<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 9. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.87 QA
2 16 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.13 qA
3 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.35 qB
4 116 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.60 qB
MS 128 Baláž ŠimonBaláž Šimon 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.95
MS 212 Novysedlak JakubNovysedlak Jakub 09 09 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 11.18
42 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.64 QA
2 57 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.81 qA
3 91 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.57 qB
4 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.82 qB
5 184 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.19
MS 117 Tokár PeterTokár Peter 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.77
141 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DQ
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.55 QA
2 118 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.25 qA
3 82 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.49 qB
4 113 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.52 qB
MS 143 Mihalčin MarekMihalčin Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.99
4 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.20 QA
2 140 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.06 qA
3 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.40 qB
4 59 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.83 qB
5 60 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.62
MS 222 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.05
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 222 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.05
2 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.20 QA
3 81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.55 QA
4 41 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.64 QA
5 57 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.81 qA
6 154 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.87 QA
7 140 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.06 qA
8 16 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.13 qA
9 118 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.25 qA
10 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.35 qB
11 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.40 qB
12 82 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.49 qB
13 113 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.52 qB
14 91 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.57 qB
15 116 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.60 qB
16 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.82 qB
17 59 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.83 qB
18 143 Mihalčin MarekMihalčin Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.99
19 184 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.19
20 60 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.62
21 117 Tokár PeterTokár Peter 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.77
22 128 Baláž ŠimonBaláž Šimon 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.95
23 212 Novysedlak JakubNovysedlak Jakub 09 09 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 11.18
42 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
141 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DQ
4 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 29.9.2019 - 12:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.23 11.00
2 81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.35 9.00
3 41 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.60 8.00
4 154 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.64 7.00
5 57 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.99 6.00
6 16 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 09.07 5.00
7 140 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.09 4.00
8 118 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.26 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 29.9.2019 - 12:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.21 2.00
2 116 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.39 1.00
3 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.52
4 113 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.67
5 82 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.77
6 91 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.78
7 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.05
59 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.49 qA
2 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.13 qB
3 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.25 qB
4 169 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.34
5 203 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.88
6 171 Rusinková HanaRusinková Hana 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.15
MS 218 Bodíková NinaBodíková Nina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.69
MS 215 Mareková EsteraMareková Estera 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 10.30
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.80 qA
2 163 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.34
3 55 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.56
4 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.02
5 172 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.21
6 125 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.21
7 88 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 11.17
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.83 qA
2 160 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.09 qA
3 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.12 qB
4 167 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.84
5 51 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.98
6 90 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.48
MS 168 Olčáková SarahOlčáková Sarah 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.64
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.78 qA
2 120 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.32 qB
3 50 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.37
4 109 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.47
5 30 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.04
6 95 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.29
7 216 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 10.65
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.57 qA
2 52 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.17 qB
3 54 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.36
4 123 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.86
5 170 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.06
6 193 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.94
7 206 Kundratova MarinaKundratova Marina 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.22
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.78 qA
2 68 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.12 qB
3 173 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.48
4 166 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.87
5 199 Harinova NicolHarinova Nicol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.00
6 53 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.09
7 174 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.53
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.87 qA
2 77 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.11 qB
3 162 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.30 qB
4 157 Geffertová TamaraGeffertová Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.95
5 195 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.08
6 89 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.34
202 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.49 qA
2 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.57 qA
3 93 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.78 qA
3 76 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.78 qA
5 175 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.80 qA
6 98 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.83 qA
7 219 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.87 qA
8 160 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.09 qA
9 77 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.11 qB
10 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.12 qB
10 68 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.12 qB
12 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.13 qB
13 52 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.17 qB
14 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.25 qB
15 162 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.30 qB
16 120 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.32 qB
17 169 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.34
17 163 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.34
19 54 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.36
20 50 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.37
21 109 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.47
22 173 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.48
23 55 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.56
24 167 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.84
25 123 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.86
26 166 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.87
27 203 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.88
28 157 Geffertová TamaraGeffertová Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.95
29 51 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.98
30 199 Harinova NicolHarinova Nicol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.00
31 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.02
32 30 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.04
33 170 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.06
34 195 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.08
35 53 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.09
36 171 Rusinková HanaRusinková Hana 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.15
37 172 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.21
37 125 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.21
39 95 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.29
40 215 Mareková EsteraMareková Estera 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 10.30
41 89 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.34
42 90 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.48
43 174 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.53
44 168 Olčáková SarahOlčáková Sarah 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.64
45 216 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 10.65
46 218 Bodíková NinaBodíková Nina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.69
47 193 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.94
48 88 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 11.17
49 206 Kundratova MarinaKundratova Marina 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.22
202 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 29.9.2019 - 12:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.50 11.00
2 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.59 9.00
3 93 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.73 8.00
4 76 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.73 7.00
5 98 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.77 6.00
6 175 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.78 5.00
7 219 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.80 4.00
8 160 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.23 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 29.9.2019 - 12:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.05 2.00
2 77 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.10 1.00
3 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.13
4 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.18
5 52 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.19
6 68 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.33
7 162 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.41
8 120 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.48
Celkom 8 pretekárov

100 m - Muži

(ne, 29.9.2019 - 10:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 10.98
2 58 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.81
3 144 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.14
4 63 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.74
5 190 Pastor DanielPastor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.74
3 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNS
186 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.9.2019 - 10:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.73 QA
2 106 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 12.17 QA
3 126 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 3 12.21 qA
4 182 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.75 qA
5 179 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.84 qB
6 38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.80 qB
7 45 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.01 qB
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.9.2019 - 10:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.78 QA
2 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.11 QA
3 192 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.26 qA
4 181 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.81 qA
103 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 DNS
188 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
178 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.73 QA
2 180 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.78 QA
3 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.11 QA
4 106 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 12.17 QA
5 126 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 3 12.21 qA
6 192 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.26 qA
7 182 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.75 qA
8 181 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.81 qA
9 179 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.84 qB
10 38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.80 qB
11 45 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.01 qB
103 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 DNS
188 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
178 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.55 11.00
2 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.11 9.00
3 126 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 2 12.48 8.00
4 180 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.51 7.00
5 192 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.82 6.00
6 182 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.92 5.00
7 181 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.99 4.00
106 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.78 2.00
2 38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.71 1.00
3 45 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.89
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.51 11.00
2 207 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.00 9.00
3 78 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 14.13 8.00
4 107 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 14.43 7.00
MS 213 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 14.92
MS 214 Karasová JúliaKarasová Júlia 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 15.25
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.60 11.00
2 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.91 9.00
3 41 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 21.19 8.00
4 40 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.39 7.00
5 134 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.47 6.00
6 17 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 21.61 5.00
7 154 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.74 4.00
8 16 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 28.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.35 3.00
2 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 22.55 2.00
3 118 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 23.01
4 133 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.43
5 140 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.63
6 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.64
7 82 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.02
8 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.37
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.56 1.00
2 46 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.41
3 184 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.63
MS 222 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.59
MS 132 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.45
42 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 222 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.59
2 141 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.60 11.00
3 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.91 9.00
4 41 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 21.19 8.00
5 40 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.39 7.00
6 134 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.47 6.00
7 17 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 21.61 5.00
8 154 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.74 4.00
9 150 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.35 3.00
10 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 22.55 2.00
11 147 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.56 1.00
12 118 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 23.01
13 133 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.43
14 140 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.63
15 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.64
16 82 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.02
17 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.37
18 46 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.41
19 132 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.45
20 184 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.63
21 16 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 28.65
42 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.70 11.00
2 71 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 20.86 9.00
3 98 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.58 7.00
4 93 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 21.64 6.00
5 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.75 5.00
6 77 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 22.53 3.00
7 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22.81 2.00
219 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.45 8.00
2 27 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.25 4.00
3 173 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.03 1.00
4 54 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.37
5 109 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 23.96
6 53 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.85
7 172 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 26.46
202 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:40) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.04
2 166 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.12
3 28 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 26.32
4 89 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 26.37
5 125 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 26.59
6 90 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 28.16
7 88 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 29.48
MS 168 Olčáková SarahOlčáková Sarah 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 29.9.2019 - 13:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 24.61
2 171 Rusinková HanaRusinková Hana 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.10
3 156 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.48
4 22 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.49
5 95 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.43
6 94 Majirská PetraMajirská Petra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 27.17
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.70 11.00
2 71 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 20.86 9.00
3 175 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.45 8.00
4 98 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.58 7.00
5 93 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 21.64 6.00
6 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.75 5.00
7 27 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.25 4.00
8 77 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 22.53 3.00
9 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22.81 2.00
10 173 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.03 1.00
11 54 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.37
12 109 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 23.96
13 24 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 24.61
14 26 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.04
15 171 Rusinková HanaRusinková Hana 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.10
16 166 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.12
17 156 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.48
18 22 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.49
19 53 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.85
20 28 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 26.32
21 89 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 26.37
22 95 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.43
23 172 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 26.46
24 125 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 26.59
25 168 Olčáková SarahOlčáková Sarah 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.97
26 94 Majirská PetraMajirská Petra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 27.17
27 90 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 28.16
28 88 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 29.48
219 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
202 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS

200 m - Muži

(ne, 29.9.2019 - 13:50) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 23.51
2 8 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 24.09
3 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.36
4 64 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 25.02
5 186 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.61
190 Pastor DanielPastor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
75 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 7 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.87 11.00
2 103 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 25.87 9.00
3 183 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.90 8.00
4 179 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.59 7.00
5 104 Pavlo RadovanPavlo Radovan 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 27.48 6.00
6 142 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.80 5.00
7 137 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 29.61 4.00
191 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
188 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
178 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.87 11.00
2 103 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 25.87 9.00
3 183 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.90 8.00
4 179 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.59 7.00
5 104 Pavlo RadovanPavlo Radovan 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 27.48 6.00
6 142 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.80 5.00
7 137 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 29.61 4.00
191 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
188 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
178 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

200 m - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 28.90 11.00
2 78 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 29.24 9.00
3 207 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.40 8.00
4 210 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 31.05 7.00
5 35 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 31.12 6.00
6 200 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 31.89 5.00
7 204 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 32.51 4.00
8 209 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 37.09 3.00
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenci

(ne, 29.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:52.65 11.00
2 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:52.65 9.00
3 126 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 6 0:55.08 8.00
4 192 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:56.10 7.00
5 74 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:56.48 6.00
6 179 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:00.21 5.00
Celkom 6 pretekárov

400 m - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
78 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:06.07
Celkom 1 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:44.71 11.00
2 16 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:45.79 9.00
3 79 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:45.95 8.00
4 10 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 1:46.17 7.00
5 127 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 1:53.80 3.00
6 46 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 1:55.93 2.00
7 116 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 1:59.15 1.00
8 138 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:00.13
9 139 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:01.13
10 136 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:04.70
11 44 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 2:06.34
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 13 1:48.84 6.00
2 113 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 1:52.39 5.00
3 148 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:52.63 4.00
4 83 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.47
5 135 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:01.19
6 4 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 11 2:03.46
7 151 Vagaský FrantišekVagaský František 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:07.86
8 37 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:11.36
9 47 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:11.52
10 84 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:12.05
11 43 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:16.35
MS 131 Dubovecký DanielDubovecký Daniel 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:15.19
MS 212 Novysedlak JakubNovysedlak Jakub 09 09 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12 2:30.07
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:44.71 11.00
2 16 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:45.79 9.00
3 79 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:45.95 8.00
4 10 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 1:46.17 7.00
5 17 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 13 1:48.84 6.00
6 113 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 1:52.39 5.00
7 148 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:52.63 4.00
8 127 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 1:53.80 3.00
9 46 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 1:55.93 2.00
10 116 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 1:59.15 1.00
11 138 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:00.13
12 83 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.47
13 139 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:01.13
14 135 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:01.19
15 4 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 11 2:03.46
16 136 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:04.70
17 44 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 2:06.34
18 151 Vagaský FrantišekVagaský František 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:07.86
19 37 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:11.36
20 47 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:11.52
21 84 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:12.05
22 131 Dubovecký DanielDubovecký Daniel 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:15.19
23 43 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:16.35
24 212 Novysedlak JakubNovysedlak Jakub 09 09 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12 2:30.07

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:50.85 11.00
2 109 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 1:56.38 9.00
3 23 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:01.86 8.00
4 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 2:04.45 6.00
5 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:04.56 5.00
6 51 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:04.98 4.00
7 169 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:08.83 3.00
8 95 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 2:16.61
9 30 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:20.57
10 28 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 2:21.76
11 89 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:26.01
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 160 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:04.34 7.00
2 167 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:13.22 2.00
3 159 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:13.90 1.00
4 90 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:17.47
5 21 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:19.99
6 196 Fodorová LíviaFodorová Lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:20.74
7 216 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 9 2:24.64
8 124 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 2:28.36
9 19 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 2:28.42
MS 215 Mareková EsteraMareková Estera 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 2:17.05
31 Valkayová BettinaValkayová Bettina 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11 DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:50.85 11.00
2 109 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 1:56.38 9.00
3 23 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:01.86 8.00
4 160 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:04.34 7.00
5 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 2:04.45 6.00
6 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:04.56 5.00
7 51 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:04.98 4.00
8 169 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:08.83 3.00
9 167 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:13.22 2.00
10 159 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:13.90 1.00
11 95 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 2:16.61
12 215 Mareková EsteraMareková Estera 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 2:17.05
13 90 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:17.47
14 21 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:19.99
15 30 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:20.57
16 196 Fodorová LíviaFodorová Lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:20.74
17 28 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 2:21.76
18 216 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 07 07 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 9 2:24.64
19 89 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:26.01
20 124 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 2:28.36
21 19 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 2:28.42
31 Valkayová BettinaValkayová Bettina 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11 DNS

800 m - Juniori

(ne, 29.9.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 2:04.45
2 8 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:05.27
3 1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 2:09.64
4 111 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 2:11.08
5 3 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 2:11.51
6 5 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 2:12.00
7 6 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 2:15.51
8 144 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:46.20
9 2 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 2:46.45
Celkom 9 pretekárov

800 m - Dorastenci

(ne, 29.9.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 110 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:19.52 11.00
2 187 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:29.94 9.00
3 189 Novák Kristián JakubNovák Kristián Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:32.38 8.00
4 62 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 2:34.96 7.00
5 7 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 2:54.10 6.00
Celkom 5 pretekárov

800 m - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
201 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.71 11.00
2 150 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.89 9.00
3 133 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.90 8.00
4 148 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.13 7.00
5 10 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 11.28 6.00
6 136 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.56 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.63 4.00
2 15 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 13.24 3.00
3 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.26 2.00
MS 146 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 14.07
MS 132 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.51
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.71 11.00
2 150 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.89 9.00
3 133 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.90 8.00
4 148 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.13 7.00
5 10 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 11.28 6.00
6 132 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.51
7 136 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.56 5.00
8 59 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.63 4.00
9 15 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 13.24 3.00
10 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.26 2.00
11 146 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 14.07

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.94 11.00
2 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.59 9.00
3 98 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.74 8.00
4 173 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.10 7.00
5 165 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.25 6.00
6 162 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.85 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 13.19 4.00
2 211 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.43 3.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.94 11.00
2 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.59 9.00
3 98 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.74 8.00
4 173 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.10 7.00
5 165 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.25 6.00
6 162 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.85 5.00
7 27 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 13.19 4.00
8 211 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.43 3.00

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.45 11.00
2 198 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.58 9.00
69 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(ne, 29.9.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
177 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:14.14
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:17.49 11.00
2 205 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:19.11 9.00
3 70 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 1:25.76 8.00
4 204 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:28.59 7.00
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 12 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 12:43.28 11.00
2 85 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13:38.21 9.00
3 13 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 13:48.68 8.00
4 86 Paľa MarekPaľa Marek 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 14:15.35 7.00
5 15 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 14:32.27 6.00
6 152 Vaľko TomášVaľko Tomáš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 14:34.79 5.00
7 14 Komjáti RolandKomjáti Roland 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 14:54.77 4.00
8 80 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 15:01.89 3.00
9 87 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 15:38.25 2.00
MS 221 Simon Jozef ŠtefanSimon Jozef Štefan 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 12:34.22
Celkom 10 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 203 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13:01.66 11.00
2 92 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13:28.98 9.00
3 22 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 14:05.56 8.00
4 94 Majirská PetraMajirská Petra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14:08.50 7.00
5 26 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 15:05.11 6.00
6 24 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 15:45.46 5.00
18 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 DNF
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 29.9.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155160165170175180183 Body
1 137 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 6 180 -----ooxxooxxx 11.00
2= 182 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 4 160 ---ooxxx 8.50
2= 112 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 5 160 ---ooxxx 8.50
4 142 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 3 160 ---oxoxxx 7.00
5 100 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 2 150 -ooxxx 6.00
6 181 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 150 ooxxoxxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135138140143145 Body
1 79 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 8 145 --ooo-o-xxor 11.00
2 81 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 135 ---xxoxo-xxx 9.00
3 147 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 130 ooooxxx 8.00
4 12 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 5 130 oooxoxxx 7.00
5 17 Viszlay FlóriánViszlay Flórián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 4 130 oxoxxoxoxxx 6.00
6= 119 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 7 125 oooxxx 4.50
6= 10 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 2 125 -oo-xxx 4.50
8 15 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 3 120 xooxxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155 Body
1 69 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 5 150 -xoxooxxoxxx 11.00
2 66 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 3 140 oxoxxoxxx 9.00
3= 197 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 135 oxoxxx 7.50
3= 70 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 4 135 oxoxxx 7.50
5 207 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 130 xoxxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135138141 Body
1 121 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 8 141 -oooooxxooxxx 11.00
2 27 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 11 138 --oooxooxxx 9.00
3 18 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 7 135 -ooooxxoxxx 8.00
4= 93 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 10 130 --o-xoxxx 6.50
4= 165 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 9 130 ooooxoxxx 6.50
6 170 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 125 ooooxxx 5.00
7= 96 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 4 125 xoooxoxxx 3.50
7= 174 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 125 ooxoxoxxx 3.50
9 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 120 ooxoxxx 2.00
166 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 1 NM xxx
19 Bartalošová BoženaBartalošová Božena
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 2 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 29.9.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 265285295305385405 Body
1 64 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 3 385 ------oxxx
2 217 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 295 oxoxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 29.9.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200220240260 Body
1 185 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 240 oooxxx 11.00
2 181 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 240 oxoxxoxxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 29.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 105 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 4 577 +0.2 m/s 577  +1.8574  +0.2576  +0.2577xx577  +0.2 11.00
2 182 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 9 536 +0.2 m/s 487  +0.8533  +0.5500  +0.2533518  +0.2520  +0.2536  +0.2 9.00
3 114 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 10 523 +1.4 m/s 523  +1.4x511  +0.3523482  +0.2382  +0.2515  +0.2 8.00
4 103 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 11 522 +0.2 m/s 499  +1.0512  +0.2517  +0.3517506  +0.2487  +0.2522  +0.2 7.00
5 183 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 511 +1.5 m/s 511  +1.5501  +0.2x511502  +0.2471  +2.1x 6.00
6 106 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 7 506 +0.5 m/s x506  +0.5x506501  +0.3504  +1.3483  +0.5 5.00
7 104 Pavlo RadovanPavlo Radovan
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 3 484 +0.2 m/s 353  +1.0458  +0.2484  +0.2484475  +0.2465  +0.9482  +0.2 4.00
8 177 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 476 +0.4 m/s 410  +0.9391  +0.2420  +0.2420394  +0.2x476  +0.4 3.00
MS 63 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
77 77 12 528 +0.2 m/s 506  +1.2513  +0.2528  +0.2528526  +0.4415  +0.2495  +0.2
188 Nagy RichardNagy Richard
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 DNS 0.0
45 Mikula DávidMikula Dávid
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
03 03 1 DNS 0.0
178 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 467 +0.2 m/s 467  +0.2xx467xx438  +0.2 11.00
2 57 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 26 443 +0.2 m/s 415  +0.2443  +0.2389  +0.5443442  +0.8395  +0.2x 9.00
3 141 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 25 426 +0.8 m/s 405  +0.5426  +0.8417  +1.5426370  +1.4395  +0.2398  +0.4 8.00
4 154 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 24 423 +1.1 m/s xx386  +1.1386423  +1.1415  +0.2x 7.00
5 12 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 23 421 +0.6 m/s 342  +0.4392  +0.8394  +0.2394419  +0.4419  +0.2421  +0.6 6.00
6 133 Fignár TobiasFignár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 22 417 +0.4 m/s 389  +1.1381  +1.1387  +0.2389393  +0.2407  +0.2417  +0.4 5.00
7 153 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 8 405 +0.5 m/s 389  +0.2382  +0.2361  +0.5389405  +0.5388  +0.2400  +1.3 4.00
8 14 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 17 369 +0.2 m/s 369  +0.2351  +0.2335  +0.2369259  +0.2x352  +0.2 3.00
9 148 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 20 356 +0.5 m/s 255  +0.4356  +0.5316  +0.2356 2.00
10 13 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 19 352 +0.8 m/s 352  +0.8313  +0.2x352 1.00
11 87 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 9 346 +1.0 m/s xx346  +1.0346
12 44 Miko NatanielMiko Nataniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 344 +0.2 m/s 300  +0.3344  +0.2x344
13 85 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 12 336 +0.2 m/s 336  +0.2293  +0.2178  +0.2336
14 184 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 16 336 +0.2 m/s 336  +0.2281  +0.2290  +0.2336
15 91 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 336 +0.2 m/s 336  +0.2xx336
16 135 Jedinák JakubJedinák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 18 330 +0.2 m/s x310  +0.2330  +0.2330
17 130 Dreveňák EgidDreveňák Egid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 326 +0.2 m/s 326  +0.2x295  +0.5326
18 146 Priščák ViliamPriščák Viliam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 316 +0.2 m/s 316  +0.2285  +0.4286  +1.5316
19 80 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 15 254 +0.2 m/s xx254  +0.2254
20 84 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 10 237 +0.2 m/s 237  +0.2222  +0.2232  +0.2237
MS 222 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 3 523 +0.2 m/s 523  +0.2509  +0.6497  +0.5523
MS 143 Mihalčin MarekMihalčin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 14 360 +0.8 m/s 360  +0.8333  +0.2326  +1.2360
MS 132 Dzubák JakubDzubák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 326 +0.7 m/s 326  +0.7321  +0.2320  +0.5326
MS 131 Dubovecký DanielDubovecký Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 13 259 +0.3 m/s x230  +0.2259  +0.3259
MS 117 Tokár PeterTokár Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 7 346 +0.6 m/s xx346  +0.6346
150 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 21 NM xxx0.0
Celkom 26 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 7 503 +1.0 m/s 503  +1.0481  +0.2495  +0.9503483  +0.2x464  +0.2 11.00
2 66 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 6 493 +0.2 m/s 473  +0.3480  +0.2481  +0.7481x455  +0.2493  +0.2 9.00
3 107 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 5 443 +1.3 m/s 438  +0.9443  +1.3432  +0.2443418  +0.2xx 8.00
4 205 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 422 +1.1 m/s 422  +1.1x379  +0.2422334  +0.2411  +0.2x 7.00
5 70 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 3 400 +0.6 m/s 371  +0.4398  +0.2386  +0.4398397  +0.2380  +0.2400  +0.6 6.00
MS 213 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 1 400 +0.4 m/s x400  +0.4398  +0.6400
MS 214 Karasová JúliaKarasová Júlia
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
05 05 2 329 +0.2 m/s 329  +0.2xx329
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 34 473 +2.3 m/s 469 +1.1 m/s 463  +0.5473  +2.3473441  +2.3439  +0.9469  +1.1 11.00
2 219 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 31 437 +1.9 m/s x416  +1.7416422  +2.7396  +2.2437  +1.9 9.00
3 65 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 32 422 +2.5 m/s 414 +0.7 m/s 414  +0.7392  +2.2414422  +2.5394  +3.0x 8.00
4 68 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 30 418 +3.0 m/s 404 -0.2 m/s 402  +0.2401  +2.1402418  +3.0411  +2.2404  -0.2 7.00
5 52 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 26 417 +2.7 m/s 386 +1.0 m/s 386  +1.0417  +2.7417392  +2.6411  +2.4374  +2.4 6.00
6 165 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 28 416 +0.7 m/s 374  +1.1404  +3.7404x383  +3.5416  +0.7 5.00
7 211 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 27 407 +1.5 m/s 383  +2.0396  +1.5396375  +2.6x407  +1.5 4.00
8 23 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 29 390 +0.7 m/s 388  -0.2384  +1.8388384  +3.2390  +0.7390  +1.2 3.00
9 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 25 387 +2.6 m/s 317 +1.9 m/s 387  +2.6317  +1.9387 2.00
10 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 24 376 +1.4 m/s 373  +2.8376  +1.4376 1.00
11 170 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 21 354 +0.9 m/s 354  +0.9x354
12 156 Fecková LauraFecková Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 349 +1.4 m/s 328  +1.1349  +1.4349
13 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 16 346 +2.0 m/s 346  +2.0283  +2.6346
14 54 Kucáková NelaKucáková Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 6 341 +0.2 m/s 341  +0.2333  +1.0341
15 120 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 19 338 +1.4 m/s 334  +0.7338  +1.4338
16 162 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 14 334 -0.2 m/s 334  -0.2331  +0.2334
17 92 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 17 330 +1.2 m/s 304  +1.3330  +1.2330
18 50 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 328 +0.2 m/s 328  +0.2322  +0.9328
19 55 Nagyová KarolínaNagyová Karolína
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 10 320 +0.2 m/s 320  +0.2302  +0.3320
20 195 Filová KatarínaFilová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 307 -1.5 m/s 307  -1.5278  +0.2307
21 21 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 13 305 -0.4 m/s 261  -0.2305  -0.4305
22 203 Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 18 305 +0.8 m/s 305  +0.8x305
23 199 Harinova NicolHarinova Nicol
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 5 299 +0.2 m/s 299  +0.2281  +0.2299
24 22 Demková NelaDemková Nela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 1 297 -0.2 m/s x297  -0.2297
25 193 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 12 285 +2.1 m/s 234 +0.2 m/s 285  +2.1234  +0.2285
26 121 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 22 282 +1.1 m/s 253  +1.3282  +1.1282
27 196 Fodorová LíviaFodorová Lívia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 3 282 +0.2 m/s 282  +0.2x282
28 88 Čorňáková SandraČorňáková Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 246 +0.2 m/s 246  +0.2x246
29 30 Takács AnnaTakács Anna
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 9 231 +0.6 m/s 221  +1.0231  +0.6231
202 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 23 NM 0.0
175 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 33 NM xx0.0
174 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 20 NM xx0.0
31 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 15 DNS 0.0
172 Seipelová EmmaSeipelová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 NM xx0.0
Celkom 34 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 4 10.99 10.6010.65x10.6510.9909.0310.73 11.00
2 164 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 09.08 09.0808.6008.8509.0808.0808.3108.86 9.00
3 209 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 07.57 07.5707.0807.2207.5707.1507.1006.92 8.00
4 194 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 07.49 07.2606.8207.1807.2606.7107.4906.91 7.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 145 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 1 10.78 09.9610.78x10.7810.14xx
2 149 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 09.91 09.37xx09.37x09.6909.91
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 29.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
02 02 4 12.93 12.93x12.3312.93xxx 11.00
2 220 Artim FabiánArtim Fabián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 1 11.38 11.38x10.7611.3810.9711.17x 9.00
3 101 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 2 10.53 x09.1210.3510.3510.5310.13x 8.00
4 185 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 09.05 07.94x07.0607.9408.0109.0508.71 7.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 29.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 144 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 1 10.98 10.7910.1810.8710.8710.8610.9810.55
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 149 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 45.97 xx45.9745.97x44.00x
145 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 1 NM xxx0.0xxx
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ne, 29.9.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
33 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 1 NM xxx0.0xxx
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 209 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 19.84 x19.1119.1219.1217.4319.84x 11.00
2 194 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 19.20 x16.76x16.7616.8916.9819.20 9.00
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 29.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 220 Artim FabiánArtim Fabián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 4 35.67 x35.3335.6735.6733.7934.62x 11.00
2 101 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 3 32.11 28.73xx28.7332.1126.52x 9.00
3 100 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 2 29.67 26.3126.95x26.95x29.67x 8.00
4 185 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 15.82 15.04x15.6015.60xx15.82 7.00
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ne, 29.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 1 48.17 46.25x48.1748.1746.2345.63x
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 153 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 24 53.16 47.6247.6251.6853.1650.10 11.00
2 151 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 21 48.96 44.2244.2242.8645.5448.96 9.00
3 119 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 23 46.40 46.4046.40x42.2046.00 8.00
4 79 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 25 46.09 45.9245.92x46.0943.63 7.00
5 134 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 19 44.80 44.8044.8044.1242.1144.04 6.00
6 14 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 20 44.38 40.2940.2944.3841.7936.91 5.00
7 13 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 16 43.65 43.6543.6539.9336.44x 4.00
8 127 Babuščák TomášBabuščák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 22 42.18 41.4341.4342.1841.78x 3.00
9 130 Dreveňák EgidDreveňák Egid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 17 40.00 40.0040.00 2.00
10 139 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 15 39.86 39.8639.86 1.00
11 37 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 14 37.95 37.9537.95
12 91 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 4 35.77 35.7735.77
13 82 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 12 35.15 35.1535.15
14 115 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 11 34.60 34.6034.60
15= 80 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 9 31.00 31.0031.00
15= 85 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 13 31.00 31.0031.00
17 83 Korečko AdamKorečko Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 1 30.24 30.2430.24
18 152 Vaľko TomášVaľko Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 29.94 29.9429.94
19 43 Mády PatrikMády Patrik
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 2 28.03 28.0328.03
20 87 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 8 27.35 27.3527.35
21 84 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 26.54 26.5426.54
22 86 Paľa MarekPaľa Marek
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 3 17.36 17.3617.36
23 47 Tobák AdamTobák Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 5 13.20 13.2013.20
MS 128 Baláž ŠimonBaláž Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 10 29.28 29.2829.28
147 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 18 DNS 0.0
Celkom 25 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 23 47.38 47.3847.38x36.7842.33 11.00
2 157 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 19 43.25 40.2540.2535.5138.8743.25 9.00
3 23 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 21 39.71 39.1739.1739.7127.8935.88 8.00
4 96 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 22 38.34 35.1035.1037.6736.0838.34 7.00
5 159 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 20 38.00 37.3037.3031.8138.0034.40 6.00
6 68 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 15 37.62 37.6237.62x33.8035.16 5.00
7 24 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 16 34.60 32.5932.5934.60xx 4.00
8 21 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 9 32.46 32.4632.4625.40xx 3.00
9 163 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 17 32.41 32.4132.41 2.00
10 19 Bartalošová BoženaBartalošová Božena
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 12 31.32 31.3231.32 1.00
11 18 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 13 31.00 31.0031.00
12 92 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 18 30.95 30.9530.95
13 171 Rusinková HanaRusinková Hana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 14 29.88 29.8829.88
14 31 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 7 27.64 27.6427.64
15 26 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 11 25.96 25.9625.96
16 28 Nagyová XéniaNagyová Xénia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 4 25.00 25.0025.00
17 123 Majchráková BiankaMajchráková Bianka
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 10 24.29 24.2924.29
18 211 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 3 20.70 20.7020.70
19 94 Majirská PetraMajirská Petra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 18.94 18.9418.94
20 196 Fodorová LíviaFodorová Lívia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 1 18.34 18.3418.34
21 193 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 2 14.58 14.5814.58
MS 218 Bodíková NinaBodíková Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 6 20.00 20.0020.00
56 Papcunová TerezaPapcunová Tereza
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 8 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 122 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 5 28.60 28.5728.5226.9528.5726.6128.6026.94 11.00
2 164 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 26.47