<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

Chôdza dráha 500 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Krajčír VincentKrajčír Vincent 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 3:01.55
2 6 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 27 3:10.07
3 23 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 3:10.17
4 18 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:10.59
5 27 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 3:12.21
6 13 Krumpál OliverKrumpál Oliver 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 3:12.43
7 153 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:14.92
8 9 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24 3:15.00
9 26 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 28 3:18.41
10 7 Hangya RolandHangya Roland 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:19.08
11 14 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 25 3:20.26
12 8 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 3:24.83
13 30 Jancso ŠtefanJancso Štefan 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 3:25.65
14 24 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 3:27.87
15 16 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:27.97
16 12 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22 3:30.42
17 25 Petrovič MichalPetrovič Michal 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17 3:33.08
18 21 Petrovič RichardPetrovič Richard 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 3:33.15
19 29 Trnkus JakubTrnkus Jakub 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 26 3:35.63
20 150 Salva AdamSalva Adam 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21 3:35.94
21 1 Langchald IllésLangchald Illés 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 3:43.27
22 15 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19 3:43.34
23 17 Bočkay AdamBočkay Adam 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:46.31
24 2 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 3:52.53
25 10 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 3:56.42
26 22 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20 3:57.25
27 28 Szórad NormenSzórad Normen 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23 4:23.40
11 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 DNS
Celkom 28 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 64 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:04.64
2 45 Fehér MartinFehér Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 3:06.27
3 37 Hozák DávidHozák Dávid 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 12 3:17.89
4 39 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 3:23.30
5 63 Balaban RomanBalaban Roman 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 3:23.35
6 61 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18 3:29.94
7 52 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28 3:31.02
8 57 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 3:31.04
9 46 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:31.25
10 48 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 3:31.35
11 62 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 3:32.41
12 41 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 3:33.22
13 44 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 3:34.02
14 47 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 3:34.36
15 49 Nemec ErikNemec Erik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 3:36.97
16 36 Andráš MartinAndráš Martin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 3:37.27
17 51 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 3:40.46
18 54 Smolka MilanSmolka Milan 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 3:40.50
19 56 Rapant RomanRapant Roman 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 3:41.39
20 55 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:41.44
21 50 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:41.88
22 35 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 17 3:42.13
58 Valášek JakubValášek Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27 DNS
53 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 DNS
42 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 DNS
40 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26 DNS
43 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 DNS
59 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 28 pretekárov
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:57.46
2 95 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:58.13
3 82 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 19 2:58.65
4 78 Mateáš JakubMateáš Jakub 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 17 2:58.92
5 80 Bolerázsky AndrejBolerázsky Andrej 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 3:05.79
6 79 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 25 3:07.69
7 87 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:21.69
8 71 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 27 3:22.23
9 69 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 10 3:22.28
10 89 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 3:23.13
11 85 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16 3:23.26
12 77 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 26 3:24.12
13 76 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 3:24.71
14 94 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 3:27.27
15 84 Adamec GregorAdamec Gregor 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:27.73
16 86 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:28.13
17 31 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 14 3:30.11
18 92 Kmeťo MatejKmeťo Matej 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 3:38.21
19 83 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18 3:39.15
20 66 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 23 3:47.62
21 68 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 15 3:48.24
22 70 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 20 3:49.20
23 81 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 22 3:49.53
24 34 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 28 3:52.77
25 32 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 3:57.80
26 67 Horňák LukášHorňák Lukáš 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 3:58.61
27 33 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 24 4:13.97
74 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 21 DNS
Celkom 28 pretekárov
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 123 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 23 2:51.05
2 118 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:51.47
3 116 Laššo MatúšLaššo Matúš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:57.39
4 121 Zavřel LukášZavřel Lukáš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 24 3:02.86
5 102 Piši OliverPiši Oliver 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 16 3:11.66
6 98 Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 3:11.68
7 117 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 3:12.18
8 124 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:12.90
9 104 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 22 3:20.58
10 96 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 3:20.78
11 105 Róka NoelRóka Noel 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 18 3:20.90
12 110 Sander LukášSander Lukáš 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 19 3:21.35
13 122 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 21 3:23.76
14 108 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 20 3:24.04
15 99 Józsa DávidJózsa Dávid 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 3:34.99
16 119 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 25 3:38.99
17 101 Petho KristiánPetho Kristián 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 15 3:39.15
18 111 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 3:40.91
19 100 Novota AdamNovota Adam 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 3:42.25
20 114 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 3:42.27
21 109 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 3:42.48
22 103 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 17 3:43.57
23 113 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 3:43.57
24 120 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 3:43.90
25 115 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 4:17.38
Celkom 25 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 123 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 23 2:51.05
2 118 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:51.47
3 116 Laššo MatúšLaššo Matúš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:57.39
4 88 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:57.46
5 95 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:58.13
6 82 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 19 2:58.65
7 78 Mateáš JakubMateáš Jakub 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 17 2:58.92
8 3 Krajčír VincentKrajčír Vincent 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 3:01.55
9 121 Zavřel LukášZavřel Lukáš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 24 3:02.86
10 64 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:04.64
11 80 Bolerázsky AndrejBolerázsky Andrej 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 3:05.79
12 45 Fehér MartinFehér Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 3:06.27
13 79 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 25 3:07.69
14 6 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 27 3:10.07
15 23 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 3:10.17
16 18 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:10.59
17 102 Piši OliverPiši Oliver 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 16 3:11.66
18 98 Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 3:11.68
19 117 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 3:12.18
20 27 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 3:12.21
21 13 Krumpál OliverKrumpál Oliver 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 3:12.43
22 124 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:12.90
23 153 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:14.92
24 9 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24 3:15.00
25 37 Hozák DávidHozák Dávid 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 12 3:17.89
26 26 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 28 3:18.41
27 7 Hangya RolandHangya Roland 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:19.08
28 14 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 25 3:20.26
29 104 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 22 3:20.58
30 96 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 3:20.78
31 105 Róka NoelRóka Noel 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 18 3:20.90
32 110 Sander LukášSander Lukáš 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 19 3:21.35
33 87 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:21.69
34 71 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 27 3:22.23
35 69 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 10 3:22.28
36 89 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 3:23.13
37 85 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16 3:23.26
38 39 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 3:23.30
39 63 Balaban RomanBalaban Roman 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 3:23.35
40 122 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 21 3:23.76
41 108 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 20 3:24.04
42 77 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 26 3:24.12
43 76 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 3:24.71
44 8 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 3:24.83
45 30 Jancso ŠtefanJancso Štefan 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 3:25.65
46 94 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 3:27.27
47 84 Adamec GregorAdamec Gregor 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:27.73
48 24 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 3:27.87
49 16 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:27.97
50 86 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:28.13
51 61 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18 3:29.94
52 31 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 14 3:30.11
53 12 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22 3:30.42
54 52 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28 3:31.02
55 57 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 3:31.04
56 46 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:31.25
57 48 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 3:31.35
58 62 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 3:32.41
59 25 Petrovič MichalPetrovič Michal 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17 3:33.08
60 21 Petrovič RichardPetrovič Richard 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 3:33.15
61 41 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 3:33.22
62 44 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 3:34.02
63 47 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 3:34.36
64 99 Józsa DávidJózsa Dávid 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 3:34.99
65 29 Trnkus JakubTrnkus Jakub 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 26 3:35.63
66 150 Salva AdamSalva Adam 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21 3:35.94
67 49 Nemec ErikNemec Erik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 3:36.97
68 36 Andráš MartinAndráš Martin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 3:37.27
69 92 Kmeťo MatejKmeťo Matej 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 3:38.21
70 119 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 25 3:38.99
71 83 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18 3:39.15
71 101 Petho KristiánPetho Kristián 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 15 3:39.15
73 51 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 3:40.46
74 54 Smolka MilanSmolka Milan 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 3:40.50
75 111 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 3:40.91
76 56 Rapant RomanRapant Roman 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 3:41.39
77 55 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:41.44
78 50 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:41.88
79 35 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 17 3:42.13
80 100 Novota AdamNovota Adam 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 3:42.25
81 114 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 3:42.27
82 109 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 3:42.48
83 1 Langchald IllésLangchald Illés 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 3:43.27
84 15 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19 3:43.34
85 103 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 17 3:43.57
85 113 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 3:43.57
87 120 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 3:43.90
88 17 Bočkay AdamBočkay Adam 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:46.31
89 66 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 23 3:47.62
90 68 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 15 3:48.24
91 70 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 20 3:49.20
92 81 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 22 3:49.53
93 2 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 3:52.53
94 34 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 28 3:52.77
95 10 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 3:56.42
96 22 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20 3:57.25
97 32 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 3:57.80
98 67 Horňák LukášHorňák Lukáš 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 3:58.61
99 33 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 24 4:13.97
100 115 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 4:17.38
101 28 Szórad NormenSzórad Normen 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23 4:23.40
11 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 DNS
58 Valášek JakubValášek Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27 DNS
53 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 DNS
42 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 DNS
40 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26 DNS
43 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 DNS
59 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
74 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 21 DNS