<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 18.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 25 10.21 08.8309.3409.2409.3410.2109.29 11.00
2 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 26 09.63 09.1308.8809.1109.1309.6109.63 9.00
3 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 23 09.52 09.5208.66-09.52-09.15 8.00
4 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 24 09.45 08.8609.0008.4909.0008.8409.45 7.00
5 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 20 09.26 09.2607.4708.9109.2608.6309.04 6.00
6 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 19 08.98 08.5208.5708.9808.9808.4208.28 5.00
7 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 21 08.80 08.80x08.3808.8008.11x 4.00
8 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 17 08.39 06.9508.39x08.3907.5907.92 3.00
9 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 15 08.23 07.9608.2308.23 2.00
10 287 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 10 07.85 07.6007.8507.85 1.00
11 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 18 07.84 07.84x07.84
12 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 14 07.77 07.7706.6307.77
13 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 22 07.70 07.6307.7007.70
14 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 16 07.68 07.6807.3507.68
15 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 07.54 07.5407.54
16 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 11 07.10 x07.1007.10
17 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 13 06.77 06.7706.6306.77
18 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 12 06.64 06.6406.3906.64
19 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 6 06.60 06.6006.4106.60
20 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 9 06.33 06.3305.7006.33
21 31 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
05 05 5 06.16 06.1606.0206.16
22 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 05.88 05.8805.5905.88
23 Raymonds EllaRaymonds Ella
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 3 05.62 05.1505.6205.62
24 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 4 05.58 05.5805.2805.58
25 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 2 05.51 05.51x05.51
26 Barbiríková VanesaBarbiríková Vanesa
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 1 04.23 04.1604.2304.23
Celkom 26 pretekárov