<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (28. 9. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 14:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 21.34
2 39 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.43
3 205 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 061114 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 21.67
4 18 Michlík RichardMichlík Richard 060110 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.99
5 177 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.31
6 14 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 14:40) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.01
2 260 Balážik MarekBalážik Marek 060924 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.77
3 130 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 071205 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.55
4 139 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.86
5 120 Biel ŠimonBiel Šimon 071024 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 14:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 293 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.38
3 65 Franko TomašFranko Tomaš 070912 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 21.62
4 324 Jankola MatúšJankola Matúš 070307 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.69
5 294 Orlický MatejOrlický Matej 070615 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.14
6 291 Genšor SamuelGenšor Samuel 070910 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.01
7 20 Sabol TeoSabol Teo 061226 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 14:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 19.94
2 33 Gál HugoGál Hugo 060902 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.26
3 266 Krupa ŠimonKrupa Šimon 071203 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.58
4 216 Hudík RichardHudík Richard 071226 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 29.70
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 28.9.2019 - 14:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 060718 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.79
2 66 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.97
3 135 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.26
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 19.94
2 2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 21.34
3 293 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.38
4 39 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.43
5 65 Franko TomašFranko Tomaš 070912 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 21.62
6 205 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 061114 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 21.67
7 22 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 060718 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.79
8 66 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.97
9 18 Michlík RichardMichlík Richard 060110 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.99
10 220 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.01
11 33 Gál HugoGál Hugo 060902 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.26
12 177 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.31
13 324 Jankola MatúšJankola Matúš 070307 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.69
14 294 Orlický MatejOrlický Matej 070615 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.14
15 135 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.26
16 266 Krupa ŠimonKrupa Šimon 071203 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.58
17 260 Balážik MarekBalážik Marek 060924 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.77
18 291 Genšor SamuelGenšor Samuel 070910 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.01
19 20 Sabol TeoSabol Teo 061226 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.40
20 14 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.81
21 130 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 071205 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.55
22 139 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.86
23 120 Biel ŠimonBiel Šimon 071024 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.82
24 216 Hudík RichardHudík Richard 071226 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 29.70

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.09
2 25 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.45
3 179 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.92
4 180 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.00
5 252 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 22.78
6 61 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 23.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 288 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.52
2 28 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.18
3 243 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 23.44
4 46 Mišurdová NelaMišurdová Nela 060306 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 23.76
5 169 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.05
6 236 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.16
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.93
2 148 Kucharíková KarinKucharíková Karin 070911 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.07
3 141 Adamíková LianaAdamíková Liana 070123 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.17
4 30 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 071021 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 26.46
145 Filušová SilviaFilušová Silvia 070914 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa 060428 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 22.78
2 340 Gazdíková NinaGazdíková Nina 060425 06 OSA-Športová akadémia o.z Dubnica nad VáOSA-Športová akadémia o.z D... 2 23.99
3 241 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 24.05
MS 328 Dobrotová DorotaDobrotová Dorota 070617 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.85
5 3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 27.83
329 Hrmová NinaHrmová Nina 070829 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 285 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.60
2 70 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 23.61
3 281 Kubišová KristínaKubišová Kristína 060411 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.59
4 231 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 26.18
299 Jurečková AnnaJurečková Anna 070505 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Pienčáková KamilaPienčáková Kamila 060313 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 22.35
64 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS
303 Šichtová SilviaŠichtová Silvia 060220 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DQ
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.09
2 25 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.45
3 179 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.92
4 180 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.00
5 208 Pienčáková KamilaPienčáková Kamila 060313 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 22.35
6 288 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.52
7 252 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 22.78
7 207 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa 060428 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 22.78
9 28 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.18
10 243 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 23.44
11 61 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 23.54
12 285 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.60
13 70 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 23.61
14 46 Mišurdová NelaMišurdová Nela 060306 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 23.76
15 167 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.93
16 340 Gazdíková NinaGazdíková Nina 060425 06 OSA-Športová akadémia o.z Dubnica nad VáOSA-Športová akadémia o.z D... 2 23.99
17 169 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.05
17 241 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 24.05
19 236 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.16
20 281 Kubišová KristínaKubišová Kristína 060411 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.59
21 328 Dobrotová DorotaDobrotová Dorota 070617 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.85
22 148 Kucharíková KarinKucharíková Karin 070911 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.07
23 141 Adamíková LianaAdamíková Liana 070123 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.17
24 231 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 26.18
25 30 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 071021 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 26.46
26 3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 27.83
145 Filušová SilviaFilušová Silvia 070914 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNF
329 Hrmová NinaHrmová Nina 070829 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DQ
299 Jurečková AnnaJurečková Anna 070505 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
64 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS
303 Šichtová SilviaŠichtová Silvia 060220 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DQ

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 14:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 22.19
2 161 Jonek PavolJonek Pavol 080114 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.11
3 21 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.34
4 197 Domiňák RichardDomiňák Richard 080610 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 23.65
246 Haľama RichardHaľama Richard 080711 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 DNS
265 Koyš FilipKoyš Filip 080607 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 14:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.53
2 110 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 25.19
3 133 Paulec SamuelPaulec Samuel 080924 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.27
4 332 Piala MichalPiala Michal 090307 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.71
5 128 Králik NicolasKrálik Nicolas 080602 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.10
6 335 Piták JakubPiták Jakub 090731 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 27.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 14:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Briš TomášBriš Tomáš 080104 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.31
2 200 Laštiak AdriánLaštiak Adrián 080204 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 23.63
3 310 Pasztor DominikPasztor Dominik 090427 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.47
4 12 Bauček SamuelBauček Samuel 081129 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.43
5 213 Bálent TimotejBálent Timotej 090528 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.73
6 17 Machut FilipMachut Filip 091015 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 29.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 14:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 090506 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.25
2 5 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 25.86
3 8 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 26.56
4 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 27.77
5 126 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 080224 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.47
6 226 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 31.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 28.9.2019 - 14:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Hamrák MichalHamrák Michal 090912 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 24.56
2 162 Michel FilipMichel Filip 080109 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.74
3 6 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 25.51
4 173 Pluhár MatúšPluhár Matúš 090410 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.20
5 19 Raab LukášRaab Lukáš 080630 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.79
127 Kasman AurelKasman Aurel 080202 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 22.19
2 161 Jonek PavolJonek Pavol 080114 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.11
3 13 Briš TomášBriš Tomáš 080104 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.31
4 21 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.34
5 200 Laštiak AdriánLaštiak Adrián 080204 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 23.63
6 197 Domiňák RichardDomiňák Richard 080610 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 23.65
7 138 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 090506 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.25
8 34 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.53
9 1 Hamrák MichalHamrák Michal 090912 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 24.56
10 162 Michel FilipMichel Filip 080109 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.74
11 110 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 25.19
12 133 Paulec SamuelPaulec Samuel 080924 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.27
13 310 Pasztor DominikPasztor Dominik 090427 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.47
14 6 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 25.51
15 332 Piala MichalPiala Michal 090307 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.71
16 5 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 25.86
17 128 Králik NicolasKrálik Nicolas 080602 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.10
18 173 Pluhár MatúšPluhár Matúš 090410 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.20
19 12 Bauček SamuelBauček Samuel 081129 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.43
20 8 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 26.56
21 19 Raab LukášRaab Lukáš 080630 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.79
22 335 Piták JakubPiták Jakub 090731 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 27.61
23 213 Bálent TimotejBálent Timotej 090528 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.73
24 7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 27.77
25 17 Machut FilipMachut Filip 091015 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 29.66
26 126 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 080224 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.47
27 226 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 31.31
246 Haľama RichardHaľama Richard 080711 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 DNS
265 Koyš FilipKoyš Filip 080607 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
127 Kasman AurelKasman Aurel 080202 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 14:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.36
2 235 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.78
3 49 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.78
4 47 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.44
5 104 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.17
6 51 Tománková EsterTománková Ester 080904 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 25.91
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 14:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.69
2 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.03
3 238 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 100505 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.34
4 276 Holúbková MonikaHolúbková Monika 080222 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.51
5 57 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 25.36
6 116 Póčová ElaPóčová Ela 090302 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 14:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 157 Valašíková LuciaValašíková Lucia 090216 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.67
2 171 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.67
3 144 Čelková KarolínaČelková Karolína 080626 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.28
4 251 Brxová VeronikaBrxová Veronika 090103 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 26.40
5 154 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 080404 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.56
6 275 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 100119 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.63
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 14:20) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 286 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 22.63
2 150 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.76
3 257 Kevešová SofiaKevešová Sofia 100903 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 26.47
4 327 Lovisková DominikaLovisková Dominika 081021 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 27.21
5 284 Mikušová NelaMikušová Nela 110318 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 31.71
326 Molková ŠárkaMolková Šárka 091221 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 28.9.2019 - 14:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 081013 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.73
2 44 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.48
3 149 Matušíková TimeaMatušíková Timea 090817 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.90
4 31 Špilova AlexŠpilova Alex 080907 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 26.84
5 317 Spišáková NelaSpišáková Nela 090911 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 27.59
6 24 Čorejová MichaelaČorejová Michaela 091124 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 28.9.2019 - 14:20) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 318 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 081010 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.79
2 72 Primusová LilianaPrimusová Liliana 090725 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 25.07
3 234 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.31
4 319 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 091103 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 26.41
5 326 Molková TerezaMolková Tereza 101001 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 26.98
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.36
2 286 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 22.63
3 274 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.69
4 150 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.76
5 235 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.78
5 49 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.78
7 87 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.03
8 238 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 100505 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.34
9 47 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.44
10 104 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.17
11 276 Holúbková MonikaHolúbková Monika 080222 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.51
12 157 Valašíková LuciaValašíková Lucia 090216 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.67
13 55 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 081013 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.73
14 318 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 081010 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.79
15 72 Primusová LilianaPrimusová Liliana 090725 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 25.07
16 57 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 25.36
17 44 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.48
18 171 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.67
19 149 Matušíková TimeaMatušíková Timea 090817 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.90
20 51 Tománková EsterTománková Ester 080904 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 25.91
21 144 Čelková KarolínaČelková Karolína 080626 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.28
22 234 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.31
23 251 Brxová VeronikaBrxová Veronika 090103 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 26.40
24 319 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 091103 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 26.41
25 116 Póčová ElaPóčová Ela 090302 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.47
25 257 Kevešová SofiaKevešová Sofia 100903 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 26.47
27 154 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 080404 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.56
28 275 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 100119 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.63
29 31 Špilova AlexŠpilova Alex 080907 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 26.84
30 326 Molková TerezaMolková Tereza 101001 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 26.98
31 327 Lovisková DominikaLovisková Dominika 081021 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 27.21
32 317 Spišáková NelaSpišáková Nela 090911 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 27.59
33 24 Čorejová MichaelaČorejová Michaela 091124 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.38
34 284 Mikušová NelaMikušová Nela 110318 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 31.71
326 Molková ŠárkaMolková Šárka 091221 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS