<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070331 07 14 53.75 52.17xx52.17xx53.75
2 160 Habrún JakubHabrún Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070427 07 12 48.53 47.80xx47.80xx48.53
3 134 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070619 07 13 47.71 47.56xx47.56xx47.71
4 174 Povinský LubošPovinský Luboš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060214 06 11 44.88 44.88xx44.88xx40.72
5 37 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070417 07 9 40.52 33.97xx33.97xx40.52
6 129 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060614 06 3 38.06 38.06xx38.06xx35.28
7 203 Zboňák DávidZboňák Dávid
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
061024 06 8 35.37 34.77xx34.77xx35.37
8 125 Holma AlexHolma Alex
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070721 07 1 33.33 33.33xx33.33xx32.25
9 294 Orlický MatejOrlický Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070615 07 4 33.02 33.02xx33.02
10 223 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071220 07 5 32.20 32.20xx32.20
11 131 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060718 06 10 31.03 31.03xx31.03
12 74 Krištof MichalKrištof Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
071117 07 6 28.42 28.42xx28.42
13 120 Biel ŠimonBiel Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
071024 07 7 25.33 25.33xx25.33
Celkom 13 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 102 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060324 06 15 51.46 --51.4651.46--50.74
2 181 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 06 14 47.51 --45.4245.42--47.51
3 280 Kubalová NinaKubalová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060601 06 13 45.10 --45.1045.10--43.69
4 100 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
071116 07 12 38.11 --36.9736.97--38.11
5 93 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060205 06 9 35.30 --35.3035.30--30.70
6 112 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
071016 07 10 34.76 --33.7033.70--34.76
7 277 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060130 06 16 34.19 --34.1934.19--33.35
8 94 Kliačiková DarinaKliačiková Darina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060218 06 11 33.97 --33.9733.97--33.65
9 296 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070905 07 1 32.80 --32.8032.80
10 46 Mišurdová NelaMišurdová Nela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
060306 06 7 30.61 --30.6130.61
11 244 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071206 07 4 28.89 --28.8928.89
12 64 Magurová LuisaMagurová Luisa
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
070217 07 2 27.41 --27.4127.41
13 71 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070928 07 6 27.02 --27.0227.02
14 141 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070123 07 8 26.48 --26.4826.48
15 153 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060522 06 3 24.65 --24.6524.65
16 148 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070911 07 5 23.10 --23.1023.10
Celkom 16 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 28.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Molnár MárioMolnár Mário
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080727 08 19 45.96 --45.9645.96--44.57
2 333 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080121 08 5 45.36 -x43.6843.68--45.36
3 36 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080920 08 17 37.12 -x37.1237.12--36.20
4 53 Mašura AdamMašura Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
090705 09 15 36.60 --36.6036.60--33.73
5 123 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080315 08 16 35.91 --35.9135.91--34.15
6 164 Šugár LeonardŠugár Leonard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
081217 08 18 35.17 --35.1735.17--35.08
7 248 Žemberi MichalŽemberi Michal
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080930 08 13 34.35 --34.0034.00--34.35
8 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
090523 09 14 29.50 --29.5029.50--28.42
9 227 Zvarík AdamZvarík Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080702 08 11 29.08 --29.0829.08
10 305 Brozman LeoBrozman Leo
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
081113 08 2 28.64 -x28.6428.64
11 201 Miškocič MatúšMiškocič Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
080724 08 3 27.77 --27.7727.77
12 128 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080602 08 10 27.45 --27.4527.45
13 214 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080501 08 12 26.11 --26.1126.11
14 310 Pasztor DominikPasztor Dominik
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
090427 09 4 24.25 x-24.2524.25
15 127 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080202 08 23.44 -x23.4423.44
16 90 Korčok JakubKorčok Jakub
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
090520 09 2 22.88 -x22.8822.88
17 222 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100320 10 9 22.87 --22.8722.87
18 226 Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080209 08 8 21.82 --21.8221.82
19 92 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
080709 08 6 19.43 --19.4319.43
20 225 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
110511 11 7 18.96 --18.9618.96
21 12 Bauček SamuelBauček Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
081129 08 1 18.57 -x18.5718.57
22 Kaprálik KristiáKaprálik Kristiá
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080224 08 00.00 xx0.0
Celkom 22 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 28.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080324 08 15 39.45 --37.5537.55--39.45
2 147 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080205 08 14 34.66 --34.6634.66--33.12
3 170 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
090727 09 13 31.65 --31.6531.65--29.96
4 45 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080205 08 11 30.46 --30.4630.46--28.63
5 168 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080903 08 12 27.63 --27.1827.18--27.63
6 323 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
080909 08 6 26.82 --24.7824.78--26.82
7 158 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080713 08 9 26.26 --23.0723.07--26.26
8 119 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
081107 08 3 23.37 --23.3723.37--21.33
9 232 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100321 10 10 22.56 --22.5622.56
10 58 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080908 08 8 21.69 --21.6921.69
11 273 Bortelová RomanaBortelová Romana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
090526 09 7 20.54 --20.5420.54
12 321 Uličianska SoňaUličianska Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
091125 09 5 19.54 --19.5419.54
13 233 Guevara MatildaGuevara Matilda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090120 09 2 18.21 --18.2118.21
14 144 Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080626 08 1 18.14 --18.1418.14
15 240 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080112 08 4 15.97 --15.9715.97
Celkom 15 pretekárov