<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 139 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 2:21.00
2 143 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19 2:21.04
3 138 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 2:27.37
4 161 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 15 2:28.27
5 142 Halienková EllaHalienková Ella 090908 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:29.08
6 136 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:29.19
7 140 Hangya VivienHangya Vivien 101124 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:32.61
8 133 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:33.00
9 141 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:34.06
10 164 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 20 2:37.66
11 145 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa 090925 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:38.49
12 134 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:38.66
13 162 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 2:45.46
14 137 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 2:48.45
15 135 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 2:50.02
16 144 Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:51.00
17 130 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 2:52.52
18 4 Drgová JanaDrgová Jana 090130 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:59.44
19 163 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 2:59.46
131 Némethová ElaNémethová Ela 081111 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 DNS
Celkom 20 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 171 Králová KarinKrálová Karin 080101 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 12 2:19.70
2 170 Hupková StellaHupková Stella 090228 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:20.27
3 147 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17 2:22.36
4 167 Sasková LauraSasková Laura 090428 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 14 2:22.38
5 172 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 2:24.81
6 159 Veľká KarlaVeľká Karla 081001 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19 2:27.88
7 152 Porubská BarboraPorubská Barbora 080325 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:30.47
8 158 Stará LindaStará Linda 100129 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 2:31.36
9 169 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 081126 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 2:32.44
10 168 Bezáková ZojaBezáková Zoja 101220 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:33.43
11 155 Koišová PetraKoišová Petra 080315 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:41.36
12 157 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 100619 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:41.36
13 160 Demanková KristínaDemanková Kristína 091117 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:42.64
14 148 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 2:44.00
15 149 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:44.99
16 146 Seková BarboraSeková Barbora 080624 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:47.51
17 154 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:47.78
151 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
156 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 19 pretekárov
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:14.29
2 252 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 2:16.26
3 248 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:16.75
4 251 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:29.10
5 250 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:29.32
6 244 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:33.59
7 247 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 2:36.79
8 200 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:38.36
9 188 Humlová HanaHumlová Hana 080412 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:38.52
10 192 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 080213 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 2:41.68
11 245 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 2:51.53
12 182 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:52.16
13 184 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:55.14
14 193 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 090915 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:57.35
15 246 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 3:00.53
16 249 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 3:08.79
189 Martišová LauraMartišová Laura 090116 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 DNS
190 Prosmanová KláraProsmanová Klára 090216 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 DNS
185 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 080921 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 DNS
Celkom 19 pretekárov
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 210 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 091106 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 2:18.16
2 238 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:19.87
3 236 Titková NatáliaTitková Natália 080509 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21 2:24.79
4 254 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15 2:26.08
5 241 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:29.15
6 232 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22 2:31.32
7 237 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:34.59
8 234 Jakušová LuciaJakušová Lucia 080202 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:34.80
9 235 Pašková NinaPašková Nina 080206 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16 2:35.19
10 242 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 2:35.28
11 239 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 090316 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:35.77
12 209 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 100505 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 2:35.81
13 212 Hríbiková NinaHríbiková Nina 081214 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 2:36.45
14 231 Balková TeréziaBalková Terézia 080131 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:36.64
15 211 Havranová SimonaHavranová Simona 110218 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:37.87
16 230 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:39.74
17 229 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:44.36
18 255 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 19 2:48.45
19 243 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 080508 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 2:49.73
20 257 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 18 2:51.27
21 240 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:52.85
22 256 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:53.02
Celkom 22 pretekárov
Beh 05 (so, 18.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 222 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 18 2:07.02
2 224 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 12 2:13.50
3 264 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:13.81
4 259 Chudá EmaChudá Ema 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:16.92
5 223 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:24.66
6 219 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:24.78
7 228 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 2:26.46
8 261 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:29.80
9 225 Tóthová LauraTóthová Laura 101020 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 16 2:30.93
10 227 Zigová EmaZigová Ema 090815 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 19 2:30.95
11 267 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 2:31.72
12 266 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:34.37
13 262 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:35.28
14 220 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:36.12
15 226 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 17 2:36.65
16 221 Kublová TamaraKublová Tamara 091003 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:39.13
17 263 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 15 2:39.97
18 265 Dobiašová NinaDobiašová Nina 100715 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:41.79
19 260 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:49.05
Celkom 19 pretekárov
Beh 06 (so, 18.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 176 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:10.20
2 207 Holková NatáliaHolková Natália 100211 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:19.37
3 199 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 2:22.17
4 180 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 2:27.09
5 194 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:27.75
6 178 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15 2:29.74
7 173 Roštárová LeaRoštárová Lea 080725 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 2:32.17
8 196 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:32.57
9 177 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 081217 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:37.03
10 174 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 2:39.05
11 195 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:39.96
12 175 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 17 2:40.35
13 197 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:45.30
14 198 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:51.61
15 201 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:52.39
16 179 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20 2:54.32
17 187 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:54.83
18 203 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:55.06
19 202 Doffek PetraDoffek Petra 090209 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:56.10
20 186 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 2:57.44
Celkom 20 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 222 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 18 2:07.02
2 176 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:10.20
3 224 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 12 2:13.50
4 264 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:13.81
5 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:14.29
6 252 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 2:16.26
7 248 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:16.75
8 259 Chudá EmaChudá Ema 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:16.92
9 210 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 091106 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 11 2:18.16
10 207 Holková NatáliaHolková Natália 100211 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:19.37
11 171 Králová KarinKrálová Karin 080101 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 12 2:19.70
12 238 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:19.87
13 170 Hupková StellaHupková Stella 090228 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:20.27
14 139 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 2:21.00
15 143 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19 2:21.04
16 199 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 2:22.17
17 147 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17 2:22.36
18 167 Sasková LauraSasková Laura 090428 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 14 2:22.38
19 223 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:24.66
20 219 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:24.78
21 236 Titková NatáliaTitková Natália 080509 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21 2:24.79
22 172 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 2:24.81
23 254 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15 2:26.08
24 228 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 2:26.46
25 180 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 2:27.09
26 138 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 2:27.37
27 194 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:27.75
28 159 Veľká KarlaVeľká Karla 081001 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19 2:27.88
29 161 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 15 2:28.27
30 142 Halienková EllaHalienková Ella 090908 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:29.08
31 251 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:29.10
32 241 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:29.15
33 136 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:29.19
34 250 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:29.32
35 178 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15 2:29.74
36 261 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:29.80
37 152 Porubská BarboraPorubská Barbora 080325 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:30.47
38 225 Tóthová LauraTóthová Laura 101020 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 16 2:30.93
39 227 Zigová EmaZigová Ema 090815 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 19 2:30.95
40 232 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22 2:31.32
41 158 Stará LindaStará Linda 100129 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 2:31.36
42 267 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 2:31.72
43 173 Roštárová LeaRoštárová Lea 080725 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 2:32.17
44 169 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 081126 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 2:32.44
45 196 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:32.57
46 140 Hangya VivienHangya Vivien 101124 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:32.61
47 133 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:33.00
48 168 Bezáková ZojaBezáková Zoja 101220 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:33.43
49 244 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:33.59
50 141 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:34.06
51 266 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:34.37
52 237 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:34.59
53 234 Jakušová LuciaJakušová Lucia 080202 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:34.80
54 235 Pašková NinaPašková Nina 080206 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16 2:35.19
55 242 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 2:35.28
55 262 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:35.28
57 239 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 090316 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:35.77
58 209 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 100505 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 2:35.81
59 220 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:36.12
60 212 Hríbiková NinaHríbiková Nina 081214 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 2:36.45
61 231 Balková TeréziaBalková Terézia 080131 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:36.64
62 226 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 17 2:36.65
63 247 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 2:36.79
64 177 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 081217 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:37.03
65 164 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 20 2:37.66
66 211 Havranová SimonaHavranová Simona 110218 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:37.87
67 200 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:38.36
68 145 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa 090925 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:38.49
69 188 Humlová HanaHumlová Hana 080412 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:38.52
70 134 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:38.66
71 174 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 2:39.05
72 221 Kublová TamaraKublová Tamara 091003 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:39.13
73 230 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:39.74
74 195 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:39.96
75 263 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 15 2:39.97
76 175 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 17 2:40.35
77 155 Koišová PetraKoišová Petra 080315 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:41.36
77 157 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 100619 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:41.36
79 192 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 080213 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 2:41.68
80 265 Dobiašová NinaDobiašová Nina 100715 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:41.79
81 160 Demanková KristínaDemanková Kristína 091117 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:42.64
82 148 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 2:44.00
83 229 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:44.36
84 149 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:44.99
85 197 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:45.30
86 162 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 2:45.46
87 146 Seková BarboraSeková Barbora 080624 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:47.51
88 154 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:47.78
89 137 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 2:48.45
89 255 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 19 2:48.45
91 260 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:49.05
92 243 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 080508 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 2:49.73
93 135 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 2:50.02
94 144 Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:51.00
95 257 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 18 2:51.27
96 245 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 2:51.53
97 198 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:51.61
98 182 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:52.16
99 201 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:52.39
100 130 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 2:52.52
101 240 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:52.85
102 256 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:53.02
103 179 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20 2:54.32
104 187 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:54.83
105 203 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:55.06
106 184 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:55.14
107 202 Doffek PetraDoffek Petra 090209 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:56.10
108 193 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 090915 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:57.35
109 186 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 2:57.44
110 4 Drgová JanaDrgová Jana 090130 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:59.44
111 163 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 2:59.46
112 246 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 3:00.53
113 249 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 3:08.79
131 Némethová ElaNémethová Ela 081111 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 DNS
151 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
156 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
189 Martišová LauraMartišová Laura 090116 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 DNS
190 Prosmanová KláraProsmanová Klára 090216 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 DNS
185 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 080921 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 DNS