<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 9. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.60 11.00
2 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.91 9.00
3 41 Janura RichardJanura Richard 081009 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 21.19 8.00
4 40 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.39 7.00
5 134 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.47 6.00
6 17 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 21.61 5.00
7 154 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.74 4.00
8 16 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 28.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.35 3.00
2 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 22.55 2.00
3 118 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 23.01
4 133 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.43
5 140 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.63
6 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.64
7 82 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.02
8 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.37
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.56 1.00
2 46 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.41
3 184 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.63
MS 222 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.59
MS 132 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.45
42 Korfant ErichKorfant Erich 071124 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 222 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.59
2 141 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.60 11.00
3 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.91 9.00
4 41 Janura RichardJanura Richard 081009 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 21.19 8.00
5 40 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.39 7.00
6 134 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.47 6.00
7 17 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 21.61 5.00
8 154 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.74 4.00
9 150 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.35 3.00
10 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 22.55 2.00
11 147 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.56 1.00
12 118 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 23.01
13 133 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.43
14 140 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.63
15 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.64
16 82 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.02
17 39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.37
18 46 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.41
19 132 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.45
20 184 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.63
21 16 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 28.65
42 Korfant ErichKorfant Erich 071124 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:40) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.70 11.00
2 71 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 20.86 9.00
3 98 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.58 7.00
4 93 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 21.64 6.00
5 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.75 5.00
6 77 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 22.53 3.00
7 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22.81 2.00
219 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:40) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.45 8.00
2 27 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.25 4.00
3 173 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.03 1.00
4 54 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.37
5 109 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 23.96
6 53 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.85
7 172 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 26.46
202 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:40) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.04
2 166 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 071126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.12
3 28 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 26.32
4 89 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 26.37
5 125 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 26.59
6 90 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 28.16
7 88 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 29.48
MS 168 Olčáková SarahOlčáková Sarah 060123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 29.9.2019 - 13:40) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 24.61
2 171 Rusinková HanaRusinková Hana 070513 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.10
3 156 Fecková LauraFecková Laura 070510 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.48
4 22 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.49
5 95 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.43
6 94 Majirská PetraMajirská Petra 070813 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 27.17
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.70 11.00
2 71 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 20.86 9.00
3 175 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.45 8.00
4 98 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.58 7.00
5 93 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 21.64 6.00
6 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.75 5.00
7 27 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.25 4.00
8 77 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 22.53 3.00
9 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22.81 2.00
10 173 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.03 1.00
11 54 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.37
12 109 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 23.96
13 24 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 24.61
14 26 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.04
15 171 Rusinková HanaRusinková Hana 070513 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.10
16 166 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 071126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.12
17 156 Fecková LauraFecková Laura 070510 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.48
18 22 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.49
19 53 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.85
20 28 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 26.32
21 89 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 26.37
22 95 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.43
23 172 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 26.46
24 125 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 26.59
25 168 Olčáková SarahOlčáková Sarah 060123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.97
26 94 Majirská PetraMajirská Petra 070813 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 27.17
27 90 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 28.16
28 88 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 29.48
219 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
202 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS