<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 2 396 +1.2 m/s 396  1,20 385  1,90 389  1,10 396
2 43 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 54 380 +2.0 m/s 370  1,00 380  2,00 367  2,00 380
3 39 Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 56 379 +1.5 m/s 356  0,00 373  1,10 379  1,50 379
4 12 Smolen SebastiánSmolen Sebastián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 35 376 +1.6 m/s 331 370  1,50 376  1,60 376
5 10 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 19 373 +1.0 m/s 359  1,50 373  1,00 x 373
6 23 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 15 372 +1.6 m/s x 324  1,10 372  1,60 372
7 47 Karol ŠimonKarol Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 17 370 +0.0 m/s 370  0,00 x 369  1,30 370
8 45 Fehér MartinFehér Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10 370 +2.0 m/s 356  1,60 370  2,00 355  0,50 370
9 8 Havlíček JakubHavlíček Jakub
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 13 365 +1.7 m/s 342  1,10 365  1,70 342  2,00 365
10 6 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 57 363 +0.4 m/s 363  0,40 326  1,10 343  1,50 363
11 49 Nemec ErikNemec Erik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 25 358 +0.5 m/s 345  2,50 320  1,00 358  0,50 358
12 18 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 9 356 +0.0 m/s x 325  3,30 356  0,00 356
13 14 Tkačivský AlexTkačivský Alex
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 40 349 +2.0 m/s 349  2,00 323  0,60 345  0,00 349
14 29 Trnkus JakubTrnkus Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 41 346 +1.7 m/s 344  2,00 326  0,60 346  1,70 346
15 16 Bošanský NicolasBošanský Nicolas
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 5 344 +5.2 m/s 332 +2.0 m/s 332  2,00 344  5,20 316  1,40 344
16 48 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 34 342 +2.0 m/s x 339  1,60 342  2,00 342
17 153 Čičo SamuelČičo Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 7 335 +0.5 m/s x x 335  0,50 335
18 9 Švajda FilipŠvajda Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 39 334 +0.6 m/s 328  2,00 334  0,60 311  0,70 334
19 26 Zemene MatúšZemene Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 44 333 +0.1 m/s 315  2,00 298  1,70 333  0,10 333
20 28 Szórad NormenSzórad Normen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 37 330 +2.1 m/s 308 +1.0 m/s 330  2,10 308  1,00 305  1,70 330
21 15 Repiský SlavomírRepiský Slavomír
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 31 329 +2.3 m/s 326 +1.4 m/s 326  3,00 329  2,30 326  1,40 329
22 13 Krumpál OliverKrumpál Oliver
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 21 328 +2.2 m/s 290 +1.7 m/s 290  1,70 328  2,20 285  0,20 328
23 24 Katuščák MichalKatuščák Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 18 326 +1.1 m/s 304  1,70 326  1,10 316  1,00 326
24 36 Andráš MartinAndráš Martin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 1 326 +1.1 m/s 326  1,10 303  1,80 291  1,00 326
25 33 Šuba PeterŠuba Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 38 322 +2.2 m/s 317 +0.7 m/s 322  2,20 304  0,50 317  0,70 322
26 46 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 51 318 +1.5 m/s 318  1,50 315  1,90 318  2,00 318
27 2 Lukács BálintLukács Bálint
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 24 318 +0.2 m/s x 310  0,70 318  0,20 318
28 55 Bilanič JakubBilanič Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 3 317 +1.1 m/s 306  1,30 314  3,20 317  1,10 317
29 34 Zeman ŠimonZeman Šimon
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 43 314 +0.2 m/s 290  2,10 310  1,70 314  0,20 314
30 30 Jancso ŠtefanJancso Štefan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 16 310 +2.0 m/s 305  1,00 262  1,70 310  2,00 310
31 52 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 49 304 +2.0 m/s 266  1,60 304  2,00 282  1,60 304
32 150 Salva AdamSalva Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 32 301 +2.9 m/s 301  2,90 x x 301
33 3 Krajčír VincentKrajčír Vincent
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 20 300 +0.1 m/s 300  0,10 x 288  0,80 300
34 38 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 22 297 +1.1 m/s 271  1,80 297  1,10 296  2,50 297
35 1 Langchald IllésLangchald Illés
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 23 295 +2.0 m/s x x 295  2,00 295
36 57 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 47 292 +0.1 m/s 245  0,20 265  1,90 292  0,10 292
37 17 Bočkay AdamBočkay Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 4 291 +2.1 m/s 283 +1.0 m/s 291  2,10 269  3,60 283  1,00 291
38 21 Petrovič RichardPetrovič Richard
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 28 291 +0.3 m/s 278  2,00 x 291  0,30 291
39 51 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 6 283 +3.1 m/s 280 +1.3 m/s 275  1,30 283  3,10 280  1,30 283
40 32 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 45 276 +1.8 m/s 255  1,90 276  1,80 x 276
41 37 Hozák DávidHozák Dávid
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 14 266 +1.9 m/s 264  2,00 266  1,90 266  2,20 266
42 22 Salva JakubSalva Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 33 262 +1.5 m/s 233  1,80 262  1,50 258  2,70 262
43 25 Petrovič MichalPetrovič Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 27 262 +0.5 m/s 242  1,10 x 262  0,50 262
44 44 Halgaš DanielHalgaš Daniel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 11 260 +0.0 m/s x 241  2,20 260  0,00 260
45 50 Dubovský ZoranDubovský Zoran
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 8 249 +1.6 m/s x 245  1,40 249  1,60 249
46 11 Paulovič TomášPaulovič Tomáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 26 248 +2.6 m/s 240 +0.5 m/s 248  2,60 x 240  0,50 248
47 41 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 29 236 +1.7 m/s 228  1,30 236  1,70 233  0,20 236
48 7 Hangya RolandHangya Roland
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 12 233 +1.0 m/s 233  1,00 x 215  2,30 233
49 54 Smolka MilanSmolka Milan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 36 231 +1.7 m/s x 208  1,10 231  1,70 231
50 56 Rapant RomanRapant Roman
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 30 215 +2.5 m/s 180 +1.1 m/s 180  1,10 215  2,50 x 215
58 Valášek JakubValášek Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 42 NM x x x -
53 Mikulčík FilipMikulčík Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 50 NM x x x -
42 Rábara BartolomejRábara Bartolomej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 48 NM x x x -
40 Sorád TomášSorád Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 53 NM x x x -
31 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 46 NM x x x -
59 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 52 NM x x x -
Celkom 56 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (so, 18.5.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 104 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 44 431 +1.9 m/s 431  1,90 385  1,00 398  1,00 431
2 123 Špaček SamuelŠpaček Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 45 410 +3.2 m/s 400 +0.5 m/s 410  3,20 400  0,50 379  1,30 410
3 121 Zavřel LukášZavřel Lukáš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 49 388 +1.0 m/s 370  3,10 388  1,00 x 388
4 81 Šandrik MarekŠandrik Marek
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 42 384 +0.4 m/s 384  0,40 352  1,50 353  1,90 384
5 122 Šarina IvanŠarina Ivan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 43 371 +1.8 m/s 371  1,80 363  1,10 345  1,40 371
6 118 Holý DominikHolý Dominik
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 16 371 +1.7 m/s 371  1,70 337  2,10 350  0,00 371
7 69 Jančo RomanoJančo Romano
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 18 370 +3.8 m/s 303 +0.0 m/s 370  3,80 340  2,50 303  0,00 370
8 71 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 55 370 +1.1 m/s 270  2,10 370  1,10 331  2,00 370
9 111 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 54 368 +1.0 m/s 343  2,20 368  1,00 344  1,00 368
10 96 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 3 365 +1.7 m/s x 365  1,70 357  0,20 365
11 105 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 38 363 +1.3 m/s 220  1,60 363  1,30 361  1,90 363
12 77 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
09 09 47 363 +0.3 m/s 344  5,20 363  0,30 316  1,60 363
13 61 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 33 362 +0.8 m/s 362  0,80 x 335  1,60 362
14 70 Spasič ViliamSpasič Viliam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 40 360 +1.1 m/s 360  1,60 360  1,10 360  1,90 360
15 103 Rapand AlexRapand Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 37 360 +2.0 m/s 345  1,60 355  0,70 360  2,00 360
16 101 Petho KristiánPetho Kristián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 34 359 +1.4 m/s x 359  1,40 338  1,60 359
17 82 Polák MatejPolák Matej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 36 356 +1.0 m/s 356  1,00 339  0,80 x 356
18 99 Józsa DávidJózsa Dávid
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 19 355 +2.5 m/s 355  2,50 339  2,40 x 355
19 102 Piši OliverPiši Oliver
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 35 354 +1.8 m/s x 344  0,50 354  1,80 354
20 109 Hencz KrisztiánHencz Krisztián
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
09 09 15 354 +1.5 m/s 330  0,10 354  1,50 341  1,00 354
21 68 Kupči MarkoKupči Marko
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 25 347 +1.1 m/s 347  1,10 288  1,70 332  0,90 347
22 75 Brežný MatejBrežný Matej
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 5 343 +1.1 m/s 343  1,10 330  1,10 x 343
23 108 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 56 341 +1.7 m/s 341  1,70 x 305  1,30 341
24 100 Novota AdamNovota Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 32 339 +1.5 m/s 339  1,50 240  1,00 331  0,10 339
25 74 Sýkora DenisSýkora Denis
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 41 339 +1.4 m/s 321  0,00 339  1,40 324  0,00 339
26 113 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 53 338 +2.2 m/s 301 +2.0 m/s 301  2,00 x 338  2,20 338
27 67 Horňák LukášHorňák Lukáš
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 17 336 +1.8 m/s 336  1,80 299  1,70 298  1,00 336
28 84 Adamec GregorAdamec Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 1 330 +0.0 m/s 330  0,00 323  1,90 300  0,00 330
29 115 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 14 328 +0.5 m/s 301  1,50 328  0,50 308  1,40 328
30 95 Cifra MartinCifra Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 6 323 +0.9 m/s 313  1,00 x 323  0,90 323
31 117 Hajbane AdamHajbane Adam
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 12 321 +2.5 m/s 314 +0.0 m/s 314  0,00 308  0,70 321  2,50 321
32 63 Balaban RomanBalaban Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 2 320 +1.1 m/s x 320  1,10 307  0,00 320
33 114 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 52 320 +3.3 m/s 290 +0.5 m/s 320  3,30 290  0,50 297  2,70 320
34 76 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 9 319 +0.6 m/s 302  1,00 319  1,10 319  0,60 319
35 66 Ševc AdriánŠevc Adrián
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 51 319 +1.4 m/s 319  1,40 315  2,00 297  2,00 319
36 78 Mateáš JakubMateáš Jakub
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 30 309 +0.0 m/s x x 309  0,00 309
37 124 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 23 308 +2.0 m/s 308  2,00 286  2,70 290  2,20 308
38 94 Hamza GregorHamza Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 13 305 +1.0 m/s 289  1,70 305  1,00 262  0,20 305
39 87 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 10 304 +1.1 m/s 259  1,00 304  1,10 281  0,00 304
40 64 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 8 304 +1.2 m/s 304  1,20 258  2,20 260  0,60 304
41 116 Laššo MatúšLaššo Matúš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 26 302 +3.0 m/s 294 +1.7 m/s 302  3,00 294  1,70 268  0,00 302
42 98 Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 7 302 +0.6 m/s 215  1,50 247  0,50 302  0,60 302
43 119 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 50 300 +1.1 m/s 291  3,60 300  1,10 x 300
44 88 Kozár MatúšKozár Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 22 298 +1.0 m/s 285  1,10 285  2,30 298  1,00 298
45 62 Lehocký LeonardLehocký Leonard
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 27 297 +0.0 m/s 283  2,90 274  0,70 297  0,00 297
46 92 Kmeťo MatejKmeťo Matej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 20 295 +2.3 m/s 232 +1.2 m/s 295  2,30 285  2,30 232  1,20 295
47 86 Fúska AlexanderFúska Alexander
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 11 288 +0.0 m/s 288  0,00 248  1,70 270  1,70 288
48 85 Ligač RolandLigač Roland
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 28 286 +0.4 m/s x x 286  0,40 286
49 80 Bolerázsky AndrejBolerázsky Andrej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 4 285 +2.5 m/s x x 285  2,50 285
50 83 Mistrík ŠimonMistrík Šimon
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 31 280 +1.7 m/s 280  1,70 x 260  0,70 280
51 89 Kozár MariánKozár Marián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 21 262 +0.1 m/s 234  2,60 235  1,60 262  0,10 262
52 120 Macák ArturMacák Artur
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 29 261 +2.1 m/s 228 +1.7 m/s 261  2,10 228  1,70 240 261
53 79 Úradník TadeášÚradník Tadeáš
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 46 236 +3.5 m/s 222 +0.0 m/s 236  3,50 x 222  0,00 236
54 72 Vailing ToedorVailing Toedor
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
11 11 48 229 +1.0 m/s x 229  1,00 x 229
55 73 Kriško IvanKriško Ivan
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
13 13 24 214 +1.6 m/s 172  1,30 178  1,60 214  1,60 214
56 110 Sander LukášSander Lukáš
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
09 09 39 212 +1.0 m/s 212  1,00 170  1,30 209  0,00 212
Celkom 56 pretekárov