<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 18.5.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 12 Dániel RegöDániel Regö 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:18.65 11.00
2 9 Novák ErikNovák Erik 040403 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:23.62 9.00
3 11 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:26.95 8.00
4 14 Černý MatejČerný Matej 050418 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:27.96 7.00
5 10 Straka RoanStraka Roan 050828 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:27.98 6.00
6 19 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 2:34.91 5.00
7 15 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:45.38 4.00
8 16 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:54.72 3.00
9 8 Szorád MichalSzorád Michal 060909 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:59.95 2.00
10 13 Pavle PeterPavle Peter 050925 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 3:00.25 1.00
11 18 Valentíny TomášValentíny Tomáš 050708 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 3:00.40
12 20 Mižialko KristiánMižialko Kristián 041103 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 9 3:02.95
13 17 Kilian SimonKilian Simon 050922 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 3:03.47
Celkom 13 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:25.45 11.00
2 22 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:27.03 9.00
3 27 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:33.00 8.00
4 23 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:35.24 7.00
5 30 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:45.97 6.00
6 32 Plačková LindaPlačková Linda 060802 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:46.01 5.00
7 21 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:48.34 4.00
28 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 35 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:47.37 4.00
2 31 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:49.13 2.00
3 36 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 2:58.25 1.00
4 24 Rauschová EmaRauschová Ema 040524 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:03.91
5 34 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:06.22
6 33 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 070729 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 3:09.81
7 26 Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 050301 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 3:18.11
8 25 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:29.28
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:25.45 11.00
2 22 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:27.03 9.00
3 27 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:33.00 8.00
4 23 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:35.24 7.00
5 30 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:45.97 6.00
6 32 Plačková LindaPlačková Linda 060802 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:46.01 5.00
7 35 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:47.37 4.00
8 21 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:48.34 4.00
9 31 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:49.13 2.00
10 36 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 2:58.25 1.00
11 24 Rauschová EmaRauschová Ema 040524 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:03.91
12 34 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:06.22
13 33 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 070729 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 3:09.81
14 26 Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 050301 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 3:18.11
15 25 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:29.28
28 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS