<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 9. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.87 QA
2 16 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.13 qA
3 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.35 qB
4 116 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.60 qB
MS 128 Baláž ŠimonBaláž Šimon 060730 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.95
MS 212 Novysedlak JakubNovysedlak Jakub 090308 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 11.18
42 Korfant ErichKorfant Erich 071124 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Janura RichardJanura Richard 081009 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.64 QA
2 57 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.81 qA
3 91 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.57 qB
4 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.82 qB
5 184 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.19
MS 117 Tokár PeterTokár Peter 061115 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.77
141 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DQ
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.55 QA
2 118 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.25 qA
3 82 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.49 qB
4 113 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.52 qB
MS 143 Mihalčin MarekMihalčin Marek 060702 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.99
4 Kampczyk SimonKampczyk Simon 070717 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.20 QA
2 140 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.06 qA
3 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.40 qB
4 59 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.83 qB
5 60 Kočiš RichardKočiš Richard 101004 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.62
MS 222 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.05
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 222 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.05
2 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.20 QA
3 81 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.55 QA
4 41 Janura RichardJanura Richard 081009 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.64 QA
5 57 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.81 qA
6 154 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.87 QA
7 140 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.06 qA
8 16 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.13 qA
9 118 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.25 qA
10 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.35 qB
11 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.40 qB
12 82 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.49 qB
13 113 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.52 qB
14 91 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.57 qB
15 116 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.60 qB
16 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.82 qB
17 59 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.83 qB
18 143 Mihalčin MarekMihalčin Marek 060702 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.99
19 184 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.19
20 60 Kočiš RichardKočiš Richard 101004 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.62
21 117 Tokár PeterTokár Peter 061115 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.77
22 128 Baláž ŠimonBaláž Šimon 060730 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.95
23 212 Novysedlak JakubNovysedlak Jakub 090308 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 11.18
42 Korfant ErichKorfant Erich 071124 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
141 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DQ
4 Kampczyk SimonKampczyk Simon 070717 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 29.9.2019 - 12:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.23 11.00
2 81 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.35 9.00
3 41 Janura RichardJanura Richard 081009 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.60 8.00
4 154 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.64 7.00
5 57 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.99 6.00
6 16 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 09.07 5.00
7 140 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.09 4.00
8 118 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.26 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 29.9.2019 - 12:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.21 2.00
2 116 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.39 1.00
3 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.52
4 113 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.67
5 82 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.77
6 91 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.78
7 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.05
59 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.49 qA
2 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.13 qB
3 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.25 qB
4 169 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.34
5 203 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.88
6 171 Rusinková HanaRusinková Hana 070513 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.15
MS 218 Bodíková NinaBodíková Nina 060804 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.69
MS 215 Mareková EsteraMareková Estera 070201 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 10.30
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.80 qA
2 163 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.34
3 55 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.56
4 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika 070115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.02
5 172 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.21
6 125 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.21
7 88 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 11.17
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.83 qA
2 160 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.09 qA
3 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.12 qB
4 167 Nemcová LindaNemcová Linda 060626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.84
5 51 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.98
6 90 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.48
MS 168 Olčáková SarahOlčáková Sarah 060123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.64
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.78 qA
2 120 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.32 qB
3 50 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 080903 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.37
4 109 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.47
5 30 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.04
6 95 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.29
7 216 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 070724 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 10.65
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.57 qA
2 52 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.17 qB
3 54 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.36
4 123 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 070329 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.86
5 170 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 070416 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.06
6 193 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 090928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.94
7 206 Kundratova MarinaKundratova Marina 070914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.22
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.78 qA
2 68 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.12 qB
3 173 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.48
4 166 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 071126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.87
5 199 Harinova NicolHarinova Nicol 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.00
6 53 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.09
7 174 Ševcová ZinaŠevcová Zina 061228 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.53
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.87 qA
2 77 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.11 qB
3 162 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.30 qB
4 157 Geffertová TamaraGeffertová Tamara 060508 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.95
5 195 Filová KatarínaFilová Katarína 070903 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.08
6 89 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.34
202 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.49 qA
2 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.57 qA
3 93 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.78 qA
3 76 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.78 qA
5 175 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.80 qA
6 98 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.83 qA
7 219 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.87 qA
8 160 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.09 qA
9 77 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.11 qB
10 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.12 qB
10 68 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.12 qB
12 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.13 qB
13 52 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.17 qB
14 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.25 qB
15 162 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.30 qB
16 120 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.32 qB
17 169 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.34
17 163 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.34
19 54 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.36
20 50 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 080903 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.37
21 109 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.47
22 173 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.48
23 55 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.56
24 167 Nemcová LindaNemcová Linda 060626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.84
25 123 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 070329 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.86
26 166 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 071126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.87
27 203 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.88
28 157 Geffertová TamaraGeffertová Tamara 060508 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.95
29 51 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.98
30 199 Harinova NicolHarinova Nicol 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.00
31 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika 070115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.02
32 30 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.04
33 170 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 070416 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.06
34 195 Filová KatarínaFilová Katarína 070903 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.08
35 53 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.09
36 171 Rusinková HanaRusinková Hana 070513 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.15
37 172 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.21
37 125 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.21
39 95 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.29
40 215 Mareková EsteraMareková Estera 070201 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 10.30
41 89 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.34
42 90 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.48
43 174 Ševcová ZinaŠevcová Zina 061228 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.53
44 168 Olčáková SarahOlčáková Sarah 060123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.64
45 216 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 070724 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 10.65
46 218 Bodíková NinaBodíková Nina 060804 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.69
47 193 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 090928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.94
48 88 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 11.17
49 206 Kundratova MarinaKundratova Marina 070914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.22
202 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 29.9.2019 - 12:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.50 11.00
2 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.59 9.00
3 93 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.73 8.00
4 76 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.73 7.00
5 98 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.77 6.00
6 175 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.78 5.00
7 219 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.80 4.00
8 160 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.23 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 29.9.2019 - 12:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.05 2.00
2 77 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.10 1.00
3 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.13
4 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.18
5 52 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.19
6 68 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.33
7 162 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.41
8 120 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.48
Celkom 8 pretekárov