<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Trenčín (18. 5. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 13:40) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 5 15.06
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.41 11.00
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 16.02 9.00
MS Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 2 16.16
MS Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 3 16.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 13:40) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.03 8.00
2 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 18.28 7.00
3 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.63 6.00
4 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.74 5.00
5 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.65 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 13:40) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 2 17.62
MS Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 3 19.52
3 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.66 3.00
4 284 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 22.41 1.00
5 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 24.78
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 13:40) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.66 2.00
2 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 23.08
3 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.84
4 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 31.17
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 5 15.06
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.41 11.00
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 16.02 9.00
4 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 2 16.16
5 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 3 16.82
6 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.03 8.00
7 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 2 17.62
8 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 18.28 7.00
9 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.63 6.00
10 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.74 5.00
11 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 3 19.52
12 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.65 4.00
13 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.66 3.00
14 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.66 2.00
15 284 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 22.41 1.00
16 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 23.08
17 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.84
18 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 24.78
19 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 31.17