<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Niko AdrianNiko Adrian 040424 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:43.98 11.00
2 11 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:48.40 9.00
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 0:49.16 8.00
4 2 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 1:01.28 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demian TomášDemian Tomáš 050106 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:52.95 7.00
2 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:56.72 6.00
3 Zmatlík TadeášZmatlík Tadeáš 040524 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 0:57.97 5.00
4 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 1:05.34 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Niko AdrianNiko Adrian 040424 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:43.98 11.00
2 11 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:48.40 9.00
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 0:49.16 8.00
4 Demian TomášDemian Tomáš 050106 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:52.95 7.00
5 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:56.72 6.00
6 Zmatlík TadeášZmatlík Tadeáš 040524 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 0:57.97 5.00
7 2 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 1:01.28 7.00
8 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 1:05.34 3.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:49.26 11.00
2 Urminská EmaUrminská Ema 040521 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:52.98 8.00
3 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:56.18 5.00
22 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:55.51 7.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:55.74 6.00
3 Repková DianaRepková Diana 050620 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:03.10 4.00
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:04.94 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 0:52.52 9.00
2 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:12.31 2.00
Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:49.26 11.00
2 277 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 0:52.52 9.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 040521 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:52.98 8.00
4 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:55.51 7.00
5 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:55.74 6.00
6 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:56.18 5.00
7 Repková DianaRepková Diana 050620 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:03.10 4.00
8 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:04.94 3.00
9 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:12.31 2.00
22 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 DNS
Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNS