<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.84 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.04 9.00
3 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.39 8.00
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 18.94 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vietor: -2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 18.80 7.00
2 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.19 5.00
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.22 4.00
4 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.28 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 19.67 2.00
2 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 20.12 1.00
3 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.80
4 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.88
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.59
2 Orban KryštofOrban Kryštof 050511 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 21.52
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.21
4 14 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.98
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.42
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.61
3 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.68
4 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.34
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 23.41
2 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.10
3 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.04
19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrebík MatejHrebík Matej 050919 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.84
2 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.16
3 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.52
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vietor: -1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.85
2 Galaba JakubGalaba Jakub 050220 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.35
3 Balej SimonBalej Simon 050715 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.95
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.84 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.04 9.00
3 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.39 8.00
4 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 18.80 7.00
5 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 18.94 6.00
6 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.19 5.00
7 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.22 4.00
8 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.28 3.00
9 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 19.67 2.00
10 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 20.12 1.00
11 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.59
12 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.80
13 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.88
14 Orban KryštofOrban Kryštof 050511 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 21.52
15 Hrebík MatejHrebík Matej 050919 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.84
16 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.85
17 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.21
18 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.42
19 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.61
20 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.68
21 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.34
22 Galaba JakubGalaba Jakub 050220 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.35
23 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 23.41
24 14 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.98
25 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.10
26 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.16
27 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.52
28 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.04
29 Balej SimonBalej Simon 050715 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.95
19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.37 11.00
2 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 20.54 9.00
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.99 8.00
4 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 21.12 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.07 7.00
2 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.83 4.00
3 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 22.41
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.68 5.00
2 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.88 3.00
3 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.17 1.00
4 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.76
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.00 2.00
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 22.32
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.00
4 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.20
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.47
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.64
3 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.69
Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.27
2 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.30
3 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.18
4 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.23
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.13
2 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.46
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.48
4 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.74
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.35
2 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.35
3 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.15
Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.19
2 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.59
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 23.19
2 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.82
3 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.21
4 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 26.80
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 23.79
2 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.23
3 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 25.28
4 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 34.57
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 21.82 4.00
2 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.92 1.00
3 Rosinská SimonaRosinská Simona 070329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.24
Celkom 3 pretekári
Beh 13 (so, 18.5.2019 - 15:15) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 070729 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.27
2 Pavelková DominikaPavelková Dominika 060914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.12
3 Reháková MichalaReháková Michala 070331 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 29.18
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.37 11.00
2 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 20.54 9.00
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.99 8.00
4 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.07 7.00
5 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 21.12 6.00
6 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.68 5.00
7 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 21.82 4.00
8 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.83 4.00
9 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.88 3.00
10 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.92 1.00
11 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.00 2.00
12 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.17 1.00
13 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 22.32
14 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 22.41
15 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.47
16 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.64
17 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.76
18 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.00
19 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.13
20 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.19
20 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 23.19
22 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.20
23 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.27
24 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.30
25 5 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.35
25 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.35
27 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.46
28 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.48
29 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.59
30 4 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 23.79
31 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.82
32 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.15
33 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.18
34 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.21
35 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.23
35 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.23
37 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.69
38 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.74
39 33 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 070729 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.27
40 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 25.28
41 Rosinská SimonaRosinská Simona 070329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.24
42 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 26.80
43 Pavelková DominikaPavelková Dominika 060914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.12
44 Reháková MichalaReháková Michala 070331 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 29.18
45 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 34.57
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.38
2 39 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.45
3 27 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.30
4 11 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 111015 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.68
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.11
2 70 Spasič ViliamSpasič Viliam 080404 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 23.62
3 23 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.82
4 36 Andráš MartinAndráš Martin 081002 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 26.71
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.13
2 111 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.83
3 28 Szórad NormenSzórad Normen 080919 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.64
4 64 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.78
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.34
2 66 Ševc AdriánŠevc Adrián 091126 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 25.68
3 68 Kupči MarkoKupči Marko 080815 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 26.14
4 52 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.85
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Zavřel LukášZavřel Lukáš 080928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 23.20
2 75 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.31
3 33 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.59
4 44 Halgaš DanielHalgaš Daniel 100105 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.84
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.31
2 46 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.93
3 84 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.01
53 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.85
2 153 Čičo SamuelČičo Samuel 080911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.79
3 94 Hamza GregorHamza Gregor 110202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.90
4 34 Zeman ŠimonZeman Šimon 080623 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 27.11
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.82
2 74 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.93
3 26 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.30
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.12
2 83 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 080714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 33.23
40 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
42 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 23.66
2 12 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.14
3 32 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 30.67
4 50 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.87
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Cifra MartinCifra Martin 080208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.86
2 3 Krajčír VincentKrajčír Vincent 080905 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 29.19
3 72 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 29.88
4 73 Kriško IvanKriško Ivan 130327 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 33.43
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Kozár MariánKozár Marián 080110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 31.95
2 37 Hozák DávidHozák Dávid 091016 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 31.99
3 1 Langchald IllésLangchald Illés 091228 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.86
4 92 Kmeťo MatejKmeťo Matej 080609 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 35.34
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Sander LukášSander Lukáš 090308 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 27.03
2 87 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.50
3 86 Fúska AlexanderFúska Alexander 080625 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.09
4 88 Kozár MatúšKozár Matúš 100219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.87
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.81
2 109 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 24.55
3 77 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 24.80
4 108 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 25.36
Celkom 4 pretekári
Beh 15 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.56
2 124 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.58
3 119 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 27.07
4 120 Macák ArturMacák Artur 110607 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 31.32
Celkom 4 pretekári
Beh 16 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 25.33
2 48 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.57
3 69 Jančo RomanoJančo Romano 081017 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 26.17
4 67 Horňák LukášHorňák Lukáš 080124 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 26.27
Celkom 4 pretekári
Beh 17 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.21
2 9 Švajda FilipŠvajda Filip 091007 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.30
3 63 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.92
Celkom 3 pretekári
Beh 18 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.91
2 7 Hangya RolandHangya Roland 090308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.33
58 Valášek JakubValášek Jakub 091205 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
59 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 19 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.24
2 51 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.93
3 54 Smolka MilanSmolka Milan 111104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 35.55
4 56 Rapant RomanRapant Roman 110101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 37.35
Celkom 4 pretekári
Beh 20 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Nemec ErikNemec Erik 080507 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.74
2 24 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.90
3 41 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.92
4 25 Petrovič MichalPetrovič Michal 080802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 29.18
Celkom 4 pretekári
Beh 21 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Salva JakubSalva Jakub 111013 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 33.71
2 17 Bočkay AdamBočkay Adam 110914 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 34.27
3 150 Salva AdamSalva Adam 090918 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 35.20
4 21 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 36.45
Celkom 4 pretekári
Beh 22 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 24.20
2 16 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.91
3 81 Šandrik MarekŠandrik Marek 081119 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 24.99
4 80 Bolerázsky AndrejBolerázsky Andrej 090308 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 28.44
Celkom 4 pretekári
Beh 23 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.49
2 15 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 080131 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.56
3 78 Mateáš JakubMateáš Jakub 090103 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 27.24
4 79 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 30.82
Celkom 4 pretekári
Beh 24 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Németh FilipNémeth Filip 091024 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.47
2 13 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.65
3 31 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 27.04
4 76 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 080815 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 32.71
Celkom 4 pretekári
Beh 25 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Róka NoelRóka Noel 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 24.28
2 2 Lukács BálintLukács Bálint 090428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.10
3 115 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 100603 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 25.22
4 29 Trnkus JakubTrnkus Jakub 080625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.54
Celkom 4 pretekári
Beh 26 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Fehér MartinFehér Martin 090703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.06
2 113 Matejov AlexMatejov Alex 110923 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.10
3 114 Martiš PeterMartiš Peter 100410 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.48
4 62 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.94
Celkom 4 pretekári
Beh 27 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 26.45
2 38 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 26.73
3 30 Jancso ŠtefanJancso Štefan 091121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.47
Celkom 3 pretekári
Beh 28 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.04
2 104 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 23.19
3 102 Piši OliverPiši Oliver 080402 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.08
4 116 Laššo MatúšLaššo Matúš 080812 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 26.24
Celkom 4 pretekári
Beh 29 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Novota AdamNovota Adam 080404 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 25.05
2 98 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.93
3 99 Józsa DávidJózsa Dávid 080602 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 26.46
4 101 Petho KristiánPetho Kristián 080613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 27.10
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.38
2 39 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.45
3 103 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.04
4 10 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.11
5 104 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 23.19
6 121 Zavřel LukášZavřel Lukáš 080928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 23.20
7 27 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.30
8 43 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.34
9 70 Spasič ViliamSpasič Viliam 080404 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 23.62
10 123 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 23.66
11 49 Nemec ErikNemec Erik 080507 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.74
12 122 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.81
13 23 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.82
14 45 Fehér MartinFehér Martin 090703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.06
15 113 Matejov AlexMatejov Alex 110923 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.10
16 118 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.13
17 82 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 24.20
18 105 Róka NoelRóka Noel 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 24.28
19 114 Martiš PeterMartiš Peter 100410 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.48
20 109 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 24.55
21 77 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 24.80
22 111 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.83
23 96 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.85
24 16 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.91
25 81 Šandrik MarekŠandrik Marek 081119 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 24.99
26 100 Novota AdamNovota Adam 080404 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 25.05
27 102 Piši OliverPiši Oliver 080402 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.08
28 2 Lukács BálintLukács Bálint 090428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.10
29 12 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.14
30 8 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.21
31 115 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 100603 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 25.22
32 75 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.31
32 18 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.31
34 71 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 25.33
35 108 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 25.36
36 35 Németh FilipNémeth Filip 091024 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.47
37 14 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.49
38 29 Trnkus JakubTrnkus Jakub 080625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.54
39 117 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.56
39 15 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 080131 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.56
41 48 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.57
42 33 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.59
43 28 Szórad NormenSzórad Normen 080919 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.64
44 66 Ševc AdriánŠevc Adrián 091126 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 25.68
45 64 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.78
46 55 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.82
47 95 Cifra MartinCifra Martin 080208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.86
48 46 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.93
48 74 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.93
48 98 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.93
51 84 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.01
52 68 Kupči MarkoKupči Marko 080815 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 26.14
53 69 Jančo RomanoJančo Romano 081017 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 26.17
54 116 Laššo MatúšLaššo Matúš 080812 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 26.24
55 67 Horňák LukášHorňák Lukáš 080124 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 26.27
56 9 Švajda FilipŠvajda Filip 091007 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.30
57 61 Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 26.45
58 99 Józsa DávidJózsa Dávid 080602 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 26.46
59 124 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.58
60 13 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.65
61 36 Andráš MartinAndráš Martin 081002 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 26.71
62 38 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 26.73
63 153 Čičo SamuelČičo Samuel 080911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.79
64 94 Hamza GregorHamza Gregor 110202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.90
64 24 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.90
66 6 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.91
67 110 Sander LukášSander Lukáš 090308 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 27.03
68 31 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 27.04
69 119 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 27.07
70 101 Petho KristiánPetho Kristián 080613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 27.10
71 34 Zeman ŠimonZeman Šimon 080623 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 27.11
72 78 Mateáš JakubMateáš Jakub 090103 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 27.24
73 26 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.30
74 52 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.85
75 63 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.92
76 80 Bolerázsky AndrejBolerázsky Andrej 090308 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 28.44
77 30 Jancso ŠtefanJancso Štefan 091121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.47
78 87 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.50
79 11 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 111015 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.68
80 41 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.92
81 62 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.94
82 86 Fúska AlexanderFúska Alexander 080625 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.09
83 25 Petrovič MichalPetrovič Michal 080802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 29.18
84 3 Krajčír VincentKrajčír Vincent 080905 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 29.19
85 57 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.24
86 44 Halgaš DanielHalgaš Daniel 100105 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.84
87 72 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 29.88
88 85 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.12
89 7 Hangya RolandHangya Roland 090308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.33
90 32 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 30.67
91 79 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 30.82
92 50 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.87
92 88 Kozár MatúšKozár Matúš 100219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.87
94 120 Macák ArturMacák Artur 110607 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 31.32
95 51 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.93
96 89 Kozár MariánKozár Marián 080110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 31.95
97 37 Hozák DávidHozák Dávid 091016 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 31.99
98 76 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 080815 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 32.71
99 83 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 080714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 33.23
100 73 Kriško IvanKriško Ivan 130327 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 33.43
101 22 Salva JakubSalva Jakub 111013 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 33.71
102 1 Langchald IllésLangchald Illés 091228 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.86
103 17 Bočkay AdamBočkay Adam 110914 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 34.27
104 150 Salva AdamSalva Adam 090918 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 35.20
105 92 Kmeťo MatejKmeťo Matej 080609 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 35.34
106 54 Smolka MilanSmolka Milan 111104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 35.55
107 21 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 36.45
108 56 Rapant RomanRapant Roman 110101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 37.35
53 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
40 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
42 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
58 Valášek JakubValášek Jakub 091205 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
59 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS