<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 13:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 07.39
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.47 11.00
3 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.50 9.00
4 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.67 8.00
5 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.72 7.00
6 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.85 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 13:50) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 07.92 5.00
MS Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 2 07.95
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.95 4.00
4 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.97 3.00
5 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 08.33 1.00
6 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 13:50) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.31 2.00
2 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.44
3 Fekte MátyásFekte Mátyás 040826 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 08.49
4 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.62
5 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.63
6 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 13:50) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.81
2 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.90
3 16 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.93
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.20
5 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.23
6 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 18.5.2019 - 13:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.10
2 18 Valentíny TomášValentíny Tomáš 050708 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.29
3 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.48
4 17 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.64
5 15 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.64
6 Balej SimonBalej Simon 050715 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 18.5.2019 - 13:50) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.60
2 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.74
3 Orban KryštofOrban Kryštof 050511 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.86
4 Repta RichardRepta Richard 050303 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.92
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 07.39
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.47 11.00
3 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.50 9.00
4 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.67 8.00
5 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.72 7.00
6 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.85 6.00
7 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 07.92 5.00
8 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 2 07.95
8 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.95 4.00
10 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.97 3.00
11 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.31 2.00
12 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 08.33 1.00
13 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.44
14 Fekte MátyásFekte Mátyás 040826 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 08.49
15 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.57
16 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.60
17 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.62
18 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.63
19 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.73
20 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.74
21 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.81
22 Orban KryštofOrban Kryštof 050511 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.86
23 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.90
24 Repta RichardRepta Richard 050303 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.92
25 16 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.93
26 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.10
27 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.20
28 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.23
29 18 Valentíny TomášValentíny Tomáš 050708 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.29
30 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.48
31 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.53
32 17 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.64
32 15 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.64
34 Balej SimonBalej Simon 050715 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.61

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 14:10) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.09 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.17 9.00
MS Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 2 08.25
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.32 8.00
MS Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 5 08.49
6 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.58 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 4 08.51
2 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.52 6.50
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.52 6.50
4 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.53 5.00
5 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.56 4.00
MS Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 6 08.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 14:10) official Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.63 2.00
2 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.69 1.00
3 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.74
MS Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 08.80
5 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.85
6 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 14:10) official Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíková LuciaJaníková Lucia 041002 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.82
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.96
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.98
4 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.01
5 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.05
6 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 18.5.2019 - 14:10) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.96
2 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.03
3 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.04
4 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.08
5 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.12
6 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.19
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 18.5.2019 - 14:10) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 1 09.04
2 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.11
3 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.12
4 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.18
5 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.32
Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 18.5.2019 - 14:10) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.29
2 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.43
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.46
4 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.50
5 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.55
6 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 18.5.2019 - 14:10) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.40
2 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.54
3 Žatková ViolaŽatková Viola 060803 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.71
4 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.74
Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
31 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 18.5.2019 - 14:10) official Vietor: -2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.66
2 280 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.95
3 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.04
4 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.08
Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 18.5.2019 - 14:10) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.74
2 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.97
3 Pavelková DominikaPavelková Dominika 060914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.62
Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (so, 18.5.2019 - 14:10) official Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.62
2 24 Rauschová EmaRauschová Ema 040524 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.73
3 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.25
4 Rendeková TamaraRendeková Tamara 060911 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.80
5 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.19
6 Reháková MichalaReháková Michala 070331 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (so, 18.5.2019 - 14:10) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.98
2 Beňová EvaBeňová Eva 050920 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.63
3 36 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.75
4 Rosinská SimonaRosinská Simona 070329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.30
Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.09 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.17 9.00
3 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 2 08.25
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.32 8.00
5 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 5 08.49
6 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 4 08.51
7 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.52 6.50
7 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.52 6.50
9 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.53 5.00
10 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.56 4.00
11 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.58 3.00
12 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.63 2.00
13 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 6 08.65
14 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.69 1.00
15 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.74
16 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 08.80
17 Janíková LuciaJaníková Lucia 041002 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.82
18 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.85
19 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.90
20 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.96
20 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.96
22 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.98
22 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.98
24 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.01
25 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.03
26 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.04
26 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 1 09.04
28 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.05
29 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.07
30 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.08
31 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.11
32 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.12
32 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.12
34 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.18
35 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.19
36 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.29
37 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.32
38 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.40
39 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.43
40 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.46
41 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.50
42 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.54
43 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.55
44 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.62
45 Beňová EvaBeňová Eva 050920 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.63
46 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.66
46 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.66
48 Žatková ViolaŽatková Viola 060803 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.71
49 24 Rauschová EmaRauschová Ema 040524 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.73
50 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.74
50 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.74
52 36 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.75
53 280 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.95
54 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.97
55 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.04
56 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.08
57 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.25
58 Rosinská SimonaRosinská Simona 070329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.30
59 Pavelková DominikaPavelková Dominika 060914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.62
60 Rendeková TamaraRendeková Tamara 060911 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.80
61 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.19
62 Reháková MichalaReháková Michala 070331 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.81
Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
31 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS
Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.00
2 178 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.44
3 224 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.60
4 235 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.62
5 222 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.80
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.62
2 232 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.79
3 176 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.98
4 172 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.00
5 196 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.10
6 4 Drgová JanaDrgová Jana 090130 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.76
2 142 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.95
3 148 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.00
4 266 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.02
5 161 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.19
6 170 Hupková StellaHupková Stella 090228 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.95
2 219 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 09.97
3 238 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.10
4 194 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.14
5 223 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.21
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 081126 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.12
2 237 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.18
3 227 Zigová EmaZigová Ema 090815 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.44
4 203 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.45
5 216 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 081216 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.63
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 242 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.36
2 207 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.47
3 230 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.53
4 163 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.88
5 164 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.91
6 262 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.96
2 212 Hríbiková NinaHríbiková Nina 081214 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.33
3 198 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.37
4 188 Humlová HanaHumlová Hana 080412 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.57
5 141 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.76
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.83
2 267 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.01
3 202 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.20
4 182 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.22
5 146 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.48
6 239 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 090316 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.03
2 234 Jakušová LuciaJakušová Lucia 080202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.17
3 217 Dubovská SáraDubovská Sára 100715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 11.38
4 231 Balková TeréziaBalková Terézia 080131 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.88
5 201 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.20
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 080508 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.12
2 197 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.42
3 226 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 11.47
4 240 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.64
185 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 080921 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 11 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.57
2 139 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.78
3 134 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.42
4 184 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.19
5 162 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 12.56
6 187 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.32
2 228 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.78
3 265 Dobiašová NinaDobiašová Nina 100715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.69
4 179 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.80
5 130 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.59
6 218 Matúšová TáňaMatúšová Táňa 110913 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 261 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.45
2 180 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.59
3 175 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.84
4 177 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 081217 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.28
5 174 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.59
6 263 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 14 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.31
2 210 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 091106 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.44
3 200 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.74
4 195 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.90
5 209 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 100505 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 11.22
6 211 Havranová SimonaHavranová Simona 110218 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 11.24
Celkom 6 pretekárov
Beh 15 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Roštárová LeaRoštárová Lea 080725 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.45
2 135 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.05
3 138 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.66
4 143 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.95
5 199 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.01
6 137 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 16 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.08
2 157 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 100619 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.84
3 159 Veľká KarlaVeľká Karla 081001 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.16
4 158 Stará LindaStará Linda 100129 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.28
5 140 Hangya VivienHangya Vivien 101124 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.43
Celkom 5 pretekárov
Beh 17 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 152 Porubská BarboraPorubská Barbora 080325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.85
2 155 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.93
3 154 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.20
4 186 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.73
151 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 18 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.29
2 147 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.61
3 225 Tóthová LauraTóthová Laura 101020 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 11.04
4 221 Kublová TamaraKublová Tamara 091003 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.64
5 149 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.35
189 Martišová LauraMartišová Laura 090116 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 19 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 247 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.30
2 160 Demanková KristínaDemanková Kristína 091117 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.36
3 249 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.84
4 133 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.90
5 193 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 090915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.65
6 214 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 100722 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 20 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Králová KarinKrálová Karin 080101 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.47
2 260 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.24
3 248 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.67
4 192 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 080213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.83
5 257 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.87
6 256 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 21 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 252 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.90
2 251 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.25
3 167 Sasková LauraSasková Laura 090428 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.53
4 255 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.76
5 259 Chudá EmaChudá Ema 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.79
131 Némethová ElaNémethová Ela 081111 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 22 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Bezáková ZojaBezáková Zoja 101220 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.33
2 246 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.55
3 245 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.90
4 145 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa 090925 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.58
5 215 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 120123 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 12.03
190 Prosmanová KláraProsmanová Klára 090216 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.00
2 156 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.31
3 178 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.44
4 171 Králová KarinKrálová Karin 080101 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.47
5 224 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.60
6 235 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.62
6 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.62
8 236 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.76
9 232 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.79
10 222 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.80
11 252 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.90
12 142 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.95
12 136 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.95
14 264 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.96
15 219 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 09.97
16 176 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.98
17 172 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.00
17 148 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.00
19 266 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.02
20 241 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.03
21 250 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.08
22 196 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.10
22 238 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.10
24 169 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 081126 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.12
25 194 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.14
26 237 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.18
27 161 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.19
28 223 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.21
29 260 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.24
30 251 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.25
31 229 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.29
32 247 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.30
33 220 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.32
34 212 Hríbiková NinaHríbiková Nina 081214 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.33
34 168 Bezáková ZojaBezáková Zoja 101220 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.33
36 242 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.36
36 160 Demanková KristínaDemanková Kristína 091117 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.36
38 198 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.37
39 170 Hupková StellaHupková Stella 090228 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.40
40 227 Zigová EmaZigová Ema 090815 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.44
40 210 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 091106 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.44
42 203 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.45
42 261 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.45
42 173 Roštárová LeaRoštárová Lea 080725 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.45
45 207 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.47
46 230 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.53
46 167 Sasková LauraSasková Laura 090428 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.53
48 246 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.55
49 188 Humlová HanaHumlová Hana 080412 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.57
49 244 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.57
51 180 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.59
52 147 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.61
53 216 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 081216 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.63
54 248 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.67
55 200 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.74
56 141 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.76
56 255 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.76
58 139 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.78
58 228 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.78
60 259 Chudá EmaChudá Ema 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.79
61 144 Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.83
61 192 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 080213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.83
63 175 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.84
63 157 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 100619 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.84
63 249 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.84
66 152 Porubská BarboraPorubská Barbora 080325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.85
67 163 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.88
68 4 Drgová JanaDrgová Jana 090130 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.90
68 195 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.90
68 133 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.90
68 245 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.90
72 164 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.91
73 155 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.93
74 262 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.99
75 267 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.01
76 225 Tóthová LauraTóthová Laura 101020 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 11.04
77 135 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.05
78 243 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 080508 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.12
79 159 Veľká KarlaVeľká Karla 081001 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.16
80 234 Jakušová LuciaJakušová Lucia 080202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.17
81 202 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.20
81 154 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.20
83 182 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.22
83 209 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 100505 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 11.22
85 211 Havranová SimonaHavranová Simona 110218 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 11.24
86 177 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 081217 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.28
86 158 Stará LindaStará Linda 100129 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.28
88 217 Dubovská SáraDubovská Sára 100715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 11.38
89 197 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.42
89 134 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.42
91 140 Hangya VivienHangya Vivien 101124 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.43
92 226 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 11.47
93 146 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.48
94 145 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa 090925 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.58
95 174 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.59
96 240 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.64
96 221 Kublová TamaraKublová Tamara 091003 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.64
98 193 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 090915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.65
99 138 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.66
100 263 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.67
101 265 Dobiašová NinaDobiašová Nina 100715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.69
102 239 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 090316 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.72
103 186 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.73
104 179 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.80
104 214 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 100722 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.80
106 257 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.87
107 231 Balková TeréziaBalková Terézia 080131 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.88
108 143 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.95
109 199 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.01
110 215 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 120123 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 12.03
111 184 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.19
112 201 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.20
112 137 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.20
114 256 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.31
115 149 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.35
116 162 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 12.56
117 130 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.59
118 187 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.67
119 218 Matúšová TáňaMatúšová Táňa 110913 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.82
185 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 080921 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
151 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
189 Martišová LauraMartišová Laura 090116 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
131 Némethová ElaNémethová Ela 081111 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
190 Prosmanová KláraProsmanová Klára 090216 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS