<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 9. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:44.71 11.00
2 16 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:45.79 9.00
3 79 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:45.95 8.00
4 10 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 1:46.17 7.00
5 127 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 070926 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 1:53.80 3.00
6 46 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 1:55.93 2.00
7 116 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 1:59.15 1.00
8 138 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 071120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:00.13
9 139 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:01.13
10 136 Kmec MartinKmec Martin 061018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:04.70
11 44 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 2:06.34
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 13 1:48.84 6.00
2 113 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 1:52.39 5.00
3 148 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:52.63 4.00
4 83 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.47
5 135 Jedinák JakubJedinák Jakub 070109 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:01.19
6 4 Kampczyk SimonKampczyk Simon 070717 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 11 2:03.46
7 151 Vagaský FrantišekVagaský František 070711 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:07.86
8 37 Baran SamuelBaran Samuel 080115 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:11.36
9 47 Tobák AdamTobák Adam 090715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:11.52
10 84 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:12.05
11 43 Mády PatrikMády Patrik 090812 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:16.35
MS 131 Dubovecký DanielDubovecký Daniel 060413 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:15.19
MS 212 Novysedlak JakubNovysedlak Jakub 090308 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12 2:30.07
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:44.71 11.00
2 16 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:45.79 9.00
3 79 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:45.95 8.00
4 10 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 1:46.17 7.00
5 17 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 13 1:48.84 6.00
6 113 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 1:52.39 5.00
7 148 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:52.63 4.00
8 127 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 070926 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 1:53.80 3.00
9 46 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 1:55.93 2.00
10 116 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 1:59.15 1.00
11 138 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 071120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:00.13
12 83 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.47
13 139 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:01.13
14 135 Jedinák JakubJedinák Jakub 070109 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:01.19
15 4 Kampczyk SimonKampczyk Simon 070717 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 11 2:03.46
16 136 Kmec MartinKmec Martin 061018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:04.70
17 44 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 2:06.34
18 151 Vagaský FrantišekVagaský František 070711 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:07.86
19 37 Baran SamuelBaran Samuel 080115 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:11.36
20 47 Tobák AdamTobák Adam 090715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:11.52
21 84 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:12.05
22 131 Dubovecký DanielDubovecký Daniel 060413 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:15.19
23 43 Mády PatrikMády Patrik 090812 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:16.35
24 212 Novysedlak JakubNovysedlak Jakub 090308 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12 2:30.07

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:50.85 11.00
2 109 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 1:56.38 9.00
3 23 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:01.86 8.00
4 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 2:04.45 6.00
5 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:04.56 5.00
6 51 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:04.98 4.00
7 169 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:08.83 3.00
8 95 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 2:16.61
9 30 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:20.57
10 28 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 2:21.76
11 89 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:26.01
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 160 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:04.34 7.00
2 167 Nemcová LindaNemcová Linda 060626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:13.22 2.00
3 159 Haneková TamaraHaneková Tamara 060816 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:13.90 1.00
4 90 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:17.47
5 21 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:19.99
6 196 Fodorová LíviaFodorová Lívia 080229 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:20.74
7 216 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 070724 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 9 2:24.64
8 124 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 070224 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 2:28.36
9 19 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 2:28.42
MS 215 Mareková EsteraMareková Estera 070201 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 2:17.05
31 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11 DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:50.85 11.00
2 109 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 1:56.38 9.00
3 23 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:01.86 8.00
4 160 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:04.34 7.00
5 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 2:04.45 6.00
6 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:04.56 5.00
7 51 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:04.98 4.00
8 169 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:08.83 3.00
9 167 Nemcová LindaNemcová Linda 060626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:13.22 2.00
10 159 Haneková TamaraHaneková Tamara 060816 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:13.90 1.00
11 95 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 2:16.61
12 215 Mareková EsteraMareková Estera 070201 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 2:17.05
13 90 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:17.47
14 21 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:19.99
15 30 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:20.57
16 196 Fodorová LíviaFodorová Lívia 080229 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:20.74
17 28 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 2:21.76
18 216 Petrašová MichaelaPetrašová Michaela 070724 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 9 2:24.64
19 89 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:26.01
20 124 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 070224 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 2:28.36
21 19 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 2:28.42
31 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11 DNS