<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 9. 2019)
60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.23
2 81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.35
3 41 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.60
60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 61 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.21
2 116 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 09.39
3 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.52
60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.50
2 176 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.59
3 93 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.73
60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.05
2 77 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.10
3 29 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.13
100 m - Muži (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 75 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10.98
2 58 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.81
3 144 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.14
100 m - Dorastenci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 187 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.55
2 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 12.11
3 126 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 12.48
100 m - Dorastenci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 179 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.78
2 38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 13.71
3 45 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 13.89
100 m - Dorastenky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 198 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.51
2 207 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.00
3 78 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 14.13
200 m - Muži (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 58 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.51
2 8 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 24.09
3 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 24.36
200 m - Dorastenky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 34 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 28.90
2 78 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 29.24
3 207 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29.40
400 m - Dorastenci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 180 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 52.65
2 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 52.65
3 126 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 55.08
400 m - Dorastenky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
800 m - Juniori (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 11 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2:04.45
2 8 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:05.27
3 1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:09.64
800 m - Dorastenci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 110 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2:19.52
2 187 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:29.94
3 189 Novák Kristián JakubNovák Kristián Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:32.38
800 m - Dorastenky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 197 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.45
2 198 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.58
400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 210 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 77.49
2 205 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 79.11
3 70 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 85.76
Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 12 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12:43.28
2 85 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:38.21
3 13 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 13:48.68
Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 203 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13:01.66
2 92 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:28.98
3 22 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 14:05.56
4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 40 Janovický, Babuščák, Hogya, Janura Janovický, Babuščák, Hogya, Janura Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 36.21
2 139 Kviatkovský, Babuščák, Kuchcík, Kvočák Kviatkovský, Babuščák, Kuchcík, Kvočák ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 37.12
3 136 Vagaský, Kmec, Vateha, Dreveňák Vagaský, Kmec, Vateha, Dreveňák ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 37.94
4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 50 Grajcarová, Katočová, Gajdošová, Červenáková Grajcarová, Katočová, Gajdošová, Červenáková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 35.33
2 160 Jakubášeková, Kožlejová, Haneková, Nemcová Jakubášeková, Kožlejová, Haneková, Nemcová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.36
3 156 Kašperová, Fecková, Geffertová, Pillárová Kašperová, Fecková, Geffertová, Pillárová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 37.82