<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 18.5.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 04 9 45.65 45.6545.65 11.00
2 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050505 05 7 37.14 37.1437.14 9.00
3 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
050427 05 8 30.42 30.4230.42 8.00
4 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
051230 05 1 27.74 27.7427.74 7.00
5 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050310 05 6 23.39 23.3923.39 6.00
6 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040920 04 2 20.90 20.9020.90 5.00
7 Russo LeandroRusso Leandro
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040502 04 5 19.20 19.2019.20 4.00
8 Holý PeterHolý Peter
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050513 05 4 18.81 18.8118.81 3.00
9 Marťák TomášMarťák Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050109 05 3 15.48 15.4815.48 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 18.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
040406 04 10 24.89 24.8924.89 11.00
2 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 04 12 24.79 24.7924.79 9.00
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 05 11 24.28 24.2824.28 8.00
4 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040318 04 2 22.67 22.6722.67 7.00
5 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040624 04 9 21.23 21.2321.23 6.00
6 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041214 04 7 20.77 20.7720.77 5.00
7 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 04 8 20.24 20.2420.24 4.00
8 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050604 05 6 16.44 16.4416.44 3.00
9 289 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061124 06 1 14.16 14.1614.16 2.00
10 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
070818 07 4 13.91 13.9113.91 1.00
11 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070425 07 3 11.94 11.9411.94
12 Pavlíková VanesaPavlíková Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070605 07 5 10.82 10.8210.82
Celkom 12 pretekárov