<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 18.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 04 25 10.21 08.8309.3409.2409.3410.2109.29 11.00
2 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050302 05 26 09.63 09.1308.8809.1109.1309.6109.63 9.00
3 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 04 23 09.52 09.5208.66-09.52-09.15 8.00
4 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 05 24 09.45 08.8609.0008.4909.0008.8409.45 7.00
5 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050604 05 20 09.26 09.2607.4708.9109.2608.6309.04 6.00
6 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040624 04 19 08.98 08.5208.5708.9808.9808.4208.28 5.00
7 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 05 21 08.80 08.80x08.3808.8008.11x 4.00
8 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041214 04 17 08.39 06.9508.39x08.3907.5907.92 3.00
9 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
070818 07 15 08.23 07.9608.2308.23 2.00
10 287 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060209 06 10 07.85 07.6007.8507.85 1.00
11 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
040514 04 18 07.84 07.84x07.84
12 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
061210 06 14 07.77 07.7706.6307.77
13 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060901 06 22 07.70 07.6307.7007.70
14 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040820 04 16 07.68 07.6807.3507.68
15 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
041027 04 8 07.54 07.5407.54
16 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
050905 05 11 07.10 x07.1007.10
17 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051025 05 13 06.77 06.7706.6306.77
18 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070712 07 12 06.64 06.6406.3906.64
19 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
051005 05 6 06.60 06.6006.4106.60
20 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
060127 06 9 06.33 06.3305.7006.33
21 31 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
050702 05 5 06.16 06.1606.0206.16
22 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070425 07 7 05.88 05.8805.5905.88
23 Raymonds EllaRaymonds Ella
AK Junior HoličAK Junior Holič
070108 07 3 05.62 05.1505.6205.62
24 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071122 07 4 05.58 05.5805.2805.58
25 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061024 06 2 05.51 05.51x05.51
26 Barbiríková VanesaBarbiríková Vanesa
AK Junior HoličAK Junior Holič
061018 06 1 04.23 04.1604.2304.23
Celkom 26 pretekárov