<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 18.5.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160167170172 Body
1 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 9 170 --oo-oooxxoxxx 11.00
2 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 7 155 ---xoxoxoxxx 9.00
3 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 145 oooox 8.00
4 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 145 --xoxoxxx 7.00
5 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 5 145 oooxxoxx 6.00
6 270 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 2 145 oxoxoxxoxxx 5.00
7 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 3 140 oooxxx 4.00
8 Karper IvanKarper Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 4 130 oxxx 3.00
9 3 Primič DanielPrimič Daniel
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 1 130 xoxxx 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 18.5.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155158161 Body
1= Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 19 155 ---oooooxxx 10.00
1= Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 18 155 ooooooooxxx 10.00
3 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 16 145 --ooooxxx 8.00
4 Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 9 145 oooooxoxx 7.00
5 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 14 145 oooooxxox 6.00
6 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 15 140 ooooox- 5.00
7 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 11 140 oooxooxx 4.00
8= Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 12 140 ooooxxoxxx 2.50
8= 7 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 13 140 ooooxxoxxx 2.50
10 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 17 135 ooooxxx 1.00
11 Ištoková NikolaIštoková Nikola
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 8 135 xoxoooxxx
12 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 5 135 -oxoxox-
13= Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 7 130 oooxxx
13= 282 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 10 130 oooxx
13= Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 1 130 oooxxx
16 279 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 130 ooxxoxxx
17= Danihelová EsterDanihelová Ester
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 2 120 oxxx
17= Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 120 oxx
17= Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 3 120 oxxx
Celkom 19 pretekárov