<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 9. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.71 11.00
2 150 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.89 9.00
3 133 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.90 8.00
4 148 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.13 7.00
5 10 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 11.28 6.00
6 136 Kmec MartinKmec Martin 061018 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.56 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.63 4.00
2 15 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 13.24 3.00
3 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.26 2.00
MS 146 Priščák ViliamPriščák Viliam 061113 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 14.07
MS 132 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.51
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.71 11.00
2 150 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.89 9.00
3 133 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.90 8.00
4 148 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.13 7.00
5 10 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 11.28 6.00
6 132 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.51
7 136 Kmec MartinKmec Martin 061018 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.56 5.00
8 59 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.63 4.00
9 15 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 13.24 3.00
10 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.26 2.00
11 146 Priščák ViliamPriščák Viliam 061113 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 14.07

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.94 11.00
2 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.59 9.00
3 98 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.74 8.00
4 173 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.10 7.00
5 165 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.25 6.00
6 162 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.85 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 13.19 4.00
2 211 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.43 3.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.94 11.00
2 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.59 9.00
3 98 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.74 8.00
4 173 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.10 7.00
5 165 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.25 6.00
6 162 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.85 5.00
7 27 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 13.19 4.00
8 211 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.43 3.00