<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 13:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.86 11.00
2 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 19.02 8.00
3 294 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 19.26 7.00
4 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.02 6.00
5 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 22.84 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 13:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.66 9.00
2 296 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.44 5.00
3 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.57 4.00
4 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.10 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.86 11.00
2 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.66 9.00
3 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 19.02 8.00
4 294 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 19.26 7.00
5 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.02 6.00
6 296 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.44 5.00
7 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.57 4.00
8 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 22.84 3.00
9 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.10 2.00