<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 3 08.60 08.60 8.60
2 148 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 26 07.42 07.42 7.42
3 133 Hamranová LeaHamranová Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 11 06.98 06.98 6.98
4 146 Seková BarboraSeková Barbora
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 27 06.94 06.94 6.94
5 139 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 24 06.73 06.73 6.73
6 147 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 28 06.33 06.33 6.33
7 136 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 8 06.31 06.31 6.31
8 140 Hangya VivienHangya Vivien
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 12 06.13 06.13 6.13
9 155 Koišová PetraKoišová Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 16 06.00 06.00 6.00
10 161 Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 22 05.83 05.83 5.83
11 152 Porubská BarboraPorubská Barbora
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 25 05.64 05.64 5.64
12 157 Griesbachová StelaGriesbachová Stela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 9 05.52 05.52 5.52
13 164 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 32 05.51 05.51 5.51
14 142 Halienková EllaHalienková Ella
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 10 05.25 05.25 5.25
15 163 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 1 05.21 05.21 5.21
16 144 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 5 05.16 05.16 5.16
17 4 Drgová JanaDrgová Jana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 7 05.15 05.15 5.15
18 130 Mandíková NelaMandíková Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 20 05.09 05.09 5.09
19 145 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 17 05.05 05.05 5.05
20 143 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 31 04.97 04.97 4.97
21 159 Veľká KarlaVeľká Karla
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 33 04.91 04.91 4.91
22 154 Juríková KatarínaJuríková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 15 04.73 04.73 4.73
23 160 Demanková KristínaDemanková Kristína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 6 04.43 04.43 4.43
24 134 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 14 04.32 04.32 4.32
25 137 Pečimútová NelaPečimútová Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 23 04.28 04.28 4.28
26 162 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 18 04.24 04.24 4.24
27 138 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 19 04.16 04.16 4.16
28 135 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 30 04.10 04.10 4.10
29= 158 Stará LindaStará Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 29 03.86 03.86 3.86
29= 141 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 2 03.86 03.86 3.86
31 149 Chobotová NatáliaChobotová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 13 03.75 03.75 3.75
131 Némethová ElaNémethová Ela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 21 DNS
151 Bódiová SimonaBódiová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 4 DNS
Celkom 33 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 18 07.96 07.96 7.96
2 178 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 21 07.57 07.57 7.57
3 176 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 13 07.51 07.51 7.51
4 203 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 4 07.26 07.26 7.26
5 196 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 10 07.22 07.22 7.22
6 194 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 12 07.13 07.13 7.13
7 197 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 17 06.80 06.80 6.80
8 192 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 28 06.65 06.65 6.65
9 188 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 9 06.42 06.42 6.42
10 177 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 7 06.01 06.01 6.01
11 195 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 2 05.89 05.89 5.89
12 175 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 24 05.88 05.88 5.88
13 174 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 19 05.78 05.78 5.78
14 199 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 25 05.76 05.76 5.76
15 173 Roštárová LeaRoštárová Lea
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 23 05.66 05.66 5.66
16 193 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 3 05.63 05.63 5.63
17 198 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 05.57 05.57 5.57
18 182 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 11 05.31 05.31 5.31
19 200 Mičková DianaMičková Diana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 16 05.30 05.30 5.30
20 184 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 8 04.63 04.63 4.63
21 201 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 14 04.61 04.61 4.61
22 180 Petranská BiankaPetranská Bianka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 20 04.60 04.60 4.60
23 202 Doffek PetraDoffek Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 5 04.58 04.58 4.58
24 179 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 27 04.45 04.45 4.45
25 187 Drobná GrétaDrobná Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 6 04.00 04.00 4.00
26 186 Tesárova SabínaTesárova Sabína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 26 03.88 03.88 3.88
189 Martišová LauraMartišová Laura
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 15 DNS
190 Prosmanová KláraProsmanová Klára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 22 DNS
185 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 29 DNS
Celkom 29 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 171 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 14 08.35 08.35 8.35
2 172 Harantová VeronikaHarantová Veronika
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 6 07.30 07.30 7.30
3 212 Hríbiková NinaHríbiková Nina
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 8 06.85 06.85 6.85
4 221 Kublová TamaraKublová Tamara
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 15 06.55 06.55 6.55
5 223 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 13 06.30 06.30 6.30
6= 224 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 21 06.10 06.10 6.10
6= 170 Hupková StellaHupková Stella
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 9 06.10 06.10 6.10
8= 210 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 12 05.65 05.65 5.65
8= 167 Sasková LauraSasková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 22 05.65 05.65 5.65
10= 218 Matúšová TáňaMatúšová Táňa
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
11 11 17 05.60 05.60 5.60
10= 216 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 18 05.60 05.60 5.60
12 169 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 10 05.55 05.55 5.55
13 254 Martišová DianaMartišová Diana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 16 05.45 05.45 5.45
14 227 Zigová EmaZigová Ema
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 28 05.40 05.40 5.40
15 222 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 27 05.35 05.35 5.35
16 220 Bíliková AnnaBíliková Anna
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 2 05.30 05.30 5.30
17 225 Tóthová LauraTóthová Laura
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 24 05.10 05.10 5.10
18 228 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 11 04.95 04.95 4.95
19= 226 Úradníková NatáliaÚradníková Natália
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 25 04.70 04.70 4.70
19= 256 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 5 04.70 04.70 4.70
21 211 Havranová SimonaHavranová Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 7 04.65 04.65 4.65
22 168 Bezáková ZojaBezáková Zoja
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 1 04.60 04.60 4.60
23 255 Sláviková PaulínaSláviková Paulína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 23 04.15 04.15 4.15
24 209 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 4 04.05 04.05 4.05
25 257 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 19 03.90 03.90 3.90
26 215 Valek Sára AlicaValek Sára Alica
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 26 03.80 03.80 3.80
27 217 Dubovská SáraDubovská Sára
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 3 03.65 03.65 3.65
28 214 Ranostajová NicolRanostajová Nicol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 20 03.60 03.60 3.60
Celkom 28 pretekárov
Najmladšie žiačky 04 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 229 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 15 08.90 08.90 8.90
2 235 Pašková NinaPašková Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 26 08.40 08.40 8.40
3 232 Tóthová TimeaTóthová Timea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 33 08.25 08.25 8.25
4 246 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 4 08.15 08.15 8.15
5 264 Moravíková SáraMoravíková Sára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 25 08.05 08.05 8.05
6 239 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 20 08.00 08.00 8.00
7 251 Mészárosová VivienMészárosová Vivien
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 22 07.90 07.90 7.90
8 238 Kuráková KarolínaKuráková Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 19 07.80 07.80 7.80
9 230 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 7 07.15 07.15 7.15
10 247 Hartlova DanielaHartlova Daniela
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 8 07.05 07.05 7.05
11 244 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 3 07.00 07.00 7.00
12 236 Titková NatáliaTitková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 32 06.85 06.85 6.85
13 231 Balková TeréziaBalková Terézia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 1 06.80 06.80 6.80
14= 262 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 28 06.65 06.65 6.65
14= 245 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 2 06.65 06.65 6.65
16 243 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 29 06.55 06.55 6.55
17= 266 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 24 06.25 06.25 6.25
17= 249 Kászová KarolínaKászová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 16 06.25 06.25 6.25
19 241 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 14 06.00 06.00 6.00
20 242 Pavelková MiriamPavelková Miriam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 27 05.95 05.95 5.95
21 252 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 23 05.90 05.90 5.90
22 207 Holková NatáliaHolková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 10 05.85 05.85 5.85
23 248 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 9 05.80 05.80 5.80
24 237 Gereková NatáliaGereková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 6 05.75 05.75 5.75
25 240 Kňašková EmaKňašková Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 17 05.65 05.65 5.65
26 267 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 30 05.60 05.60 5.60
27 260 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 11 05.35 05.35 5.35
28 259 Chudá EmaChudá Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 12 05.25 05.25 5.25
29 250 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 21 05.05 05.05 5.05
30 234 Jakušová LuciaJakušová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 13 04.90 04.90 4.90
31 265 Dobiašová NinaDobiašová Nina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 5 04.60 04.60 4.60
32 261 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 18 04.50 04.50 4.50
33 263 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 31 03.50 03.50 3.50
Celkom 33 pretekárov