<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 39.88 11.00
2 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 40.51 9.00
3 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.42 7.00
4 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 42.18 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.09 8.00
2 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 42.77 5.00
3 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 43.66 4.00
4 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 44.96 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 43.70 3.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.59 1.00
3 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 47.58
4 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 49.49
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 46.53
2 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:00.35
Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 DNF
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 18.5.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 46.79
2 Repta RichardRepta Richard 050303 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 47.23
3 Belica RóbertBelica Róbert 051011 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 53.72
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 39.88 11.00
2 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 40.51 9.00
3 12 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.09 8.00
4 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.42 7.00
5 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 42.18 6.00
6 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 42.77 5.00
7 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 43.66 4.00
8 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 43.70 3.00
9 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 44.96 2.00
10 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.59 1.00
11 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 46.53
12 10 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 46.79
13 Repta RichardRepta Richard 050303 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 47.23
14 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 47.58
15 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 49.49
16 Belica RóbertBelica Róbert 051011 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 53.72
17 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:00.35
Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 DNF

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 43.43 9.00
2 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 44.17 8.00
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 44.19 7.00
MS Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 46.23
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 42.95 11.00
2 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 49.10
3 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 51.18
4 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 51.97
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 45.50 6.00
2 23 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 46.88 3.00
3 34 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 48.48 1.00
4 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 50.95
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 49.07
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 51.19
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 55.20
4 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 55.28
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.5.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 46.31 5.00
2 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 47.73 2.00
Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 18.5.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 46.45 4.00
2 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 54.09
3 Žatková ViolaŽatková Viola 060803 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 56.43
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 42.95 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 43.43 9.00
3 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 44.17 8.00
4 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 44.19 7.00
5 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 45.50 6.00
6 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 46.23
7 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 46.31 5.00
8 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 46.45 4.00
9 23 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 46.88 3.00
10 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 47.73 2.00
11 34 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 48.48 1.00
12 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 49.07
13 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 49.10
14 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 50.95
15 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 51.18
16 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 51.19
17 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 51.97
18 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 54.09
19 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 55.20
20 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 55.28
21 Žatková ViolaŽatková Viola 060803 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 56.43
Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF