<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 18.5.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 17 553 +1.4 m/s 553  +1.4x546  +1.9553--- 11.00
2 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 16 532 +2.7 m/s 528 +0.0 m/s 499  +0.9511  +0.4532  +2.7532521  +2.5528  +0.0x 9.00
3 293 Červený SamuelČervený Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040715 14 505 +2.7 m/s 504 +1.9 m/s 504  +1.9505  +2.7x505xx490  +2.0 8.00
4 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 15 505 +2.4 m/s 498 +0.0 m/s 480  +2.6x492  +1.8492505  +2.4498  +0.0x 7.00
5 Michalík JakubMichalík Jakub
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050426 10 497 +0.6 m/s 497  +0.6491  +2.1492  +2.0497482  +1.7x450  +1.0 6.00
6 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 2 473 +0.0 m/s 449  +1.8456  +0.7441  +1.7456452  +1.9432  +1.9473  +0.0 5.00
7 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 13 471 +0.4 m/s 471  +0.4x451  +1.5471463  +2.7453  +0.0x 4.00
8 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060521 11 450 +0.0 m/s 450  +0.0421  +2.0428  +0.0450418  +1.0420  +2.1428  +0.2 3.00
9 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 12 441 +2.2 m/s 426 +0.8 m/s 426  +0.8441  +2.2329  +3.2441 2.00
10 Semančík MiroslavSemančík Miroslav
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060702 7 435 +0.0 m/s x435  +0.0413  +1.0435 1.00
11 Vaško JakubVaško Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
041021 4 428 +1.0 m/s 406  +1.9408  +0.3428  +1.0428
12 270 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
051204 3 423 +1.6 m/s 365  +2.3400  +0.5423  +1.6423
13 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071007 8 405 +1.9 m/s x405  +1.9373  +0.0405
14 8 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060909 9 390 +2.2 m/s 374 +0.6 m/s 390  +2.2374  +0.6x390
15 Galaba JakubGalaba Jakub
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
050220 6 369 +1.0 m/s x369  +1.0x369
16 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070717 5 367 +1.8 m/s 367  +1.8347  +1.7x367
17 Košút SamuelKošút Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
051215 1 355 +2.7 m/s 245 +0.0 m/s 342  +3.0245  +0.0355  +2.7355
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 18.5.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040111 32 574 +3.9 m/s 544 +1.3 m/s 544  +1.3574  +3.9565  +2.6574x546  +2.3438  +1.2 11.00
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040615 31 556 +2.6 m/s 542 +1.0 m/s 542  +1.0556  +2.6529  +1.3556525  +3.2540  -0.3515  +0.0 9.00
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 30 502 +2.2 m/s xx502  +3.0502493  +2.6502  +2.2x 8.00
4 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040904 26 477 +1.4 m/s 449  +1.5464  +2.6473  +3.8473474  +4.1477  +1.4470  +1.0 7.00
5 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela
AK Junior HoličAK Junior Holič
040211 28 477 +1.5 m/s 471  +3.4454  +1.9477  +1.5477419  +2.6441  +3.0459  +1.0 6.00
6 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 25 466 +2.0 m/s 433  +2.0464  +2.8460  +3.3464456  +2.7459  +0.1466  +2.0 5.00
7 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040315 27 461 +0.5 m/s 461  +0.5442  +1.1456  +0.0461446  +3.1455  +1.1x 4.00
8 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040526 29 455 +2.9 m/s 450 +1.2 m/s x455  +2.9454  +3.1455446  +1.8449  +0.4450  +1.2 3.00
9 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 447 +3.9 m/s 445 +1.2 m/s 445  +1.2x447  +3.9447 2.00
10 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070305 15 431 +2.9 m/s 429 +2.0 m/s 409  +2.1429  +2.0431  +2.9431 1.00
11 Zmeková KristínaZmeková Kristína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
050428 20 431 +2.5 m/s 428 +1.8 m/s 428  +1.8422  +4.4431  +2.5431
12 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050222 22 427 +3.6 m/s 418 +0.1 m/s 418  +0.1427  +3.6417  +1.0427
13 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 23 426 +2.2 m/s 423 +1.8 m/s 423  +1.8426  +2.2x426
14 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040428 18 425 +3.6 m/s 395 +0.0 m/s 414  +3.1425  +3.6395  +0.0425
15 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071122 10 416 +1.0 m/s x404  +2.1416  +1.0416
16 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 21 415 +2.0 m/s 392  +0.0415  +2.0384  +1.0415
17 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041014 24 412 +2.4 m/s 403 +1.8 m/s 403  +1.8399  +2.3412  +2.4412
18 Znášiková PetraZnášiková Petra
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
041008 5 407 +1.0 m/s 407  +1.0376  +2.2366  +2.2407
19 Benkovičová EditBenkovičová Edit
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071012 17 405 +0.6 m/s 405  +0.6355  +1.2344  +0.0405
20 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050909 13 403 +2.1 m/s 379 +1.6 m/s 403  +2.1372  +0.9379  +1.6403
21 21 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
071004 3 400 +2.0 m/s 374  +0.0400  +2.0x400
22 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050927 16 400 +1.1 m/s 400  +1.1x369  +1.5400
23 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka
AK Junior HoličAK Junior Holič
061005 12 391 +0.8 m/s 391  +1.5303  +1.8391  +0.8391
24 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
041029 19 390 +2.8 m/s 387 +1.5 m/s x390  +2.8387  +1.5390
25 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050113 14 389 +2.0 m/s x354  +1.7389  +2.0389
26 Žatková ViolaŽatková Viola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060803 8 385 +1.8 m/s 385  +1.8x359  +1.7385
27 Csiba RékaCsiba Réka
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
060225 9 372 +1.6 m/s 372  +1.6370  +1.8370  +0.0372
28 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
060808 6 363 +1.7 m/s 363  +1.7360  +1.8360  +0.0363
29 Tokošová VanesaTokošová Vanesa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
060425 4 363 +3.8 m/s 338 +1.6 m/s 334  +1.5338  +1.6363  +3.8363
30 Beňová EvaBeňová Eva
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050920 1 349 +2.4 m/s 349  +2.4xx349
31 Rendeková TamaraRendeková Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060911 2 258 +2.5 m/s x258  +2.5x258
32= Šulíková KarolínaŠulíková Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070222 7 000 0.0
32= Juráková ZuzanaJuráková Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050802 11 000 0.0
Celkom 33 pretekárov