<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 14 53.75 52.17 x x 52.17 x x 53.75
2 160 Habrún JakubHabrún Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 12 48.53 47.80 x x 47.80 x x 48.53
3 134 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 13 47.71 47.56 x x 47.56 x x 47.71
4 174 Povinský LubošPovinský Luboš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 11 44.88 44.88 x x 44.88 x x 40.72
5 37 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 9 40.52 33.97 x x 33.97 x x 40.52
6 129 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 38.06 38.06 x x 38.06 x x 35.28
7 203 Zboňák DávidZboňák Dávid
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
06 06 8 35.37 34.77 x x 34.77 x x 35.37
8 125 Holma AlexHolma Alex
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 33.33 33.33 x x 33.33 x x 32.25
9 294 Orlický MatejOrlický Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 4 33.02 33.02 x x 33.02
10 223 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 5 32.20 32.20 x x 32.20
11 131 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 10 31.03 31.03 x x 31.03
12 74 Krištof MichalKrištof Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 6 28.42 28.42 x x 28.42
13 120 Biel ŠimonBiel Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 7 25.33 25.33 x x 25.33
Celkom 13 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 102 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 15 51.46 - - 51.46 51.46 - - 50.74
2 181 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 14 47.51 - - 45.42 45.42 - - 47.51
3 280 Kubalová NinaKubalová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 13 45.10 - - 45.10 45.10 - - 43.69
4 100 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 12 38.11 - - 36.97 36.97 - - 38.11
5 93 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 9 35.30 - - 35.30 35.30 - - 30.70
6 112 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 10 34.76 - - 33.70 33.70 - - 34.76
7 277 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 16 34.19 - - 34.19 34.19 - - 33.35
8 94 Kliačiková DarinaKliačiková Darina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 11 33.97 - - 33.97 33.97 - - 33.65
9 296 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 1 32.80 - - 32.80 32.80
10 46 Mišurdová NelaMišurdová Nela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 7 30.61 - - 30.61 30.61
11 244 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 4 28.89 - - 28.89 28.89
12 64 Magurová LuisaMagurová Luisa
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 2 27.41 - - 27.41 27.41
13 71 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 6 27.02 - - 27.02 27.02
14 141 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 8 26.48 - - 26.48 26.48
15 153 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 24.65 - - 24.65 24.65
16 148 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 5 23.10 - - 23.10 23.10
Celkom 16 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Molnár MárioMolnár Mário
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 19 45.96 - - 45.96 45.96 - - 44.57
2 333 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 5 45.36 - x 43.68 43.68 - - 45.36
3 36 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 17 37.12 - x 37.12 37.12 - - 36.20
4 53 Mašura AdamMašura Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 15 36.60 - - 36.60 36.60 - - 33.73
5 123 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 16 35.91 - - 35.91 35.91 - - 34.15
6 164 Šugár LeonardŠugár Leonard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 18 35.17 - - 35.17 35.17 - - 35.08
7 248 Žemberi MichalŽemberi Michal
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
08 08 13 34.35 - - 34.00 34.00 - - 34.35
8 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 14 29.50 - - 29.50 29.50 - - 28.42
9 227 Zvarík AdamZvarík Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 29.08 - - 29.08 29.08
10 305 Brozman LeoBrozman Leo
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 2 28.64 - x 28.64 28.64
11 201 Miškocič MatúšMiškocič Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 3 27.77 - - 27.77 27.77
12 128 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 27.45 - - 27.45 27.45
13 214 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 12 26.11 - - 26.11 26.11
14 310 Pasztor DominikPasztor Dominik
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 4 24.25 x - 24.25 24.25
15 127 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 23.44 - x 23.44 23.44
16 90 Korčok JakubKorčok Jakub
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 2 22.88 - x 22.88 22.88
17 222 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 9 22.87 - - 22.87 22.87
18 226 Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 21.82 - - 21.82 21.82
19 92 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 6 19.43 - - 19.43 19.43
20 225 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 7 18.96 - - 18.96 18.96
21 12 Bauček SamuelBauček Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 1 18.57 - x 18.57 18.57
22 Kaprálik KristiáKaprálik Kristiá
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 00.00 x x -
Celkom 22 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 15 39.45 - - 37.55 37.55 - - 39.45
2 147 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 14 34.66 - - 34.66 34.66 - - 33.12
3 170 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 13 31.65 - - 31.65 31.65 - - 29.96
4 45 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 11 30.46 - - 30.46 30.46 - - 28.63
5 168 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 12 27.63 - - 27.18 27.18 - - 27.63
6 323 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 6 26.82 - - 24.78 24.78 - - 26.82
7 158 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 26.26 - - 23.07 23.07 - - 26.26
8 119 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 3 23.37 - - 23.37 23.37 - - 21.33
9 232 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 10 22.56 - - 22.56 22.56
10 58 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 8 21.69 - - 21.69 21.69
11 273 Bortelová RomanaBortelová Romana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 7 20.54 - - 20.54 20.54
12 321 Uličianska SoňaUličianska Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 5 19.54 - - 19.54 19.54
13 233 Guevara MatildaGuevara Matilda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 18.21 - - 18.21 18.21
14 144 Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 18.14 - - 18.14 18.14
15 240 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 15.97 - - 15.97 15.97
Celkom 15 pretekárov