<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080417 3 08.60 08.6008.60
2 148 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080821 26 07.42 07.4207.42
3 133 Hamranová LeaHamranová Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080523 11 06.98 06.9806.98
4 146 Seková BarboraSeková Barbora
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080624 27 06.94 06.9406.94
5 139 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
091227 24 06.73 06.7306.73
6 147 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080221 28 06.33 06.3306.33
7 136 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090927 8 06.31 06.3106.31
8 140 Hangya VivienHangya Vivien
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
101124 12 06.13 06.1306.13
9 155 Koišová PetraKoišová Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080315 16 06.00 06.0006.00
10 161 Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
080707 22 05.83 05.8305.83
11 152 Porubská BarboraPorubská Barbora
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080325 25 05.64 05.6405.64
12 157 Griesbachová StelaGriesbachová Stela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100619 9 05.52 05.5205.52
13 164 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
100710 32 05.51 05.5105.51
14 142 Halienková EllaHalienková Ella
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090908 10 05.25 05.2505.25
15 163 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101202 1 05.21 05.2105.21
16 144 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
100307 5 05.16 05.1605.16
17 4 Drgová JanaDrgová Jana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090130 7 05.15 05.1505.15
18 130 Mandíková NelaMandíková Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
091008 20 05.09 05.0905.09
19 145 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090925 17 05.05 05.0505.05
20 143 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080806 31 04.97 04.9704.97
21 159 Veľká KarlaVeľká Karla
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
081001 33 04.91 04.9104.91
22 154 Juríková KatarínaJuríková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
091119 15 04.73 04.7304.73
23 160 Demanková KristínaDemanková Kristína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
091117 6 04.43 04.4304.43
24 134 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
110330 14 04.32 04.3204.32
25 137 Pečimútová NelaPečimútová Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
110223 23 04.28 04.2804.28
26 162 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
110909 18 04.24 04.2404.24
27 138 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
100223 19 04.16 04.1604.16
28 135 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
110330 30 04.10 04.1004.10
29= 158 Stará LindaStará Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100129 29 03.86 03.8603.86
29= 141 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
100216 2 03.86 03.8603.86
31 149 Chobotová NatáliaChobotová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100528 13 03.75 03.7503.75
131 Némethová ElaNémethová Ela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
081111 21 DNS 0.0
151 Bódiová SimonaBódiová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
091223 4 DNS 0.0
Celkom 33 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080226 18 07.96 07.9607.96
2 178 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080211 21 07.57 07.5707.57
3 176 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080618 13 07.51 07.5107.51
4 203 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100102 4 07.26 07.2607.26
5 196 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080812 10 07.22 07.2207.22
6 194 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090114 12 07.13 07.1307.13
7 197 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090411 17 06.80 06.8006.80
8 192 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080213 28 06.65 06.6506.65
9 188 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080412 9 06.42 06.4206.42
10 177 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
081217 7 06.01 06.0106.01
11 195 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080711 2 05.89 05.8905.89
12 175 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080514 24 05.88 05.8805.88
13 174 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090528 19 05.78 05.7805.78
14 199 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
081117 25 05.76 05.7605.76
15 173 Roštárová LeaRoštárová Lea
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080725 23 05.66 05.6605.66
16 193 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090915 3 05.63 05.6305.63
17 198 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090312 1 05.57 05.5705.57
18 182 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080326 11 05.31 05.3105.31
19 200 Mičková DianaMičková Diana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
081010 16 05.30 05.3005.30
20 184 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110520 8 04.63 04.6304.63
21 201 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100601 14 04.61 04.6104.61
22 180 Petranská BiankaPetranská Bianka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090630 20 04.60 04.6004.60
23 202 Doffek PetraDoffek Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090209 5 04.58 04.5804.58
24 179 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090929 27 04.45 04.4504.45
25 187 Drobná GrétaDrobná Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100331 6 04.00 04.0004.00
26 186 Tesárova SabínaTesárova Sabína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100530 26 03.88 03.8803.88
189 Martišová LauraMartišová Laura
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090116 15 DNS 0.0
190 Prosmanová KláraProsmanová Klára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090216 22 DNS 0.0
185 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080921 29 DNS 0.0
Celkom 29 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 171 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
080101 14 08.35 08.3508.35
2 172 Harantová VeronikaHarantová Veronika
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
090208 6 07.30 07.3007.30
3 212 Hríbiková NinaHríbiková Nina
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
081214 8 06.85 06.8506.85
4 221 Kublová TamaraKublová Tamara
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
091003 15 06.55 06.5506.55
5 223 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080112 13 06.30 06.3006.30
6= 224 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080117 21 06.10 06.1006.10
6= 170 Hupková StellaHupková Stella
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
090228 9 06.10 06.1006.10
8= 210 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
091106 12 05.65 05.6505.65
8= 167 Sasková LauraSasková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
090428 22 05.65 05.6505.65
10= 218 Matúšová TáňaMatúšová Táňa
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
110913 17 05.60 05.6005.60
10= 216 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
081216 18 05.60 05.6005.60
12 169 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
081126 10 05.55 05.5505.55
13 254 Martišová DianaMartišová Diana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
080401 16 05.45 05.4505.45
14 227 Zigová EmaZigová Ema
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
090815 28 05.40 05.4005.40
15 222 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080806 27 05.35 05.3505.35
16 220 Bíliková AnnaBíliková Anna
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
100505 2 05.30 05.3005.30
17 225 Tóthová LauraTóthová Laura
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
101020 24 05.10 05.1005.10
18 228 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
091202 11 04.95 04.9504.95
19= 226 Úradníková NatáliaÚradníková Natália
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
110427 25 04.70 04.7004.70
19= 256 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
110329 5 04.70 04.7004.70
21 211 Havranová SimonaHavranová Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
110218 7 04.65 04.6504.65
22 168 Bezáková ZojaBezáková Zoja
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
101220 1 04.60 04.6004.60
23 255 Sláviková PaulínaSláviková Paulína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
100519 23 04.15 04.1504.15
24 209 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
100505 4 04.05 04.0504.05
25 257 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
111031 19 03.90 03.9003.90
26 215 Valek Sára AlicaValek Sára Alica
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
120123 26 03.80 03.8003.80
27 217 Dubovská SáraDubovská Sára
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
100715 3 03.65 03.6503.65
28 214 Ranostajová NicolRanostajová Nicol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
100722 20 03.60 03.6003.60
Celkom 28 pretekárov
Najmladšie žiačky 04 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 229 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080601 15 08.90 08.9008.90
2 235 Pašková NinaPašková Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080206 26 08.40 08.4008.40
3 232 Tóthová TimeaTóthová Timea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080522 33 08.25 08.2508.25
4 246 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080512 4 08.15 08.1508.15
5 264 Moravíková SáraMoravíková Sára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090423 25 08.05 08.0508.05
6 239 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
090316 20 08.00 08.0008.00
7 251 Mészárosová VivienMészárosová Vivien
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080403 22 07.90 07.9007.90
8 238 Kuráková KarolínaKuráková Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080314 19 07.80 07.8007.80
9 230 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080630 7 07.15 07.1507.15
10 247 Hartlova DanielaHartlova Daniela
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080218 8 07.05 07.0507.05
11 244 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080428 3 07.00 07.0007.00
12 236 Titková NatáliaTitková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080509 32 06.85 06.8506.85
13 231 Balková TeréziaBalková Terézia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080131 1 06.80 06.8006.80
14= 262 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090821 28 06.65 06.6506.65
14= 245 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080515 2 06.65 06.6506.65
16 243 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080508 29 06.55 06.5506.55
17= 266 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
080716 24 06.25 06.2506.25
17= 249 Kászová KarolínaKászová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080412 16 06.25 06.2506.25
19 241 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080126 14 06.00 06.0006.00
20 242 Pavelková MiriamPavelková Miriam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
081225 27 05.95 05.9505.95
21 252 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080122 23 05.90 05.9005.90
22 207 Holková NatáliaHolková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
100211 10 05.85 05.8505.85
23 248 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080320 9 05.80 05.8005.80
24 237 Gereková NatáliaGereková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080111 6 05.75 05.7505.75
25 240 Kňašková EmaKňašková Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
090511 17 05.65 05.6505.65
26 267 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
080411 30 05.60 05.6005.60
27 260 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
091021 11 05.35 05.3505.35
28 259 Chudá EmaChudá Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090821 12 05.25 05.2505.25
29 250 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080605 21 05.05 05.0505.05
30 234 Jakušová LuciaJakušová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080202 13 04.90 04.9004.90
31 265 Dobiašová NinaDobiašová Nina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
100715 5 04.60 04.6004.60
32 261 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090827 18 04.50 04.5004.50
33 263 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
110427 31 03.50 03.5003.50
Celkom 33 pretekárov