<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 9. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 29.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 105 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 4 577 +0.2 m/s 577  1,80 574  0,20 576  0,20 577 x x 577  0,20 11.00
2 182 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 9 536 +0.2 m/s 487  0,80 533  0,50 500  0,20 533 518  0,20 520  0,20 536  0,20 9.00
3 114 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 10 523 +1.4 m/s 523  1,40 x 511  0,30 523 482  0,20 382  0,20 515  0,20 8.00
4 103 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 11 522 +0.2 m/s 499  1,00 512  0,20 517  0,30 517 506  0,20 487  0,20 522  0,20 7.00
5 183 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 511 +1.5 m/s 511  1,50 501  0,20 x 511 502  0,20 471  2,10 x 6.00
6 106 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 7 506 +0.5 m/s x 506  0,50 x 506 501  0,30 504  1,30 483  0,50 5.00
7 104 Pavlo RadovanPavlo Radovan
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 3 484 +0.2 m/s 353  1,00 458  0,20 484  0,20 484 475  0,20 465  0,90 482  0,20 4.00
8 177 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 476 +0.4 m/s 410  0,90 391  0,20 420  0,20 420 394  0,20 x 476  0,40 3.00
MS 63 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
77 77 12 528 +0.2 m/s 506  1,20 513  0,20 528  0,20 528 526  0,40 415  0,20 495  0,20
188 Nagy RichardNagy Richard
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 DNS
45 Mikula DávidMikula Dávid
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
03 03 1 DNS
178 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 DNS
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 467 +0.2 m/s 467  0,20 x x 467 x x 438  0,20 11.00
2 57 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 26 443 +0.2 m/s 415  0,20 443  0,20 389  0,50 443 442  0,80 395  0,20 x 9.00
3 141 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 25 426 +0.8 m/s 405  0,50 426  0,80 417  1,50 426 370  1,40 395  0,20 398  0,40 8.00
4 154 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 24 423 +1.1 m/s x x 386  1,10 386 423  1,10 415  0,20 x 7.00
5 12 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 23 421 +0.6 m/s 342  0,40 392  0,80 394  0,20 394 419  0,40 419  0,20 421  0,60 6.00
6 133 Fignár TobiasFignár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 22 417 +0.4 m/s 389  1,10 381  1,10 387  0,20 389 393  0,20 407  0,20 417  0,40 5.00
7 153 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 8 405 +0.5 m/s 389  0,20 382  0,20 361  0,50 389 405  0,50 388  0,20 400  1,30 4.00
8 14 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 17 369 +0.2 m/s 369  0,20 351  0,20 335  0,20 369 259  0,20 x 352  0,20 3.00
9 148 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 20 356 +0.5 m/s 255  0,40 356  0,50 316  0,20 356 2.00
10 13 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 19 352 +0.8 m/s 352  0,80 313  0,20 x 352 1.00
11 87 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 9 346 +1.0 m/s x x 346  1,00 346
12 44 Miko NatanielMiko Nataniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 344 +0.2 m/s 300  0,30 344  0,20 x 344
13 85 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 12 336 +0.2 m/s 336  0,20 293  0,20 178  0,20 336
14 184 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 16 336 +0.2 m/s 336  0,20 281  0,20 290  0,20 336
15 91 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 336 +0.2 m/s 336  0,20 x x 336
16 135 Jedinák JakubJedinák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 18 330 +0.2 m/s x 310  0,20 330  0,20 330
17 130 Dreveňák EgidDreveňák Egid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 326 +0.2 m/s 326  0,20 x 295  0,50 326
18 146 Priščák ViliamPriščák Viliam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 316 +0.2 m/s 316  0,20 285  0,40 286  1,50 316
19 80 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 15 254 +0.2 m/s x x 254  0,20 254
20 84 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 10 237 +0.2 m/s 237  0,20 222  0,20 232  0,20 237
MS 222 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 3 523 +0.2 m/s 523  0,20 509  0,60 497  0,50 523
MS 143 Mihalčin MarekMihalčin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 14 360 +0.8 m/s 360  0,80 333  0,20 326  1,20 360
MS 132 Dzubák JakubDzubák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 326 +0.7 m/s 326  0,70 321  0,20 320  0,50 326
MS 131 Dubovecký DanielDubovecký Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 13 259 +0.3 m/s x 230  0,20 259  0,30 259
MS 117 Tokár PeterTokár Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 7 346 +0.6 m/s x x 346  0,60 346
150 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 21 NM x x x -
Celkom 26 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 7 503 +1.0 m/s 503  1,00 481  0,20 495  0,90 503 483  0,20 x 464  0,20 11.00
2 66 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 6 493 +0.2 m/s 473  0,30 480  0,20 481  0,70 481 x 455  0,20 493  0,20 9.00
3 107 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 5 443 +1.3 m/s 438  0,90 443  1,30 432  0,20 443 418  0,20 x x 8.00
4 205 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 422 +1.1 m/s 422  1,10 x 379  0,20 422 334  0,20 411  0,20 x 7.00
5 70 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 3 400 +0.6 m/s 371  0,40 398  0,20 386  0,40 398 397  0,20 380  0,20 400  0,60 6.00
MS 213 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 1 400 +0.4 m/s x 400  0,40 398  0,60 400
MS 214 Karasová JúliaKarasová Júlia
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
05 05 2 329 +0.2 m/s 329  0,20 x x 329
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 34 473 +2.3 m/s 469 +1.1 m/s 463  0,50 473  2,30 473 441  2,30 439  0,90 469  1,10 11.00
2 219 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 31 437 +1.9 m/s x 416  1,70 416 422  2,70 396  2,20 437  1,90 9.00
3 65 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 32 422 +2.5 m/s 414 +0.7 m/s 414  0,70 392  2,20 414 422  2,50 394  3,00 x 8.00
4 68 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 30 418 +3.0 m/s 404 -0.2 m/s 402  0,20 401  2,10 402 418  3,00 411  2,20 404  -0,20 7.00
5 52 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 26 417 +2.7 m/s 386 +1.0 m/s 386  1,00 417  2,70 417 392  2,60 411  2,40 374  2,40 6.00
6 165 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 28 416 +0.7 m/s 374  1,10 404  3,70 404 x 383  3,50 416  0,70 5.00
7 211 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 27 407 +1.5 m/s 383  2,00 396  1,50 396 375  2,60 x 407  1,50 4.00
8 23 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 29 390 +0.7 m/s 388  -0,20 384  1,80 388 384  3,20 390  0,70 390  1,20 3.00
9 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 25 387 +2.6 m/s 317 +1.9 m/s 387  2,60 317  1,90 387 2.00
10 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 24 376 +1.4 m/s 373  2,80 376  1,40 376 1.00
11 170 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 21 354 +0.9 m/s 354  0,90 x 354
12 156 Fecková LauraFecková Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 349 +1.4 m/s 328  1,10 349  1,40 349
13 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 16 346 +2.0 m/s 346  2,00 283  2,60 346
14 54 Kucáková NelaKucáková Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 6 341 +0.2 m/s 341  0,20 333  1,00 341
15 120 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 19 338 +1.4 m/s 334  0,70 338  1,40 338
16 162 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 14 334 -0.2 m/s 334  -0,20 331  0,20 334
17 92 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 17 330 +1.2 m/s 304  1,30 330  1,20 330
18 50 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 328 +0.2 m/s 328  0,20 322  0,90 328
19 55 Nagyová KarolínaNagyová Karolína
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 10 320 +0.2 m/s 320  0,20 302  0,30 320
20 195 Filová KatarínaFilová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 307 -1.5 m/s 307  -1,50 278  0,20 307
21 21 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 13 305 -0.4 m/s 261  -0,20 305  -0,40 305
22 203 Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 18 305 +0.8 m/s 305  0,80 x 305
23 199 Harinova NicolHarinova Nicol
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 5 299 +0.2 m/s 299  0,20 281  0,20 299
24 22 Demková NelaDemková Nela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 1 297 -0.2 m/s x 297  -0,20 297
25 193 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 12 285 +2.1 m/s 234 +0.2 m/s 285  2,10 234  0,20 285
26 121 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 22 282 +1.1 m/s 253  1,30 282  1,10 282
27 196 Fodorová LíviaFodorová Lívia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 3 282 +0.2 m/s 282  0,20 x 282
28 88 Čorňáková SandraČorňáková Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 246 +0.2 m/s 246  0,20 x 246
29 30 Takács AnnaTakács Anna
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 9 231 +0.6 m/s 221  1,00 231  0,60 231
202 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 23 NM -
175 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 33 NM x x -
174 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 20 NM x x -
31 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 15 DNS
172 Seipelová EmmaSeipelová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 NM x x -
Celkom 34 pretekárov