98
8 254 Hnilická TeréziaHnilická Terézia
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
07 07 2 06.12 04.9205.6206.1206.1205.28x05.92
9 60 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 6 06.05 05.6306.0505.9906.05
10 249 Berešíková EmaBerešíková Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 5 05.80 05.3505.8005.4605.80
11 80 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 7 05.70 05.5705.70x05.70
12 241 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 05.25 04.9505.1005.2505.25
13 151 Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 05.23 04.6705.2304.6805.23
Celkom 13 pretekárov